رها ماهرو

فیلم خونه پا ساخته ایمان افشاریان

خونه پا
1393 ایران

ایمان افشاریان


 تله فیلم 'خونه پا' برای پخش در شبکه های سراسری در شیراز تولید می شود
شیراز- ایرنا- یک تهیه کننده تلویزیون گفت: تله فیلم 'خونه پا' با حضور بازیگران به نام استان فارس و کشور برای پخش در شبکه های سراسری در شهر شیراز تولید می شود.

به گزارش ایرنا سعید مرادی شامگاه یکشنبه در آیین افتتاح تله فیلم 'خونه پا' بیان کرد: طرح تولید فیلم خونه پا دو ماه قبل تصویب و پس از طی مراحل کار، از 20 روز گذشته پیش تولید این سریال در شهر شیراز آغاز شده است.
وی افزود: فیلم نامه این طرح از در سه مرحله بازنویسی و تایید شد که مرحله فیلم برداری و تولید این فیلم از روز گذشته در شهر شیراز درحال انجام است.
مرادی اظهارداشت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تصویربرداری این فیلم در 20 روز انجام می شود که تدوین، صداگذاری و موسیقی این فیلم نیز به طور همزمان انجام می شود.
تهیه کننده تله فیلم خونه پا اضافه کرد: فیلم تلویزیونی خونه پا به سفارش صدا و سیمای مرکز فارس تولید و در ایام نوروز از شبکه شما و یک سیما پخش خواهد شد.
او ادامه داد: داستان این فیلم صداقت بین انسان ها را با بیانی ساده در فضای طنز و فرح بخش نمایش می دهد که امیدواریم این فیلم اثر فاخر و در خور شان بخش فرهنگ استان فارس و شهرشیراز باشد.
فیلم تلویزیونی 'خونه پا' به کارگردانی و نویسندگی ایمان افشاریان و بازی مهدی فقیه، زهرا سعیدی، امیر غفارمنش، سینا رازانی، سلمان فرخنده، مسعود شریف و سوده شرحی در شهر شیراز تولید خواهد شد.
---------------------------------------------------------
«خونه پا»داستان یک تعقیب و گریز در«شیراز»
تهیه کننده فیلم تلویزیونی «خونه پا» از کلید خوردن این اثر که برای ایام عید تصویربرداری می‌شود، سخن گفت.

به گزارش سینماخبر،سعید مرادی درباره فعالیت های این روزهای خود بیان کرد: این روزها پیش تولید فیلم تلویزیونی «خونه پا» را داریم که قرار است برای عید نوروز به پخش برسد و البته ممکن است نام آن تغییر پیدا کند.
 
وی ادامه داد: ایمان افشاریان کارگردانی این فیلم تلویزیونی را بر عهده دارد و تا چند روز دیگر کلید می خورد و یک فیلمنامه کمدی دارد درباره شخصی که کلید خانه ای را به یک نفر برای نگهداری می سپارد اما آن شخص به اشتباه وارد منزل دیگری می شود.
 
این تهیه کننده درباره بازیگران این فیلم عنوان کرد: امیر غفارمنش، عباس جمشیدی، زهرا سعیدی، مهدی فقیه، سوده شرحی و... از بازیگران این اثر هستند و پیش بینی ما این است که در 15 الی 17 جلسه به تولید برسد.
 
تهیه کننده «خونه پا» درباره لوکیشن های تولید این اثر بیان کرد: این فیلم صرفا آپارتمانی نیست و لوکیشن های متعددی دارد که در شهر شیراز هستند.
 
وی ادامه داد: این داستان تعقیب و گریزهایی دارد و ماجرای آن در باغ سعدیه، باغ دلگشا و سایر مکان های شهر شیراز اتفاق می افتد.  رها ماهرو : خوانندگان عزیز ، لطفا نظر و نقدتان را راجع به فیلم خونه پا به کارگردانی ایمان افشاریان برای ما بنویسید و بفرستید.
 ساخت تله‌فیلم "خونه‌پا" در شیراز کلید خورد

خبرگزاری تسنیم: ساخت تله فیلم "خونه‌پا" با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان فارس و عوامل تهیه و ساخت این تله‌فیلم در شیراز کلید خورد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، ساخت تله فیلم "خونه‌پا"  با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان فارس و عوامل تهیه و ساخت تله‌فیلم عصر امروز در شیراز کلید خورد.

