رها ماهرو

سریال نیاز ساخته حسین سهیلی‌زاده

مجموعه "نیاز"

نیاز عنوان سریال حسین سهیلی زاده می باشد که در ایام شب های قدر رمضان ( از شنبه 13 تیر ) از شبکه یک سیما به مدت یک هفته پخش میگردد. و جایگزین سریال پایتخت میگردد

فیلمنامه سریال به قلم عباس نعمتی نوشته شده است و ایرج محمدی تهیه کننده سریال می باشد.

سریال نیاز, بازیگران سریال نیاز, پشت صحنه سریال نیاز

داستان سریال نیاز

 درباره زوج جوانی به نام‌ پیمان و کمند است که خارج از کشور با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کرده‌اند. در بازگشت به وطن، سیما مادر پیمان برای اولین بار عروس خود را می‌بیند. این آشنایی واکنش‌هایی را در خانواده برمی‌انگیزد و داستان‌های مختلفی را شکل می‌دهد.

سریال نیاز, بازیگران سریال نیاز, پشت صحنه سریال نیاز

بازیگران سریال نیاز

بهاره افشاری/ حدیث میرامینی /شهرزاد کمال‌زاده / عمار تفتی / پندار اکبری / پوراندخت مهیمن / آرش تاج تهرانی و سیروس میمنت رها ماهرو : خوانندگان عزیز ، لطفا نظر و نقدتان را راجع به فیلم نیاز به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده برای ما بنویسید و بفرستید.
آغاز پخش سریال «نیاز» از امشب/ «پایتخت» یک هفته پخش نمی‌شود

مجموعه تلویزیونی مناسبتی «نیاز» به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی از امشب روی آنتن شبکه یک می‌رود.

به گزارش خبرگزاری مهر، «نیاز» سریال جدید حسین سهیلی‌زاده است که در ایام شب‌های قدر و به مدت یک هفته از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این مجموعه تلویزیونی درباره زوج جوانی به نام‌ پیمان و کمند است که خارج از کشور با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کرده‌اند. در بازگشت به وطن، سیما، مادر پیمان برای اولین بار عروس خود را می‌بیند. این آشنایی واکنش‌هایی را در خانواده برمی‌انگیزد و داستان‌های مختلفی را شکل می‌دهد.

سریال نیاز

«نیاز» در ۶ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای تولید شده و از امشب راس ساعت ۲۲ و به جای سریال «پایتخت» پخش می‌شود.

بهاره افشاری، شهرزاد کمال زاده، حدیث میرامینی، پوراندخت مهیمن، پندار اکبری، عمار تفتی، رز رضوی، سیروس میمنت، آرش تاج تهرانی و کیمیا ملاحی (بازیگر خردسال) از بازیگران این مجموعه تلویزیونی مناسبتی هستند که مقابل دوربین محمد افسری رفتند.

سریال نیاز

به گفته تهیه‌کننده سریال «نیاز»، قصه این مجموعه تلویزیونی یک ملودرام اجتماعی است که دو موضوع را روایت می‌کند؛ یکی ترویج فرهنگ یتیم نوازی در جامعه و دیگری چالش‌هایی است که بین انسان‌ها به وجود می‌آید. «نیاز» می‌خواهد بگوید زمانی که مردم از فرهنگ اصیل خودشان یعنی باورهای دینی و مذهبی دور می‌شوند، دچار چه چالش‌های فردی و اجتماعی خواهند شد.

ایرج محمدی همچنین درباره آخرین وضعیت تولید این سریال هم گفت: تاکنون تصویربرداری بیش از ۸۰ درصد مینی سریال «نیاز» انجام شده است و تصویربرداری کار تا روز سه روز دیگر به اتمام می‌رسد.

سریال نیاز

وی ادامه داد: گروه تولید هم اکنون در منطقه اقدسیه تهران و در لوکیشن منزل سمیرا با بازی رز رضوی هستند و شهرزاد کمال زاده، کامران تفتی، رز رضوی و کیمیا ملاحی بازیگر خردسال امروز جلوی دوربین رفتند.

