فیلم 27 متر بر ثانیه برف ساخته توبیاس فالک - رها ماهرو
X
تبلیغات
رایتل

رها ماهرو

فیلم 27 متر بر ثانیه برف ساخته توبیاس فالک

27 متر بر ثانیه برف
سوئد 2005
27 sekundmeter snö

Dir: Tobias Falk


جدول پخش فیلم های سینمایی نوروز 95
شبکه یک سیما
شبکه کاترین - شبکه یک سیما به مناسبت آغاز سال نو و عید نوروز با دستی پر به استقبال نوروز ۱۳۹۵ می رود. شبکه ۱ سیما برای تعطیلات نوروز ۱۴ فیلم سینمایی را برای پخش در نظر گرفته که هر یک را در یک روز به روی آنتن می‌برد.
شبکه کاترین- به گزارش خبرگزاری تسنیم، از جمله فیلم های سینمایی شبکه یک در نوروز 95 میتوان استرداد، مزارشریف، روز سرنوشت، روشنایی حقیقی، مردان آفتاب، استرداد، پاییزی که گذشت، افشاگر، گمیجی و … اشاره کرد.

14 فیلم سینمایی در ایام نوروز 1395 از شبکه یک سیما پخش می‌شود. رها ماهرو : خوانندگان عزیز ، لطفا نظر و نقدتان را راجع به فیلم 27 متر بر ثانیه برف به کارگردانی توبیاس فالک برای ما بنویسید و بفرستید.فیلم‌های سینمایی زیر به ترتیب از 29 اسفند تا 13 فروردین ساعت 16 از این شبکه یک سیما پخش می‌شود.

فیلم سینمایی روز سرنوشت :

داستان روز سرنوشت به کارگردانی محمود ناظری از این قرار است: الهه صبوری در عسلویه مشغول به کار است. به خاطر تغییر وضعیت شغلی مجبور است که خانواده اش را برای ادامه زندگی به عسلویه بیاورد. پس از آمدن همسر و فرزندش اتفاقاتی می افتد که مسیر زندگی و کار او را با چالش مواجه میکند. او بین موقعیت های سختی قرار میگیرد که باید دست به انتخاب بزرگی بزند.

فیلم سینمایی پاییزی که گذشت :

فیلم سینمایی پاییزی که گذشت به کارگردانی سیامک کاشف آذر، داستان این فیلم درباره مردی است که پس از سالها به خانه پدری اش در یکی از شهرهای مرزی برمی گردد تا زمین زراعی پدرش را احیا کند، اما در اثر برخورد با مین عمل نکرده ای از دوران جنگ، مجروح و زمینگیر می شود. در این میان پسر نوجوان او که با اکراه همراهش بوده و مخالف مسیر زندگی پدرش می باشد، مجبور می شود تا راه او را ادامه بدهد.

فیلم سینمایی مردان آفتاب :

فیلم سینمایی مردان آفتاب به کارگردانی داریوش غذبانی، از این قرار است: جمشید و محمد دو جوان تک تیرنداز در جبهه غرب هستند که در پرورشگاه بزرگ شده اند اما هیبچ یک از رزمندگان از این موضوع خبر ندارد. جمشید و محمد که برای یک ماموریت به دل کوه رفته اند در دام عراقیها گیر می افتند. پیرمرد زنده دلی معروف به بابا آنها را از مخمصه نجات می دهد. یک تیرانداز عراقی که به آن منطقه آمده امان همه را می برد و فرمانده ها را عاصی می کند. جمشید، محمد و بابا برای از پا در آوردن تک تیرانداز عراقی به ماموریت اعزام می شوند در حالی که این دو جوان اعتقادی به توانایی های بابا برای این ماموریت ندارند. کم کم شگرد های خاص بابا در تعقیب و شکار که یادگار دوران محیط بانی است نمایان می شود و در انتها محمد به دست تیر انداز عراقی شهید می شود.

فیلم سینمایی گمیجی :

داستان گمیجی به کارگردانی مجید اسماعیل پارسا، در ارومیه می گذرد، پدر حسن بعد از خشک شدن دریاچه ارومیه ناپدید شده و خانواده حسن قصد دارند اموال خودشان از جمله کشتی را بفروشند و به بوشهر نقل مکان کنند. حسن هنوز منتظر پدرش است و قصد دارد کشتی را تا زمان برگشت پدرش بازسازی کند. خانواده ای که از جنوب به آن منطقه آمده اند فرزندی به نام ناجی دارند. ناجی در روند بازسازی کشتی به حسن کمک می کند.

