رها ماهرو

برنامه آب و آیینه ساخته علی زاهدی

آب و آیینه


«آب و آینه» شبکه 3 برای مهمانان ویژه

برنامه آب و آینه به تهیه‌کنندگی علی زاهدی و اجرای آرش ظلی‌پور و ژیلا صادقی در ایام نوروز ساعت 20 و 15 دقیقه از شبکه سه پخش می‌شود.

علی زاهدی، تهیه‌کننده برنامه آب و آینه در این باره به جام‌جم گفت: این برنامه در 14 قسمت 90 دقیقه‌ای با اجرای آرش ظلی‌پور و ژیلا صادقی به صورت زنده از شبکه سه پخش می‌شود. دکور برنامه در فرهنگسرای ملل طراحی و اجرا شده است. محبوبه حقیقی، نویسنده برنامه و محوریت اصلی آن احترام به والدین به‌ویژه مادران است.

وی افزود: در ایام فاطمیه برخی از مهمانان برنامه از خانواده شهدا هستند که از میان آنها می‌توان به خانواده شهید برونسی اشاره کرد. از خانواده‌های فرهنگی و کارآفرین هم دعوت خواهیم کرد. قصد داریم از یک زوج خلبان، دندانپزشک و حافظ محیط‌زیست هم دعوت کنیم تا در برنامه حضور پیدا کنند. این تهیه‌کننده عنوان کرد: برای این برنامه بخش‌های ویژه‌ای تدارک دیده‌ایم؛ به عنوان مثال خانم‌های موفقی همراه مادرشوهرشان در برنامه حاضر می‌شوند و آقایان موفق همراه مادرزن. در شب اول میزبان بازیگران سریال مهر طوبی همچون مهدی سلوکی، آفرین عبیسی، آزاده زارعی و مهران رنجبر هستیم. بعد از ایام فاطمیه فضای برنامه شاد می‌شود. پرسپولیس و استقلال و عبدلی و اوستا از دیگر مهمانان برنامه هستند.

زاهدی با اشاره به حضور خوانندگان محلی در برنامه آب و آینه گفت: از ششم فروردین میزبان خوانندگان محلی از کرمان، مشهد و... خواهیم بود.


 رها ماهرو : خوانندگان عزیز ، لطفا نظر و نقدتان را راجع به فیلم آب و آیینه به کارگردانی علی زاهدی برای ما بنویسید و بفرستید.

مجری «آب و آیینه»: الگوهایم در اجرا علیخانی و جوان هستند
http://banifilm.ir/app/uploads/1394/01/16/image/2-1-201545174115.jpg

 مجری برنامه تلویزیونی «آب و آیینه»، این برنامه را یک شروع خوب برای معرفی خود در حیطه اجرای تلویزیون قلمداد کرد.


آرش ظلی پور به سوره سینما گفت: در «آب و آیینه» در کنار خانم ژیلا صادقی قرار گرفتم که مجری با سابقه و با مهارتی است. دیگر آنکه تهیه کنندگی این برنامه را علی زاهدی بر عهده داشت. کسی که بسیاری از مجریان اسم و رسم دار امروز کار خود را با او شروع کرده اند. آقای زاهدی کسی است که وقتی تو را همراهی می کند، می توانی از طی شدن ۹۰ قدم از ۱۰۰ قدم مسیر اطمینان حاصل کنی.
او افزود: همیشه مراقب بودم غیبت دو سه ساله‌ام، مرا از علاقه ام دور نکند، برای همین دورادور در همین فضا نفس می کشیدم، مثلا چند برنامه تلویزیونی را برای شبکه های مختلف تهیه کردم. برنامه های تلویزیونی داخلی و خارجی را بسیار دنبال کردم و مطالعه خودم را در این زمینه افزایش دادم. می خواستم با دست پر برگردم و حالا گمان می کنم این اتفاق، رخ داده است. البته از آقای میرحسینی مدیر شبکه سه، آقای پورمحمدی و علی زاهدی بی نهایت ممنونم که به من اعتماد کردند و این فرصت دوباره را به من دادند.
او گفت: باور کنید در مورد احسان علیخانی همیشه بدون تعصب نظر داده ام. او به مدل و فرمول درستی از تهیه و اجرای برنامه سال تحویل رسیده و تحت هر شرایطی به خوبی از عهده این کار بر می آید. حتی امسال که ایام نوروز مقارن با شهادت حضرت فاطمه(س) بود، احسان از چارچوب خارج نشد و توانست تعادل را از هر نظر نگه دارد. او فضایی را در برنامه به وجود آورد که چندان شاد نبود، اما باز هم موفق شد مخاطب را جذب کند. کامل ترین برنامه سال تحویل از نگاه من «بهار نارنج» بود. امسال غایب بزرگ برنامه های سال تحویل فرزاد حسنی بود و نمی توان نبودن این رقیب را نادیده گرفت. من برنامه علی ضیا و ژیلا صادقی را هم کم و بیش در شبکه های اول و تهران دنبال کردم و به نظرم آنان هم اجرای قابل قبولی داشتند.
او درباره اجرای خود گفت: خدا را شکر اعتماد به نفس خوبی دارم و می‌رسد زمانی که به عنوان یک شخصیت مستقل در حیطه اجرا شناخته بشوم. از الگوهایم در اجرا هم باید از احسان علیخانی و رامبد جوان اسم ببرم.
_______________________

سخنان فلسفی ، حکیم ارد بزرگ, ارد بزرگ, برترین فیلسوف ،فیلسوف جهانی ،بزرگترین فلاسفه جهان، سخنان بزرگان, سخنان حکیم ارد کبیر . سخنان حکیم ارد بزرگ, حکیم خراسانی, عکس حکیم ارد بزرگ

 

 

سخنان فلسفی ، حکیم ارد بزرگ, ارد بزرگ, برترین فیلسوف ،فیلسوف جهانی ،بزرگترین فلاسفه جهان، سخنان بزرگان, سخنان حکیم ارد کبیر . سخنان حکیم ارد بزرگ, حکیم خراسانی, عکس حکیم ارد بزرگ

 

 
نواهای غمناک ، بدن و روان آدمی را پژمرده و نابود می کند. حکیم ارد بزرگ

نیرنگ ، همراه غم پرستان بیمار است. حکیم ارد بزرگ

یاران سوگوار خویش را ، تنها نگذاریم ، باید آنان را به زندگی دلگرم سازیم. حکیم ارد بزرگ

سخنان فلسفی ، حکیم ارد بزرگ, ارد بزرگ, برترین فیلسوف ،فیلسوف جهانی ،بزرگترین فلاسفه جهان، سخنان بزرگان, سخنان حکیم ارد کبیر . سخنان حکیم ارد بزرگ, حکیم خراسانی, عکس حکیم ارد بزرگ

 

 

فلاسفه بزرگ ، حکیم ارد بزرگ, ارد بزرگ, برترین فیلسوف ،فیلسوف جهانی ،بزرگترین فلاسفه جهان، سخنان بزرگان, سخنان حکیم ارد کبیر . سخنان حکیم ارد بزرگ, حکیم خراسانی, عکس حکیم ارد بزرگ

 

 
تا ساختارها سامان نیابد ، بالندگی هویدا نمی گردد. حکیم ارد بزرگ

در هستی همه چیز ، دارای چهار چوب و ساختار است. حکیم ارد بزرگ

زیباترین هنجار درونی آدمیان ، مهربانی است ، این گوهر ارزشمند را باید یافت و همراهش شد . بیچاره کسانی که پیوسته در برابر خود ، بجای مهر ، دشمنان گوناگون می بینند. حکیم ارد بزرگ

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)