سعید مرادی، تهیه‌کننده تله‌فیلم خونه‌پا، در مراسم آغاز به ساخت این تله‌فیلم با بیان اینکه این فیلم تلویزیونی به سفارش صدا و سیمای مرکز استان فارس ساخته می‌شود، اظهار کرد: طرح این فیلم تلویزیونی از دو ماه گذشته از سوی آقای ایمان افشاریان ارائه شده و پس از تصویب طرح، از یک ماه گذشته تولید این تله‌فیلم آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه ساخت این تله‌فیلم به آقای افشاریان سپرده شد، افزود: مراحل پیش‌تولید از 20 روز گذشته در شیراز آغاز شده و این طرح در سه مرحله بازنویسی شده و پس از نگارش نهایی فیلم‌نامه، از سه روز گذشته ساخت این تله‌فیلم آغاز شده است.

تهیه‌کننده تله‌فیلم خونه‌پا با بیان اینکه براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مراحل تصویربرداری این تله‌فیلم 20 روز پیش‌بینی شده، خاطرنشان کرد: اگر آب و هوا خوب باشد کار در زمان معین شده انجام می‌شود و به طور هم‌زمان مراحل تدوین و صداگذاری کار در حال انجام است که موسیقی فیلم در تهران آماده می‌شود.

مرادی با اشاره به اینکه این فیلم صداقت بین انسان‌ها را با فضای ساده و طنز به تصویر کشیده، تصریح کرد: این فیلم فرح‌بخش در ایام نوروز از شبکه شما و شبکه یک سیما پخش می‌شود و امیدواریم که اثری قابل قبول و در خور شأن شهر شیراز تولید شود.

محمدباقر کشفی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان فارس نیز در این مراسم با اشاره به اینکه این تله‌فیلم با حضور مؤثر هنرمندان استان فاس ساخته می‌شود، اظهار کرد: تهیه چنین برنامه‌هایی در شهری که سرای بزرگان و مفاخر کشور و برخوردار از چهره‌های ماندگار است ضرورت دارد.

وی با ابراز امیدواری از اینکه این فیلم تلویزیونی بتواند اوقات فراغت خانواده‌ها را در ایام نوروز به خوبی پر کند، افزود: باید رسانه برای مردم برنامه‌های خوب و جذاب تهیه کرده و لحظاتی سراسر شادی و نشاط برای مردم فراهم کند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان فارس با بیان اینکه روندی که در حوزه تولیدات صدا و سیمای استان فارس در حال انجام است روند رو به رشد و پرتحرکی است، خاطرنشان کرد: خوشحالیم امروز صدا و سیمای مرکز استان فارس عنوان برترین مرکز استانی کشور را به خود اختصاص داده و این مرکز هم در زمینه تولیدات آثار نمایشی و هم در دیگر بخش‌ها موفقیت‌های بسیار دارد و صدا و سیمای مرکز استان فارس تولید باکیفیت در تمام بخش‌ها را در دستور کار خود دارد که با حضور در شبکه‌های سراسری سیما و تولید انیمیشن گام‌های بلندی برداشته است.

کشفی با اشاره به اینکه امروزه آثار تولید شده در مرکز فارس به چند زبان زنده دنیا ترجمه و بارها پخش شده است، تصریح کرد: صدا و سیمای مرکز استان فارس به عنوان مرکز استانی برتر کشور معرفی شده و از نظر سخت‌افزاری و سیگنال‌رسانی نیز حضور موفق و روند  رو به رشدی داشته و این مرکز آینده روشن‌تری دارد.

وی از رسانه به عنوان ویترین فرهنگی جامعه یاد کرد و گفت: رسانه می‌تواند نقش مؤثری در معرفی توانمندی‌ها، ویژگی‌ها و ظرفیت‌های مختلف استان فارس و مردم این دیار داشته باشد که تاکنون در این موارد موفق عمل کرده و تاکنون در حوزه‌های مختلف صدا، سیما، خبر و موسیقی با همدلی و انسجام فعالیت‌های خوبی در صدا و سیمای مرکز استان فارس انجام شده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان فارس با بیان اینکه استان فارس در عمل بسیاری از توانمندی‌های خود را به اثبات رسانده، عنوان کرد: باید در عمل توانمندی‌ها را نشان داد و در دنیای کنونی کاری که تأثیرگذاری بیشتر داشته باشد ماندگارتر است و مخاطبان خود را جذب کرده و موفقیت بیشتری دارد.