فیلم سینمایی مزار شریف :

فیلم سینمایی مزار شریف به کارگردانی عبدالحسین برزیده، ماجرای حمله طالبان به کنسولگری ایران است که طی آن 8 دیپلمات ایرانی در تاریخ 17 مرداد 1377 در شهر مزار شریف کشته می شوند و یک نفر زنده می ماند.مدد شاهسون تنها بازمانده این حادثه است که جان سالم به در می برد و راهی سفری 15 کیلومتری با پای پیاده می‎شود.

فیلم سینمایی آقای هلمز :

داستان فیلم سینمایی آقای هلمز به کارگردانی بیل کاندان: آقای هلمز کارآگاه معروف جنایی در اواخر عمر به بیماری آلزایمر دچار می شود. او با یافتن مدارکی متوجه می شود که نتوانسته به یکی از مراجعین قدیمی خود کمک کند و در نتیجه باعث مرگ او شده است. این ماجرا او را به شدت متحول کرده و باعث می شود بیشتر به دیگران کمک کند.

فیلم سینمایی پلوگا(فیل ماهی) :

فیلم سینمایی پلوگا(فیل ماهی)، به کارگردانی مهدی جعفری نیز داستان، پسر بچه ای است که در شمال کشور قصد دارد به پدر صیادش که در اوضاع سخت وکساد صیادی به سر می برد کمک کند. او موفق به صید یک فیل ماهی می شود که نظر صیادان منطقه را جلب می کند. صیادان در رقابت با یکدیگر پیشنهاد خرید با قیمت بالایی به پسر بچه می دهند اما او در نهایت تصمیم می گیرد با درخواست سازمان محیط زیست همراه شود و فیل ماهی را به آنها تحویل دهد.

فیلم سینمایی افشاگر :

فیلم سینمایی افشاگر به کارگردانی وینسنت گارنگ، داستان دنی روبر یک خبرنگار است که شروع به نگارش کتابی به نام افشا می کند. در این کتاب او از باند گسترده و پرنفوذ پولشویی در فرانسه و اروپا پرده برمی دارد. با انتشار کتابش بانکها و سیاستمداران زیادی از او شکایت کرده و کتابش را تهمت و افترای بی دلیل و مدرک می خوانند. او که کتابش را بر اساس شواهد شاهدان مخفی نوشته است در دادگاه محکوم شده و مجبور به پرداخت جریمه های سنگین نقدی می شود.

فیلم سینمایی کلاهبرداران :

فیلم سینمایی کلاهبرداران به کارگردانی کیم هونگ سیون، نیز داستان جی هیوک سارقی است که در بازکردن گاوصندوق مهارت دارد. رییس چو که گاوصندقی را از گمرک دزدیده است از او می خواهد که گاوصندوق را باز کند. جی هیوک که در پی انتقام از اوست با همکاری پلیس نقشه ای حساب شده را پیاده کرده و رییس چو را به دام می اندازد.

فیلم سینمایی سرقت بزرگ 1 و 2 :

فیلم سینمایی سرقت بزرگ 1و 2 به کارگردانی جولیان جارولد – جیمز استرانگ، درباره یک گروه سارق حرفه ای به قطاری حامل پولهای نقد در انگلیس دستبرد می زنند و 2 میلیون دلار را به سرقت می برند. پلیس پس از 3 سال تحقیق و تفحص عاقبت همه سارقان را می یابد.

فیلم سینمایی روشنایی حقیقی :

روشنایی حقیقی به کارگردانی مجید سروینی، داستانی شیرین دارد و از این قرار است: دو برادر به نام‌های کمال و رحیم سال‌هاست که با هم اختلاف دارند، اما فرزندان آنها برای برگزاری یک مسابقه قرآنی، دوستی صمیمی با هم برقرار می‌کنند که همین دوستی باعث ماجراهای بین این دو برادر می‌شود.

فیلم سینمایی استرداد :

فیلم سینمایی استرداد به کارگردانی علی غفاری، به موضوع غرامت جنگی می‌پردازد که قرار بود توسط انگلستان، امریکا و شوروی برای جنگ جهانی دوم به ایران داده شود و مربوط به مقطع زمانی 1332 است. این فیلم یک درام تاریخی درباره وقایع جنگ جهانی دوم و مسائلی است که پای نیروهای متحدین و متفقین را به ایران باز کرد و در آن به ماجرای پرداخت غرامت به ایران اشاره می شود.