قرار است پس از پایان این مجموعه تلویزیونی جمعه نوزدهم تیر ساعت ۲۲ خلاصه قسمت‌های پخش شده سریال «نیاز» پخش شود.

عوامل این سریال عبارتند از سرپرست نویسندگان: عباس نعمتی، مدیر فیلمبرداری: محمد افسری، آهنگساز: فردین قره گزلو، صدابردار: مهدی آزادی، مدیرتولید: اصلان مرتضایی، برنامه ریز: امیر سلیمانی، تدوین: امین عابدی، تیتراژ: امیر ولی خانی و عکاس: هلیا رضایی.

پخش مجموعه تلویزیونی «پایتخت» از شنبه بیستم تیر ادامه خواهد یافت.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@
گفت وگوی سینماپرس با شهرزاد کمال زاده
بازیگر مجموعه تلویزیونی «نیاز»: سریال آبرومندی را به مخاطب ارائه خواهیم داد
شهرزاد کمال زاده*

سینماپرس: شهرزاد کمال زاده بازیگر سریال «نیاز» که همزمان با لیالی قدر از شبکه اول سیما پخش می شود گفت: «نیاز» به جهت ساختاری سریال آبرومندی در آمده است.

وی در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس بیان کرد: همکاری با حسین سهیلی زاده تجربه خیلی خوبی برایم بود. ایشان به همراه ایرج محمدی تجربه زیادی در عرصه فیلمسازی دارند و معمولا نتیجه کارهایشان مورد توجه مخاطب بوده است و کارهایشان بی حاشیه و سالم تولید می شود این نکات برای من به عنوان بازیگر بسیار بارازش است.

وی با بیان اینکه گروه به شدت همدل در کنار یکدیگر کار می کنند گفت: با اینکه هنوز تصویربرداری این سریال ادامه دارد و در هوای گرم ماه مبارک رمضان کار می کنیم و فشار بر روی همه عوامل زیاد است اما نتیجه خوبی تا به حال گرفته ایم و از کار راضی هستم.

کمال زاده در ادامه صحبت هایش در خصوص داستان سریال نیاز گفت: نیاز قصه زوج جوانی به اسم کمند و پیمان است که از خارج به ایران می آیند و دچار یکسری مشکلات با خانواده پیمان می شوند که این مشکلات خود بوجود آورنده داستانک هایی در طول سریال می شود.

این بازیگر با بیان اینکه در این سریال نقش کمند را برعهده دارم در خصوص همکاریش با سهیلی زاده گفت: اصولا وقتی من با کارگردانی کار می کنم به او اعتماد می کنم اما آقای سهیلی زاده امتحان خود را پیش از این پس داده اند و به نوعی کارگردان کار بلد و حرفه ای هستند؛ در عین حال این را هم می توانم بگویم که ایشان کارگردان بسته ای نیستند که صرفا به بیان دیالوگ توسط بازیگر متکی باشند؛ دست بازیگر را بازمی گذارند و به بازیگر امکان حضور می دهند.

وی ادامه داد: پیش از شروع کار، در جلسات دور خوانی که با کارگردان داشتیم با ایشان مشورت های زیادی می کردیم؛ هم ایشان به نظرات ما اهمیت می داد و هم ما به نکات مدنظرشان رسیدیم.

کمال زاده در ادامه صحبت خود در خصوص پیش بینی از میزان استقبال مخاطب توضیح داد: من فکر می کنم با توجه به اینکه ما زمان کوتاهی برای ساخت این سریال داشتیم و همینطور بضاعت اندکمان در مقایسه با دیگر سریالهای ماه رمضان، بتوانیم در جذب مخاطب موفق عمل کنیم. به عقیده من نیاز قصه اش برای بیننده جذابیت خواهد داشت همینطور حضور بازیگران خوبی چون بهاره افشاری، حدیث میرامینی، پندار اکبری مزید بر علت خواهد بود.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@بزرگترین فیلسوف معاصر . برترین اندیشمند معاصر . مغز متفکر فلسفه . مغز متفکر جهانی . متفکرین ایران و جهان . متفکرین بزرگ . متفکرین امروز . hakim orod bozorg . بهترین فیلسوف جهان . محبوبترین فیلسوف جهان . اندیشمند جهانی . بزرگترین اندیشمند ایران . اندیشمندان جهان . درباره بزرگترین متفکرین جهان . حکیم ارد بزرگ . hakim great orod . فیلسوف ایرانی
 