کشفی با اشاره به تعدد شبکه‌های ماهواره‌ای در این دنیای متنوع رسانه‌ای، بیان کرد: به قدری تعدد برنامه‌ها زیاد است که مخاطبان باید براساس سلایق خود برنامه دلخواه را انتخاب کرده و تمام تلاش هنرمندان ما باید بر این باشد که برنامه مورد نیاز مخاطبان را تولید کنند و برنامه‌سازان ما بدانند فضای رسانه با 50 سال گذشته تفاوت دارد و امروز مخاطب رسانه صاحب‌نظر است.

وی با بیان اینکه در زمان کنونی تمام فرزندان این آب و خاک از فضای مجازی و دنیای رسانه تأثیر می‌پذیرند، اظهار کرد: با وجود چنین شرایطی مسئولیت ما سنگین‌تر شده و باید در راستای برنامه‌سازی در این حوزه کاری مؤثر و بر اساس نیاز مخاطب انجام شود و اوقات فراغت هم‌وطنان به شکل مناسب پر شود و باید گفت انتخاب برخی از تولیدات صدا و سیمای مرکز استان فارس از جمله برنامه باغ‌نظر در جشنواره بین‌المللی رشد به عنوان آثار برگزیده، نشان از تلاش هنرمندان این استان دارد.

به گزارش تسنیم، ایمان افشاریان نویسنده و کارگردان فیلم تلویزیونی "خونه‌پا" بوده و بازیگران آن مهدی فقیه، زهرا سعیدی، امیر غفارمنش، سینا رازانی، مسعود فرخنده، مسعود شریف و سوده شرحی هستند و این فیلم در تعطیلات نوروز 1394 از شبکه شما و شبکه یک سیما پخش می‌شود.
---------------------------------------------------------

سفر پر ماجرا ترنس هیل. قصه های جور واجور . دانلود برنامه ی مزه ی غذای ایرانی شبکه ی نسیم . نقد وبررسی فیلم gone با بازی amanda seyfried . دانلود فیلم operation daybreak . دانلود فیلم عملیات سحرگاهی . http://doorbiin.blogsky.com/1394/09/08/post-262/  . نویسنده و کارگردان فیلم ابد و یک روز کیست . فیلم سینمایی لوسی پات دو . فیلم پذیرایی ساده . بازیگران خانواده اشپز . عکس فیلم المانی خانواده اشپز . هنرپیشه فیلم سینمایی لبه تاریکی . کانال جملات بزرگان . کارتون آرتور شبکه یک قسمت بی قانونی . عکس مجری برنامه قاصدک در شبکه نسیم . زمان پخش برنامه های شبکه قاصدک . ویکی ومردان پرزو . گریه پیمان معادی سر فیلم ابدو یک روز . سفر پرماجرا . مجموعه ی تلویزیونی نیمکت . لبه تاریکی (فیلم ۱۹۴۳) . قسمت سریال شوالیه سیاه و شمشیر یخی . بازیگران واق ولاغر در فیلم سفر پر ماجرا . بکرانی . رودخانه برفی . داستان کامل ابد دیک روز . فیلم ابدو یک روز . هشت درجه زیر صفر ویکی پدیا .


 