فیلم سینمایی پاییز :

پاییز به کارگردانی مهدی بوستان پرور که به مناسبت روز طبیعت پخش می شود درباره، صمد جنگل بان وظیفه شناسی است که در زندگی شخصی خود دچار مشکلاتی می شود که او را با فراز و نشیبی همراه می کند اما او حاضر نیست وجدان خود را فدای احساسش کند.

شبکه سه سیما
شبکه کاترین - به گزارش خبرگزاری تسنیم، فیلم های سینمایی اورست، دنیای ژوراسیک، تسخیر کوهستان ببر، دوندگان، سریع و خشن7، بازگشت جبار، سال خشونت بار، بازرس کی : راز جزیره گمشده، شمشیر اژدها، موج، پرواز، پیش به جلو، خاطرات شمشیر، ضربه مغزی، طلا، گروه سارقین، شاهد قربانی، خط ویژه، ایران برگر، خونه پا و روزهای آخر اسفند از پنجشنبه 27 اسفند تا 13 فروردین ماه ساعت 15:00 روی آنتن شبکه سه قرار می گیرد.

فیلم سینمایی اورست Everest به کارگردانی بالتازار کُر ماکور محصول مشترک امریکا، انگلستان و ایسلند در سال 2005 است. در این فیلم بازیگرانی چون جیسون کلارک و انگ فولا شرپا بازی می کنند.

در خلاصه فیلم آماده است : در صبح دهم می سال 1996 دو هیئت کوهنوردی برای صعودنهایی قله اورست بلندترین نقطه زمین عازم سفر می شوند. به طور ناگهانی طوفان عظیم که در نوع خود بی سابقه بوده است آنها را غافلگیر می کند در این میان گروه می بایست با بادهای سهمگین و سرما و یخ بندان بی سابقه برای موفقیت خود مقابله کنند و....

فیلم سینمایی دنیای ژوراسیک Jurassic World به کارگردانی کالین ترورو ، محصول 2015 آمریکاست که کریس پرات ،بریس دالاس هاوارد و تی سیمپکینز در آن نقش آفرینی می کنند.

در خلاصه داستان آمده است :

یک شرکت بزرگ در جزیره ای در دریای کاراییب, یک پارک حیاط وحش می سازد که دایناسورها در آن زندگی می کنند. در این میان دو برادر 10 و 16 ساله که خاله ی آنها مدیر اجرایی این پارک است به دیدن پارک می روند. مدیر اجرایی پارک با کمک زیست شناس ارشد پارک دست به ساخت یک دایناسور هیبرید و بزرگ میزند که هوش بالایی دارد. این دایناسور از قفس خود موفق به فرار می شود و رییس پارک برای گرفتن او از کمک یک متخصص دایناسور بهره میگیرد. این فرد خبره برای گیر انداختن و حفظ جان ساکنان پارک مخاطرات زیادی را به جان می‌خرد و...

فیلم سینمایی تسخیر کوهستان ببر The taking of tiger mountainبه کارگردانی هارک تسو محصول 2014 چین است.

در خلاصه داستان با بازی هان یو ژانگ ، کنی لین و لیا تونگ آمده است :سال 1946 ، یک سال پس از تسلیم ارتش ژاپن ، چین گرفتار جنگ داخلی همه جانبه میشود . در شمال شرقی راهزنان شروع به غارت مناطق جنگی میکنند، راهزنان به دو گروه تقسیم میشوند، گروه گرز بزرگ و گروه ارباب شاهین . این دو گروه راهزن مقابل یکدیگر قرار میگیرند و تمام اموال مردم ، حتی زن و فرزندان آنها را غارت میکنند. ارتش ملی چین که به رهبری مردی جوان به نام مستعار 203 هدایت میشود با تجهیزات نظامی و نیروی جنگی کمی که داشتند با راهزنان مبارزه میکنند. تا اینکه پیش قراولی به نام یانگ به ارتش ملی اعزام میشود. او توانست با نقشه ای حساب شده ، با عنوان جاسوس وارد گروه ارباب شاهین شود و ...

فیلم سینمایی دوندگان Tracers به کارگردانی دنیل بن مایر است.

