رها ماهرو

"بازگشت به خانه" عنوان بخش دوم مردعنکبوتی است

مردعنکبوتی بر پرده سینماهای جهان نقش می‌بندد. دومین فیلم «مرد عنکبوتی» با عنوان بازگشت به خانه، هفتم ژوئیه به نمایش عمومی گذاشته می‌شود ولی پیش از آن هنرپیشه‌ها و عوامل این فیلم در مراسم نخستین نمایش آن در جمع هوادارانشان حاضر شدند.

مرد عنکبوتی ساخته جان واتس است که در آن تام هلند، مایکل کیتون و ماریسا تومی نقش آفرینی کرده‌اند.
سری فیلم سینمایی سیاره میمون ها این بار با عنوان «جنگ برای سیاره میمون ها» به پرده سینماها باز می گردد. کارگردان سومین فیلم این سری علمی-تخیلی نیز همانند قسمت قبل «مت ریورز» کارگردان آمریکایی است.

این فیلم ادامه فیلم ظهور سیاره میمون ها  است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شده بود.

در این قسمت، لشکر میمون های سزار (فرمانده سیاره میمون ها) که از انسان ها شکست سختی خورده اند، به دنبال انتقام آماده جنگی سخت می شوند.

اندی سرکیس بازیگر نقش سزار درباره کاراکتر سزار و تفاوتهای آن می گوید: «سزار پیرتر شده و از میمون بودن به انسان بودن تغییر شکل بیشتری داشته است. از طرز تفکرش گرفته تا حالتهای چهره و احساسات و حتی حرف زدنش. حالا خودش هم بیشتر احساس انسان بودن دارد.»

مت ریورز، کارگردان فیلم می گوید: «ما در برف و باران فیلمبرداری کردیم. زمانی که همه بازیگران با لباسهای مخصوص حاضر بودند. وقتی همه بازیگران در لباسهای ضبط حرکت هستند، سخت ترین کار این است که همه چیزهای دیگر باید طبیعی و منظم باشند تا بتوانید آن قسمت از فیلم را زنده جلوه دهید. این سخت ترین کار است.»

فیلم جنگ برای سیاره میمون ها از یازدهم ژوئیه به روی پرده سینماهای جهان خواهد رفت.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)