 فلسفه بزرگان ، بزرگترین فلسفه دان ، بزرگان فلسفه ایران ، فیلسوف بزرگ ، بزرگ فلسفه ، فلسفه دانان بزرگ ، فلسفه ایرانی ، فیلسوف ایرانی ، بزرگترین فیلسوف های جهان ، بزرگترین فیلسوف جهان ، فیلسوفان بزرگ جهان ، بزرگترین فیلسوف ،بزرگترین فیلسوف تاریخ ، بزرگترین فیلسوف دنیا ، فیلسوفان بزرگ دنیا ، فیلسوف ارد بزرگ ، حکیم ارد بزرگ ، بزرگترین فیلسوف جهان ، حکیم ارد بزرگ مشهورترین فیلسوف ایرانی ، ارد بزرگ ، فیلسوف بزرگ معاصر ، ارد حکیم بزرگترین فیلسوف دنیا ، فلسفه ارد بزرگ ، سخنان گرانبها ، سخنان بزرگان با تصاویر ، حکیم ارد بزرگ ویکیپدیا ، حکیم ارد بزرگ در کتاب سرخ ، حکیم ارد ، جمله های زیبا ، جملات فرهنگی ، حکیم ارد بزرگ wikipedia ، سخنان حکیم ارد بزرگ ، سخنان حکیم ارد ، سخنانی از حکیم ارد بزرگ ، تصاویر سخن بزرگان ، جملات حکیم ارد بزرگ ، سخنان ادب و احترام ، دیدار با حکیم ارد بزرگ ، حکیم ارود بزرگ ، حکیم ارد ، تصاویر بزرگان فلسفه غرب ، اس ام اس کلام بزرگان جهان ودانشمندان ایرانی با تصاویر ، سخنان برگزیده دانشمندان جهان ، سخنان حکیمانه با عکس ، دوستان و دشمنان حکیم ارد بزرگ ، اندیشه های حکیم ارد بزرگ ، سخنان بزرگان جهان ، قاره کهن ، قاره کهن ارد بزرگ ، سخنان کوتاه مدیران بزرگ با عکس ، رکورد جملات قصار ، عکس برای ویچت ، نظریه کهکشان بزرگ اندیشه ، حکیم اردبزرگ ، سخنان بزرگان ، جملات ارد بزرگ ، جملات حکیم ارد بزرگ ، جملات قصار ارد بزرگ ، جملات زیبای ارد بزرگ ، جملات عاشقانه ارد بزرگ ، جملات سنگین ، جملات فلسفی ارد بزرگ ، بهترین جملات ارد بزرگ ، جملات حکیمانه ارد بزرگ ، جملات کوتاه ارد بزرگ ، sokhan bozorgan ، جمله های ارد بزرگ ، جملات حکیمانه ارد بزرگ ، رهنمون های سخنان بزرگان مشاهیر و نوابغ جهان +عکس ، OROD ، orod bozorg، جملات ناب ، orod bozorg wikipedia ، hakim orod bozorg

 

 
پدران و مادرانی که در پی نابودی زندگی زناشویی فرزند خویش هستند ، بزهکارند. حکیم ارد بزرگ

پدران و مادرانی که فرزندان بسیار دارند ، توانایی آموزش آنها را از دست می دهند. حکیم ارد بزرگ

پدران و مادرانی که فرزندان خود را در کوچه و خیابان رها می کنند ، بزهکار و شایسته سرزنش هستند. حکیم ارد بزرگ

پرستاری از مادر و پدر، زیباترین و پر ارزشترین زمان زندگی است. حکیم ارد بزرگ

 

 فلسفه بزرگان ، بزرگترین فلسفه دان ، بزرگان فلسفه ایران ، فیلسوف بزرگ ، بزرگ فلسفه ، فلسفه دانان بزرگ ، فلسفه ایرانی ، فیلسوف ایرانی ، بزرگترین فیلسوف های جهان ، بزرگترین فیلسوف جهان ، فیلسوفان بزرگ جهان ، بزرگترین فیلسوف ،بزرگترین فیلسوف تاریخ ، بزرگترین فیلسوف دنیا ، فیلسوفان بزرگ دنیا ، فیلسوف ارد بزرگ ، حکیم ارد بزرگ ، بزرگترین فیلسوف جهان ، حکیم ارد بزرگ مشهورترین فیلسوف ایرانی ، ارد بزرگ ، فیلسوف بزرگ معاصر ، ارد حکیم بزرگترین فیلسوف دنیا ، فلسفه ارد بزرگ ، سخنان گرانبها ، سخنان بزرگان با تصاویر ، حکیم ارد بزرگ ویکیپدیا ، حکیم ارد بزرگ در کتاب سرخ ، حکیم ارد ، جمله های زیبا ، جملات فرهنگی ، حکیم ارد بزرگ wikipedia ، سخنان حکیم ارد بزرگ ، سخنان حکیم ارد ، سخنانی از حکیم ارد بزرگ ، تصاویر سخن بزرگان ، جملات حکیم ارد بزرگ ، سخنان ادب و احترام ، دیدار با حکیم ارد بزرگ ، حکیم ارود بزرگ ، حکیم ارد ، تصاویر بزرگان فلسفه غرب ، اس ام اس کلام بزرگان جهان ودانشمندان ایرانی با تصاویر ، سخنان برگزیده دانشمندان جهان ، سخنان حکیمانه با عکس ، دوستان و دشمنان حکیم ارد بزرگ ، اندیشه های حکیم ارد بزرگ ، سخنان بزرگان جهان ، قاره کهن ، قاره کهن ارد بزرگ ، سخنان کوتاه مدیران بزرگ با عکس ، رکورد جملات قصار ، عکس برای ویچت ، نظریه کهکشان بزرگ اندیشه ، حکیم اردبزرگ ، سخنان بزرگان ، جملات ارد بزرگ ، جملات حکیم ارد بزرگ ، جملات قصار ارد بزرگ ، جملات زیبای ارد بزرگ ، جملات عاشقانه ارد بزرگ ، جملات سنگین ، جملات فلسفی ارد بزرگ ، بهترین جملات ارد بزرگ ، جملات حکیمانه ارد بزرگ ، جملات کوتاه ارد بزرگ ، sokhan bozorgan ، جمله های ارد بزرگ ، جملات حکیمانه ارد بزرگ ، رهنمون های سخنان بزرگان مشاهیر و نوابغ جهان +عکس ، OROD ، orod bozorg، جملات ناب ، orod bozorg wikipedia ، hakim orod bozorg