در خلاصه داستان آمده است: "کم” به عنوان یک پیام رسان دوچرخه ای در نیویورک مشغول فعالیت است. او مبلغ 15 هزار دلار به شخص در محله چینی ها بدهکار است. زمانی که "کم” با دوچرخه اش در خیابان مشغول انجام وظیفه است، با دختری پارکورکار به نام نیکی برخورد می کند و همین برخورد اولیه باعث عاشق شدن کم و ورود او به سمت ورزش پارکور می شود. نیکی برادری به نام دیلان دارد . آنها والدین خود را از دست داده اند و به خاطر فشارهای مالی زندگی در باندی به رهبری میلر دست به سرقت می زنند. میلر وقتی از تواناییها و هوش \"کم\" خبردار می شود، او را در گروه می پذیرد و....

این فیلم سینمایی محصول آمریکا در سال 2005 است .

فیلم سینمایی سریع و خشن 7Fast & Furious 7 به کارگردانی جیمز ون محصول مشترک آمریکا و ژاپن در سال 2015 است که بازیگرانی چون وین دیزل ،پل واکر و داینی جانسون نقش آفرینی کرده اند.

درخلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است:

در ادامه قسمت هفتم داستان برادر شا که در قسمت قبل توسط دومینیک و تیمش متوقف شد برای انتقام از دومینیک دست بکار می شود. آنها در می یابند که شا با دزدیدن یک هکر قصد دارد یک سامانه جاسوسی فوق سری را در دست بگیرد که با آن میتواند کارهای مخرب زیادی انجام دهد و ...

فیلم سینمایی بازگشت جبار Gabbar is backبه کارگردانی رها کریشا جاگارلامودی است. اکشای کومار ، شروطی حسن و سانیل گروور از بازیگران این فیلم سینمایی هستند .

خلاصه داستان :10مامور دولتی هم زمان با هم ربوده شده اند. پلیس به دنبال این ده نفر است. نه نفر از این لیست رها می شوند و یکی از آنها در شهر اعدام می شود. پلیس به دنبال علت و مسبب این قتل است که اطلاعاتی به دستش می رسد. فردی به نام جبار اعلام می کند که افراد دزدیده شده به شدت فاسد بوده اند و برای همین به مجازات رسیده اند. او اعلام می کند تا ریشه کن کردن رشوه و فساد دست از اقدامات خود برنمی دارد و .....

این فیلم محصول 2015 هند است .

فیلم سینمایی سال خشونت بار A most violent year به کارگردانی جی سی چاندور است که در این فیلم بازیگرانی چون توبی استفانز، رافوس سی ول و مارک بدهام نقش آفرینی کرده اند.

این فیلم محصول آمریکا درسال 2014 است و داستان فیلم درباره \"آبل \" مرد جوانی است که شرکت فروش و پخش فرآورده های نفتی دارد . او تمام تلاشش را کرده است که کسب و کار سالمی داشته باشد. آبل به تازگی تصمیم گرفته است که زمینی را برای رونق کسب و کار خود بخرد . او مقداری پول به صورت بیعانه پرداخت کرده است و باقی پول را تا یک ماه دیگر باید تهیه نماید. در این بین ماشین های حمل و نقل سوخت شرکت ابل دزدیده می شود و

فیلم سینمایی بازرس کی : راز جزیره گمشده Detective k: secret of the lost island به کارگردانی کیم ساک یون ، محصول 2015 کره جنوبی با ژانر کمدی است که بازیگرانی چون کیم مایونگ و مین لیه ئو هی در آن بازی می کنند . در خلاصه داستان این فیلم آمده است: در سال 1795 تولید و خرید و فروش شمش نقره در کره یک تجارت پرسود محسوب میشود. بازرس کی ماموریت دارد اسناد ساخت نقره تقلبی را یافته واز بین ببرد. او به همراه دوست و دستیارش \"سئو\" موفق می شود این اسناد فرمول های ساخت نقره تقلبی را از بین ببرد.اما پس از این موفقیت به دلیل انتقاد به فقر حاکم بر جامعه به یک جزیره دور دست تبعید می شود. او در تبعید مشغول اختراع و مطالعه است که ناگهان ....

فیلم سینمایی شمشیر اژدها Dragon Blade به کارگردانی دنیل لی ، با ژانر حادثه ای رزمی محصول 2015 چین است .

در خلاصه داستان با بازی آدرین برودی، جان کوساک و جکی چان آمده است : در زمان امپراطوری هان امپراطور گروهی را مامور محافظت از جاده ی ابریشم و جلوگیری از جنگ بین قبایل در مسیر راه می کند. در این بین هوآن که افسر مراقبت از جاده است با توطئه ی افسر مافوقش به شهری مرزی در غرب فرستاده می شود. او و یارانش به کار اجباری گمارده می شوند و در همین اثنا آنها با گروهی از سربازان فراری رمی مواجه می شوند که قصد دارند به شهر وارد شوند و...

