X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

رها ماهرو

فیلم آخرین مسافر ساخته امید نوشین

آخرین مسافر

فیلم محصول سال 2013

آخرین مسافر فیلم پرهیجان و دلهره آور به کارگردانی امید نوشین است. این فیلم در سال ۲۰۱۳ ساخته شد مورد توجه اکثر منتقدان و مردم قرار گرفت.
تاریخ اکران: ۱۸ اکتبر ۲۰۱۳ م. (بریتانیا)
کارگردان: امید نوشین
آهنگ‌ساز: لیام بیتس
فیلم‌نامه: اندی لاو
شخصیت‌های فیلم: لوئیس، سارا بارول، الین میدلتون، پیتر کارمایکل، جان کلیموفسکی، راننده، مکس شلر
بازیگران
دوگری اسکات (لوئیس)
کارا توینتون (سارا بارول)
ایو گلدبرگ (جان کلیموفسکی)
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/fa/thumb/b/bb/Last_passenger_film_poster.jpg/220px-Last_passenger_film_poster.jpg
آخرین مسافر
کارگردان     امید نوشین
تهیه‌کننده     آدو یوشیزاکی زاک واندفیلد
نویسنده     امید نوشین اندرو لاو
بازیگران     دوری اسکات
کارا توینتون
ایدو گولبرگ
تدوین     جو واکر
تاریخ (های) انتشار
۱۸ اکتبر ۲۰۱۳

کشور     انگلستان
زبان     انگلیسی
بودجه     $۲٫۵ میلیون

آخرین مسافر فیلم پرهیجان و دلهره آور به کارگردانی امید نوشین است. این فیلم در سال ۲۰۱۳ ساخته شد مورد توجه اکثر منتقدان و مردم قرار گرفت. درسال ۲۰۱۳ فیلمنامه آخرین مسافر بعنوان محبوب ترین فیلمنامه تولید نشده بریتانیایی در بریت لیست قرار گرفت و انتخاب گشت و بعد از آن فیلمی دو و نیم میلیون دلاری با بازی دوگرای اسکات شد. نوشین نامزد دریافت جایزه Hickox داگلاس برای بهترین کارگردانی در جشنواره جایزه فیلم مستقل بریتانیایی شد.
درباره فیلم
«آخرین مسافر» فیلم پرهیجان و دلهره آور به کارگردانی امید نوشین است. فیلم با شرکنت کارا توینتون و دورِی اسکات، از یک روز معمولی و مکالمه بین یک زن و مرد غریبه مسافر قطار شروع می‌شود. ماجرا در پی از خط خارج شدن این قطار شهری با مسافران معمولی وارد مرحله تازه‌ای می‌شود.
دورِی اسکات بازیگر می‌گوید: «قدیمی بودن سبک فیلم برای من جالب بود، منظورم قدیمی بودن با بار خیلی مثبت است، نه منفی. گاهی دلمان برای فیلمهای سبک قدیمی که تمرکزش روی داستان و شخصیت پروری است تنگ می‌شود. آخرین مسافر، مثل فیلمهای آلفرد هیچکاک روی شخصیت سرمایه‌گذاری می‌کند و سرنوشت این شخصیت‌ها برای مخاطب مهم می‌شود.»
امید نوشین کارگردان، برای واقعی نشان دادن حوادث، فیلم را در واگنهای واقعی قطار و در استودیو ساخته است. این فیلم کم هزینه، تاکنون مورد توجه منتقدان قرار گرفته است.


 رها ماهرو : خوانندگان عزیز ، لطفا نظر و نقدتان را راجع به فیلم آخرین مسافر به کارگردانی امید نوشین برای ما بنویسید و بفرستید.
امید نوشین
کارگردان فیلم
امید نوشین کارگردان و نویسنده ایرانی تبار انگلیسی است. او اولین فیلم مستقل خود را با نام آخرین مسافر درسال ۲۰۱۳ ساخت که این فیلم مورد توجه اکثر منتقدان و مردم قرارگرفت.
تولد: ۱۹۷۴ م.، گیلدفورد، بریتانیا
فیلم‌ها: آخرین مسافر
_______________________
 آخرین مسافر
«آخرین مسافر» فیلم پرهیجان و دلهره آور به کارگردانی امید نوشین است. این فیلم در سال ۲۰۱۳ ساخته شد مورد توجه اکثر منتقدان و مردم قرار گرفت. بازیگران: دوری اسکات، کارا توینتون، ایدو گولبرگ و...