 
کجا دلبری زیباتر از سرزمین ایران سراغ دارید ؟ سرزمینی که هزاران هزار پیکر دلداده ، برای آزادی و شرف آن ، تن به خاک کشیده اند. حکیم ارد بزرگ

کشورهای عربی جنوب ایران ، چه در هنگام جنگ و چه در هنگام صلح ، همواره با ایرانیان در حال جنگ و ستیز بوده اند. حکیم ارد بزرگ

کوچ های برنامه ریزی شده و آرام ، در هر سرزمینی ، بالندگی و شکوفایی دوباره را ، در پی خواهد داشت . حکیم ارد بزرگ

 

حکیم ارد بزرگ . عکس بزرگترین فیلسوف ایرانی . شرکاء مجتبی . بزرگ شیروان . بزرگترین فیلسوف گیتی . بزرگترین اندیشمند . ارد بزرگ شیروان . great orod

 
خنده در پس خود ، هزار راز و زر در سینه دارد. حکیم ارد بزرگ

خنده راستین زیباست و نوای زندگیست. حکیم ارد بزرگ

خوشبخت آدمیست ، که پیمانه زندگی اش ، همواره لبریز از شادیست. حکیم ارد بزرگ

 

حکیم ارد بزرگ . عکس بزرگترین فیلسوف ایرانی . شرکاء مجتبی . بزرگ شیروان . بزرگترین فیلسوف گیتی . بزرگترین اندیشمند . ارد بزرگ شیروان . great orod

 


مهربانی از سادگی و نادانی نیست ، مهربانان به یکی از مهمترین هنجار های گیتی باور دارند و آن برآیند کنش و واکنش است، ساده آنکه باید مهر ورزید تا مهر دید. حکیم ارد بزرگ

مهربانی تنها هنجار همزیستی پایدار، میان کشورهاست. حکیم ارد بزرگ

مهرورزان ، همگان را به زیباترین واژه ها می خوانند و در روزهای سخت یاور یکدیگر می گردند. حکیم ارد بزرگ

نظرات (1)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
با سلام
ابراهیم فیروزه هستم
وبلاگتون رو دیدم
اگه میخواید با کمترین هزینه تو وبلاگتون تغییراتی بدید و یا قالب اونو شبیه سایت کنید با ما تماس بگیرد
09198171978
021 66594819
در ضمن دفتر کار ما در تهران - خیابان فخر رازی هست
اگه کارهای چاپی هم مثل کاتالوگ ، بروشور و کارت ویزیت خواستید - خوشحال می شم در خدمتتون باشم .
اینم نمونه وبلاگ طراحی شدست .
http://seetehranwithus.blogsky.com/

و خدمات ما برای وبلاگ شما : اضافه کردن فوتر تبلیغاتی و لینک های شبکه های اجتماعی شما به سایت
اضافه کردن نقشه گوگل محل کار شما در وبلاگ شما
و هر چیز دیگری که شما بخواهید
و سایر چیزهایی که در نمونه کار می بینید
و همچنین اگر وبلاگ شما از لحاظ بیننده تعداد کمی رو در ماه داره ما میتونیم بازدید کنندگان وبلاگتون رو با تکنیک های بهینه

سازی سئو بالاتر ببریم


منتظر تماستون هستیم
با تشک
جمعه 1 مرداد‌ماه سال 1395 ساعت 01:51 ق.ظ
امتیاز: 0 0