 

 
پدران و مادران فرهمند ، فدایی آرزوهای فرزندان خویش می شوند. حکیم ارد بزرگ

پسری که در پی ازدواج است ، خود را درگیر دوستی های خیابانی نمی کند. حکیم ارد بزرگ

پیران جهان دیده ، نابودی زندگی آدمیانی که ریشه پولشان ناپاک است را بارها و بارها دیده اند. حکیم ارد بزرگ

پیران فریبکار، آتش زندگی جوانانند. حکیم ارد بزرگ

 

 فلسفه بزرگان ، بزرگترین فلسفه دان ، بزرگان فلسفه ایران ، فیلسوف بزرگ ، بزرگ فلسفه ، فلسفه دانان بزرگ ، فلسفه ایرانی ، فیلسوف ایرانی ، بزرگترین فیلسوف های جهان ، بزرگترین فیلسوف جهان ، فیلسوفان بزرگ جهان ، بزرگترین فیلسوف ،بزرگترین فیلسوف تاریخ ، بزرگترین فیلسوف دنیا ، فیلسوفان بزرگ دنیا ، فیلسوف ارد بزرگ ، حکیم ارد بزرگ ، بزرگترین فیلسوف جهان ، حکیم ارد بزرگ مشهورترین فیلسوف ایرانی ، ارد بزرگ ، فیلسوف بزرگ معاصر ، ارد حکیم بزرگترین فیلسوف دنیا ، فلسفه ارد بزرگ ، سخنان گرانبها ، سخنان بزرگان با تصاویر ، حکیم ارد بزرگ ویکیپدیا ، حکیم ارد بزرگ در کتاب سرخ ، حکیم ارد ، جمله های زیبا ، جملات فرهنگی ، حکیم ارد بزرگ wikipedia ، سخنان حکیم ارد بزرگ ، سخنان حکیم ارد ، سخنانی از حکیم ارد بزرگ ، تصاویر سخن بزرگان ، جملات حکیم ارد بزرگ ، سخنان ادب و احترام ، دیدار با حکیم ارد بزرگ ، حکیم ارود بزرگ ، حکیم ارد ، تصاویر بزرگان فلسفه غرب ، اس ام اس کلام بزرگان جهان ودانشمندان ایرانی با تصاویر ، سخنان برگزیده دانشمندان جهان ، سخنان حکیمانه با عکس ، دوستان و دشمنان حکیم ارد بزرگ ، اندیشه های حکیم ارد بزرگ ، سخنان بزرگان جهان ، قاره کهن ، قاره کهن ارد بزرگ ، سخنان کوتاه مدیران بزرگ با عکس ، رکورد جملات قصار ، عکس برای ویچت ، نظریه کهکشان بزرگ اندیشه ، حکیم اردبزرگ ، سخنان بزرگان ، جملات ارد بزرگ ، جملات حکیم ارد بزرگ ، جملات قصار ارد بزرگ ، جملات زیبای ارد بزرگ ، جملات عاشقانه ارد بزرگ ، جملات سنگین ، جملات فلسفی ارد بزرگ ، بهترین جملات ارد بزرگ ، جملات حکیمانه ارد بزرگ ، جملات کوتاه ارد بزرگ ، sokhan bozorgan ، جمله های ارد بزرگ ، جملات حکیمانه ارد بزرگ ، رهنمون های سخنان بزرگان مشاهیر و نوابغ جهان +عکس ، OROD ، orod bozorg، جملات ناب ، orod bozorg wikipedia ، hakim orod bozorg