فیلم سینمایی موج Bolgen / the wave به کارگردانی روآر یوتاگ، محصول 2015 نروژ است که کریستوفر جونر ، توماس بولارسن و آن دال تورپ در آن نقش آفرینی می کنند .

در خلاصه داستان آمده است :یک زمین شناس نروژی متوجه ی حرکت عظیم لایه های درون زمین در کنار یک دریاچه ی بزرگ می شود که این پدیده قادر است موج هایی را بوجود آورد و شهر کنار دریاچه را کاملا نابود کند. پیش بینی های او درست از آب درمی آید و کوه به درون دریاچه رانش می کند و یک سونامی بزرگ را بوجود می آورد و ...

فیلم سینمایی پرواز Hawaizaada به کارگردانی دیبهو پوری است .

در خلاصه داستان با بازی میتان چاکرا بورتی ، جفری گلبرگ و آیوشمن خورانا آمده است :داستان درباره جوانی به نام شیوکار تالپاده است که به خاطر کند ذهن بودن، در درسهایش موفق نیست. به همین خاطر سالهاست که در یک مقطع تحصیلی مانده است. او به خاطر شیطنتهای بسیار از مدرسه اخراج میشود. شیوکار، به یک تالار نمایش می رود و در آنجا به خاطر شیطنتهایش اشتباهی جای هنرپیشه اصلی نمایش وارد صحنه می شود و با دختری به نام ستاره همبازی می شود. ستاره وقتی می فهمد که او قلابی است خواهان اخراج او از نمایش می شود؛ و این درحالیست که شیوکار عاشق او شده است. شیوکار را از تالار بیرون می اندازند و ....

این فیلم با ژانر تاریخی محصول 2015 هندوستان است.

فیلم سینمایی پیش به جلو To the Fore به کارگردانی دانته لَم است.

در خلاصه داستان آمده است : آقای مینگ و آقای تیان دو ورزشکار حرفه ای در رشته دوچرخه سواری هستند که در چین صاحب نام و اعتبار هستند. تا اینکه شرکت طرف قرداد این دو، به دلیل بی پولی مجبور میشود قرارداد با آنها را لغو کند. مینگ و تیان به اجبار وارد باشگاه های دیگر میشوند. در طول این تغییر مینگ در یکی از مسابقات دچار شکست میشود و تیان مجبور میشود برای کسب پیروزی از داروهای انرژی زا استفاده کند. تیان بخاطر این موضوع مدتی از بازی محروم میشود و ....

بازیگرانی که در این فیلم سینمایی بازی کرده اند اِدی پنگ ،سی وی چوی و شان دو می باشند .این فیلم محصول 2015 هنگ کنگ با ژانر ورزشی است .

فیلم سینمایی خاطرات شمشیر Memories of the Swordمحصول 2015 کره جنوبی به کارگردانی هیونگ سیک پارک است .

در خلاصه داستان این فیلم با بازی بیونگ هان لی ، گو ائون کیم و دو یئون جئون آمده است :هونگ می دختری 15 ساله است که در شهری در کره زندگی میکند. در سالهای قبل کره شاهد شورش دهقانها بوده که به وسیله ی حاکم سرکوب شده. هونگ در شمشیر زنی خیلی ماهر است و این هنر را از مادرش آموخته. او در یک مسابقه ی شمشیر زنی شرکت می کند و سبک خاص او توجه یک مقام دربار شاه را جلب می کند و فرد مذکور در پی کشف هویت هونگ می میرود. بعد از بازگشت به خانه مادر هونگ که \"می که سول\" نام دارد او را شماتت کرده و به او می گوید که با این کار جان خانواده اش را بخطر انداخته است و ....

فیلم سینمایی ضربه مغزی Concussion به کارگردانی پیتر لندزمن است. بازیگرانی که در این فیلم سینمایی بازی کرده اندویل اسمیت ، الک بالدوین ، البرت بروکس و می باشند .این فیلم محصول مشترک انگلستان و استرالیا است .

فیلم سینمایی طلا Gold به کارگردانی توماس آرس لان است.

در خلاصه داستان با بازی نینا هُس ، مارکو مندیک و پیتر کورت آمده است : در سال 1998 که تمام مردم در تلاش برای جستجوی طلا هستند , "امیلی میر " به گروه مهاجران آسمانی که به شمال برای جستجوی طلا ,سفر کردند ملحق می شود . او به همراه هفت جوینده طلا از اتفاقاتی که قرار است برای آنها رخ بدهد هیچ اطلاعی ندارند و ...