خلاصه فیلم:
فیلم با شرکت کارا توینتون و دورِی اسکات، از یک روز معمولی و مکالمه بین یک زن و مرد غریبه مسافر قطار شروع می‌شود. ماجرا در پی از خط خارج شدن این قطار شهری با مسافران معمولی وارد مرحله تازه‌ای می‌شود.

منبع: شبکه سه

http://www.bultannews.com/files/fa/news/1393/1/3/244045_222.jpg
شبکه سه در ساعت 15/11 قصد دارد تا فیلم "آخرین مسافر" را پخش کند. لوئیس به همراه پسر 7 ساله اش در قطاری در حال مسافرت است. او و چند مسافر دیگر در می یابند که قطار در ایستگاه آخر توقف نکرده و به راه خود ادامه می دهند. لوئیس اثری از راننده و نگهبان قطار پیدا نمی کند و در کابین راننده هم قفل است و قطار تنها با 5 مسافر به راه خود ادامه می دهد . آن ها در می یابند که شخصی در داخل کابین راننده قطار را کنترل می کند. آن ها تصمیم می گیرند کوپه ها را از دیزل جدا کنند و... کارگردان این فیلم امید نوشین و بازیگران آن شامل داگری اسکات ، تارا تونتون ، ایدو گلد برگ و دیوید اسکو فیلد می‌شود.
_______________________


فلاسفه بزرگ ، حکیم ارد بزرگ, ارد بزرگ, برترین فیلسوف ،فیلسوف جهانی ،بزرگترین فلاسفه جهان، سخنان بزرگان, سخنان حکیم ارد کبیر . سخنان حکیم ارد بزرگ, حکیم خراسانی, عکس حکیم ارد بزرگ

 

 
خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد. حکیم ارد بزرگ

خبرچینی ، رسوایی در پی دارد. حکیم ارد بزرگ

خردورزی ، آدمیان را پاک خواهد نمود. حکیم ارد بزرگ

فلاسفه بزرگ ، حکیم ارد بزرگ, ارد بزرگ, برترین فیلسوف ،فیلسوف جهانی ،بزرگترین فلاسفه جهان، سخنان بزرگان, سخنان حکیم ارد کبیر . سخنان حکیم ارد بزرگ, حکیم خراسانی, عکس حکیم ارد بزرگ

 
روزی که میهن و کشور خویش را از یاد ببریم ، امنیت خود را از دست داده ایم. حکیم ارد بزرگ

زیاده روی در ستایش تاریخ گذشتگان و اساطیر مرده ، نفرت همگانی زندگان از یکدیگر و خودخوری و ناامیدی دودمان امروز را به همراه دارد . جوانان در رویای خود ، گذشته ایی دست نیافتنی خواهند ساخت، آنگاه می گویند ما در گذشته چه بودیم و حال چه هستیم ! ، بدینگونه آرام آرام از خود و توان خویش، ناامید شده و به اندک میدان کاری دلخوش می شوند . وارون بر این نگرش ، جوانان سرزمین هایی که اساطیرشان زنده و بزرگانشان دوشادوش آنها کار می کنند هر روز به میدان بزرگتری از رشد و پیشرفت دست می یابند . پس نگوییم ایرانیان چه بودند ، باید گفت اکنون چه هستیم و اساطیر زنده ما چه درسهایی برای رشد و پیشرفت به ما می دهند تا بدان راه ، کار و کوشش کنیم و سرزمینمان برای آیندگان شایسته ستایش باشد. حکیم ارد بزرگ

زیبایی نوروز در سادگی آن است ، آن را پیچیده و پرتجمل برگزار نکنیم. حکیم ارد بزرگ

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)