 

 
آنکه ناراستی پیشه نموده ، خموشی دیگران هم برایش ترسناک است. حکیم ارد بزرگ

آنکه همسایه مرگ است ، از چیزی نمی هراسد. حکیم ارد بزرگ

آنگاه که نمی دانم چه می گویم، چیزی جز راستی، بر زبانم جاری نیست. حکیم ارد بزرگ

با فریب ، شاید بتوان چیزی بدست آورد ، اما این دستاورد ، مایه تباهی آدمی خواهد بود. حکیم ارد بزرگ

 

 فلسفه بزرگان ، بزرگترین فلسفه دان ، بزرگان فلسفه ایران ، فیلسوف بزرگ ، بزرگ فلسفه ، فلسفه دانان بزرگ ، فلسفه ایرانی ، فیلسوف ایرانی ، بزرگترین فیلسوف های جهان ، بزرگترین فیلسوف جهان ، فیلسوفان بزرگ جهان ، بزرگترین فیلسوف ،بزرگترین فیلسوف تاریخ ، بزرگترین فیلسوف دنیا ، فیلسوفان بزرگ دنیا ، فیلسوف ارد بزرگ ، حکیم ارد بزرگ ، بزرگترین فیلسوف جهان ، حکیم ارد بزرگ مشهورترین فیلسوف ایرانی ، ارد بزرگ ، فیلسوف بزرگ معاصر ، ارد حکیم بزرگترین فیلسوف دنیا ، فلسفه ارد بزرگ ، سخنان گرانبها ، سخنان بزرگان با تصاویر ، حکیم ارد بزرگ ویکیپدیا ، حکیم ارد بزرگ در کتاب سرخ ، حکیم ارد ، جمله های زیبا ، جملات فرهنگی ، حکیم ارد بزرگ wikipedia ، سخنان حکیم ارد بزرگ ، سخنان حکیم ارد ، سخنانی از حکیم ارد بزرگ ، تصاویر سخن بزرگان ، جملات حکیم ارد بزرگ ، سخنان ادب و احترام ، دیدار با حکیم ارد بزرگ ، حکیم ارود بزرگ ، حکیم ارد ، تصاویر بزرگان فلسفه غرب ، اس ام اس کلام بزرگان جهان ودانشمندان ایرانی با تصاویر ، سخنان برگزیده دانشمندان جهان ، سخنان حکیمانه با عکس ، دوستان و دشمنان حکیم ارد بزرگ ، اندیشه های حکیم ارد بزرگ ، سخنان بزرگان جهان ، قاره کهن ، قاره کهن ارد بزرگ ، سخنان کوتاه مدیران بزرگ با عکس ، رکورد جملات قصار ، عکس برای ویچت ، نظریه کهکشان بزرگ اندیشه ، حکیم اردبزرگ ، سخنان بزرگان ، جملات ارد بزرگ ، جملات حکیم ارد بزرگ ، جملات قصار ارد بزرگ ، جملات زیبای ارد بزرگ ، جملات عاشقانه ارد بزرگ ، جملات سنگین ، جملات فلسفی ارد بزرگ ، بهترین جملات ارد بزرگ ، جملات حکیمانه ارد بزرگ ، جملات کوتاه ارد بزرگ ، sokhan bozorgan ، جمله های ارد بزرگ ، جملات حکیمانه ارد بزرگ ، رهنمون های سخنان بزرگان مشاهیر و نوابغ جهان +عکس ، OROD ، orod bozorg، جملات ناب ، orod bozorg wikipedia ، hakim orod bozorg

 