این فیلم سینمایی با ژانر خانوادگی-وسترن ،محصول مشترک آلمان و کانادا در سال 2013 است .

فیلم سینمایی گروه سارقین Band of Robbers به کارگردانی آرون نی و آدام نی و محصول 2014 آمریکاست .

بازیگران این فیلم کایل گالنر، آدام نی و متیو گری گابلر هستند.

در خلاصه داستان آمده است : یک افسر پلیس جوان با کمک دوستان ساده لوه خود نقشه ی سرقت از یک مقازه ی عتیقه فروشی را طرح می کند ولی در مرحله ی اجرای نقشه حوادثی پیشبینی نشده رخ می ده که که آنها را با مشکلات عدیده رو به رو می کند. آنها ناخواسته پولهای یک گروه تبهکاری محلی را سرقت می کنند که باعث می شود تبهکاران به تعقیب آنها بپردازند و ...

فیلم سینمایی شاهد قربانی Badge of honorمحصول 2015 آمریکا به کارگردانی اگوستین است .

در خلاصه داستان این فیلم با بازی منا سوواری و جس برادفورد آمده است : دیوید و مایک دو پلیس با تجربه و حرفه ایی هستند. مایک نیرویی متعهد و وظیفه شناس است اما دیوید درعین حالیکه به عنوان یک پلیس مشغول به خدمت است مخفیانه رهبری باند خلافکاران را نیز به عهده دارد. قرار است عملیات مهمی انجام شود. دیوید و مایک برای به دام انداختن خلافکاران بر سر صحنه حاضر می شوند. و این درحالیست که همه ی اتفاقات تحت کنترل و هدایت دیوید است. او و سردسته ی خلافکاران \"سامویل\" قرار است که حجم زیادی از مواد مخدر را در این معامله به فروش برسانند و...

فیلم سینمایی خط ویژه به کارگردانی مصطفی کیایی در ژانر اجتماعی است.

در خلاصه داستان با بازی میترا حجار ، صطفی زمانی و هانیه توسلی آمده است : یک هکر کامپیوتر به پیشنهاد خواهرش هانیه و شوهر خواهرش مصطفی 10 میلیارد وام بانکی که به صورت غیر قانونی به یک مفسد اقتصادی به نام محتشم تعلق گرفته است را ، هک و به اشتباه به حساب دو جوان بی پول و بدهکار واریز می کنند. این امر باعث آشنایی آنها و در گیر شدنشان در این ماجرا می شود. تا اینکه برای فرار از دست محتشم و پلیس به ناچار با مشکلات زیادی روبرو می شوند اما ...

این فیلم محصول 1392 به تهیه کنندگی مسعود جعفری جوزانی است .

فیلم سینمایی ایران برگر به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی ، محصول 1393 با ژانر طنز است که در آن سحر جعفری جوزانی ،شهره لرستانی و محسن تنابنده نقش آفرینی می کنند .

در خلاصه داستان آمده است : دو خان به نامهای فتح اله خان و امراله خان که پسر عمو هم هستند بر سر انتخابات شوراها در یک روستا با یکدیگر رقابت می کنند و داستانهای جالبی را رقم میزنند که خود و دیگران را در گیر میکنند.دست بر قضا دختر امراله و پسر فتح اله عاشق یکدیگرند اما این اختلافات مانع ازدواج آنها شده است و ...

فیلم تلویزیونی « روزهای آخر اسفند» این تله فیلم به نویسندگی طلا معتضدی و کارگردانی بهروز شعیبی پنجشنبه 27 اسفند ساعت 15:00 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: عظیمی قصد دارد رابطه خود را با دخترش از نو بازسازی کند. سودابه می خواهد آدم بهتری شود. مستوفی می خواهد از تنهایی اش بکاهد و بصیر می خواهد در کنار خانواده اش پدر شدن را تجربه کند.

سعید پورصمیمی، سیما تیرانداز، علی دهکردی، محمدرضا هدایتی، گلاره عباسی، ترلان پروانه، سیامک ادیب و سروش صحت از بازیگران اصلی این تله فیلم هستند.