 
جنگ با روزهای سخت ، ما را پولادین می سازد. حکیم ارد بزرگ

جوانان باید بدانند ، برای رسیدن به آرزوهای بزرگ ، لاجرم نباید همه چیز ، همین آغاز مهیا باشد ، بدون خجالت به کاری (حتی ساده و پیش پا افتاده) مشغول

شوید ، کار و کوشش شما ، درهای پیروزی را ، یکی پس از دیگری ، خواهد گشود. حکیم ارد بزرگ

خارهای کوچک ، زخم به جان نمی زنند ، بلکه با آن می آمیزند ، برای مقابله با روزهای سخت تر. حکیم ارد بزرگ

دوستی با رنج ها و درد ها ، مانند دوستی با دشمن ستیزه جوست ، باید بر ناراستی ها تاخت ، که این تنها راه ماندگاریست. حکیم ارد بزرگ

 

 فلسفه بزرگان ، بزرگترین فلسفه دان ، بزرگان فلسفه ایران ، فیلسوف بزرگ ، بزرگ فلسفه ، فلسفه دانان بزرگ ، فلسفه ایرانی ، فیلسوف ایرانی ، بزرگترین فیلسوف های جهان ، بزرگترین فیلسوف جهان ، فیلسوفان بزرگ جهان ، بزرگترین فیلسوف ،بزرگترین فیلسوف تاریخ ، بزرگترین فیلسوف دنیا ، فیلسوفان بزرگ دنیا ، فیلسوف ارد بزرگ ، حکیم ارد بزرگ ، بزرگترین فیلسوف جهان ، حکیم ارد بزرگ مشهورترین فیلسوف ایرانی ، ارد بزرگ ، فیلسوف بزرگ معاصر ، ارد حکیم بزرگترین فیلسوف دنیا ، فلسفه ارد بزرگ ، سخنان گرانبها ، سخنان بزرگان با تصاویر ، حکیم ارد بزرگ ویکیپدیا ، حکیم ارد بزرگ در کتاب سرخ ، حکیم ارد ، جمله های زیبا ، جملات فرهنگی ، حکیم ارد بزرگ wikipedia ، سخنان حکیم ارد بزرگ ، سخنان حکیم ارد ، سخنانی از حکیم ارد بزرگ ، تصاویر سخن بزرگان ، جملات حکیم ارد بزرگ ، سخنان ادب و احترام ، دیدار با حکیم ارد بزرگ ، حکیم ارود بزرگ ، حکیم ارد ، تصاویر بزرگان فلسفه غرب ، اس ام اس کلام بزرگان جهان ودانشمندان ایرانی با تصاویر ، سخنان برگزیده دانشمندان جهان ، سخنان حکیمانه با عکس ، دوستان و دشمنان حکیم ارد بزرگ ، اندیشه های حکیم ارد بزرگ ، سخنان بزرگان جهان ، قاره کهن ، قاره کهن ارد بزرگ ، سخنان کوتاه مدیران بزرگ با عکس ، رکورد جملات قصار ، عکس برای ویچت ، نظریه کهکشان بزرگ اندیشه ، حکیم اردبزرگ ، سخنان بزرگان ، جملات ارد بزرگ ، جملات حکیم ارد بزرگ ، جملات قصار ارد بزرگ ، جملات زیبای ارد بزرگ ، جملات عاشقانه ارد بزرگ ، جملات سنگین ، جملات فلسفی ارد بزرگ ، بهترین جملات ارد بزرگ ، جملات حکیمانه ارد بزرگ ، جملات کوتاه ارد بزرگ ، sokhan bozorgan ، جمله های ارد بزرگ ، جملات حکیمانه ارد بزرگ ، رهنمون های سخنان بزرگان مشاهیر و نوابغ جهان +عکس ، OROD ، orod bozorg، جملات ناب ، orod bozorg wikipedia ، hakim orod bozorg

 


هیچ اهرمی ، همچون بردباری و امید ، نمی تواند سختی ها را از پیش پایمان بردارد. حکیم ارد بزرگ

ارمغان کُرنش در برابر نادان ، سختی دو چندان است. حکیم ارد بزرگ

از آه و نفرین بزرگان و ریش سپیدان ، باید ترسید. حکیم ارد بزرگ

از پس پشیمانی ، می توان راه های تازه ای را برای نجات یافت. حکیم ارد بزرگ

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)