تله فیلم خونه پا به کارگردانی و نویسندگی ایمان افشاریان وتهیه کنندگی سعید مرادی جمعه 28 اسفند ساعت 15:00 روانه آنتن شبکه سه می شود. بازیگرانی چون مهدی فقیه، زهرا سعیدی، امیر غفارمنش، سینا رازانی، سلمان فرخنده، مسعود شریف و سوده شرحی در این فیلم نقش آفرینی می کنند. داستان این فیلم صداقت بین انسان ها را با بیانی ساده در فضای طنز و فرح بخش نمایش می دهد .در خلاصه داستان آمده است :سرایدارخانه ای در شیراز میخواهد به مسافرت برود. او از دوستش می خواهد که در نبود او مراقب خانه باشد و دوستش این مسئولیت را به پسرانش محول می‌کند. روزی پسر بزرگتر به عنوان خانه پا وارد خانه می شود ولی به اشتباه وارد خانه همسایه میشود و اتفاقاتی رخ می دهد.


شبکه نمایش
شبکه کاترین - به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه نمایش به مناسبت آغاز سال نو و عید نوروز با دستی پر به استقبال نوروز 1395 می رود. شبکه نمایش در ایام نوروز 95 روزانه پنج فیلم سینمایی و دو سریال پخش میکند. از جمله فیلم های سینمایی شبکه نمایش در نوروز 95 میتوان به کارآموز، شکار هیولا، شتاب، قصیده ای برای پدرم، شاهدا، زندگی ابدی و … اشاره کرد.

در ایام نوروز فیلم‌های هندی هر روز ساعت 17، مجموعه فیلم‌های دنباله‌دار همچون زورو، پارک ژوراسیک و سریع و خشن نیز هر روز ساعت 19 پخش خواهند شد. ساعت 21 و 23 به فیلم‌های خانوادگی اختصاص دارد که در مجموع 22 فیلم جدید در ایام نوروز پخش خواهد شد.

سریال ایرانی آشپزباشی با بازی پرویز پرستویی و فاطمه معتمدآریا و همچنین سریال تاریخی افسانه جومونگ در جدول پخش نوروزی شبکه نمایش قرار دارد.

فیلم سینمایی کارآموز :

فیلم کمدی کارآموز ساخته نانسی میرس، داستان بن ویتاکر هفتاد ساله با بازی رابرت دنیروست که پس از مرگ همسرش به هر روشی متوسل شده تا با فقدان او کنار بیاید اما هنوز احساس می کند به چالشی جدید نیاز دارد. به همین منظور او وارد شرکت فروش اینترنتی می شود و به عنوان کارآموز استخدام می شود. رابرت دنیرو و آن هتوی از بازیگران شاخص این فیلم هستند.

فیلم سینمایی شکار هیولا :

سینمای چین در سال های اخیر پیشرفت فراوانی داشته و با گذشت زمان به قطب های سینمای دنیا تبدیل شده است. شکار هیولا پرفروش ترین فیلم سال 2015 این کشور که کمدی تلفیقی از انیمیشن و فیلم است از نمونه‌های موفق سینمای چین است. این فیلم داستان به دنیا آمدن هیولایی است که باید سعی کند خود را از انسان‌های شکارچی هیولا دور نگه دارد اما آشنایی با یک انسان همه چیز را تغییر می دهد.

فیلم سینمایی شتاب :

فیلم شتاب داستان برخورد سارقی حرفه‌ای به نام آلکس فارادی با بازی کوریلنکو است که تحت تعقیب سازمانی ناشناس قرار گرفته است.

فیلم سینمایی دریا سالار :
تقابل تاریخی کره و ژاپن دستمایه ساخت فیلم دریا سالار شده است. داستان که در 1597 میلادی اتفاق می‌افتد به جنگ تاریخی میونگ یانگ اشاره دارد که طی آن دریاسالار “یی” در برابر ناوگان بزرگ ژاپن قرار گرفت. در این نبرد دریاسالار “یی” به جنگ کشتی های ژاپنی می رود.

کارگردانی فیلم را هان کیم مین بر عهده داشته است که موفق به دریافت جایزه بهترین کارگردانی از دو جشنواره کره، جشنواره فیلم اژدهای آبی و زنگ طلایی شده است. فیلم در مجموع نامزد 17 جایزه و برنده 6 جایزه بین المللی بوده است.

فیلم سینمایی مزدور :
فیلم مزدور داستان کیت میسی پلیس مبارزه با مواد مخدری است که برای کشف راز دلالان مواد مخدر قدم به راهی می گذارد که برای آن باید وارد قلمرو گرگ های مواد شود. فیلم تحسین شده دنی ویلنو اشاره به دست های پشت پرده حمل و نقل مواد مخدر و نقش دولت آمریکا در این بازی سیاه دارد.

فیلم سینمایی گمشده و عشق :
درام جاده‌ای گمشده و عشق به داستان پدری می پردازد که پس از گم شدن پسرش برای 14 سال همه جای کشور چین را برای یافتن او زیر پا می گذارد. اندی لاو بازیگر سرشناس چینی نقش اصلی فیلم را به عهده داشته است و برای این نقش نامزد بهترین بازیگر جایزه خروس طلایی چین شد.

سانیوان پنگ کارگردانی و نویسندگی فیلم را بر عهده داشته که اولین فیلم او در مقام کارگردان بوده است.

فیلم سینمایی مک فارلند :

مک فارلند منطقه‌ای در ایالت کالیفرنیاست که یکی از قطب های کشاورزی آمریکاست و بیشتر جمعیت آن را کارگران مکزیکی و فقیری تشکیل می دهند که برای زمین دارن بزرگ منطقه کار می کنند. داستان فیلم مک فارلند که برگرفته از واقعیت است سرگذشت جیم وایت مربی ورزشی با بازی کوین کاستنر را روایت می‌کند که به نوعی از روی اجبار به این منطقه فرستاده شده تا مربی فوتبال باشد. اما مردم منطقه و نوع زندگی کارگران مکزیکی، مسیر زندگی او و شاگردانش را تغییر می دهد.

فیلم سینمایی قصیده ای برای پدرم :

فیلم قصیده ای برای پدرم روایتی است از جنگ کره و جدایی بسیاری از خانواده های این کشور. دوک سو یون در زمان جنگ کره برای یافتن خواهر گمشده اش به ناچار از پدرش جدا می شود، غافل از اینکه برای دیدن دوباره پدر سال ها باید صبر کند. فیلم موفق به دریافت 12 جایزه بین المللی شده و در 10 جایزه نیز نامزد دریافت جایزه بوده است. ساخته جی کی یون از فیلم های مطرح سینمای کره جنوبی بود که در جشنواره های مختلف از جمله جشنواره کن فرانسه نیز به عنوان نماینده این کشور شرکت داشت.

فیلم سینمایی انفجار عظیم :

فیلم انفجار عظیم محصول 2007 کره جنوبی داستان کارمندی است که به یک‌ باره هم شغلش را از دست می‌دهد و هم همسرش درخواست طلاق می کند. با این دو اتفاق زندگی او زیر و رو می شود. هانگ جانگ سئونگ و وو کام سئونگ بازیگران اصلی فیلم هستند و کارگردانی اثر بر عهده جوئنگ پارک وو بوده است.

فیلم سینمایی خورشید تابان :
قبل از جنگ جهانی دوم، تعداد زیادی از مردم ژاپن به امید زندگی بهتر و در جستجوی کار کشور خود را رها کردند و به کانادا مهاجرت کردند. فیلم خورشید تابان داستان همین دوره مردم مهاجر ژاپنی است که متوجه سرابی می شوند که از مهاجرت به کانادا برای خود ساخته اند و واقعیت نگاه های نژاد پرستانه و پر از توهین غربی هاست. ژاپنی ها برای کنار آمدن با شرایط موجود و کم کردن فشار روانی یک تیم بیسبال تشکیل می‌دهند تا نمادی از آنها باشد.

فیلم سینمایی زندگی ابدی :
فیلم زندگی ابدی، محصول 2015 سینمای اتریش داستان برنر پلیس سابقی است که به زادگاهش برگشته اما طی یک حادثه فردی ناشناس به سر او شلیک می کند و او به کما می رود. پس از بیرون آمدن از کما برنر به دنبال یافتن فردی است که قصد کشتن او را داشته است.

ژوزف هاردر در نقش برنر نقش آفرینی کرده است و توبیاس مورتی که ما او را بیشتر برای سریال کاراگاه و رکس می شناسیم در نقش مقابل او ظاهر شده است.

فیلم سینمایی امپایر استیت :
فیلم امپایر استیت داستان دو دوست قدیمی است که تصمیم می گیرند به خودروی حمل پول دستبرد بزنند اما در این حین یک پلیس از نقشه آنها آگاه می شود و سر راه آنها قرار می گیرد. لیام همزورث، مایکل آنگارانو و دواین جانسون از بازیگران این فیلم هستند.

فیلم سینمایی ترور :
داستان فیلم ترور در 1933 اتفاق می افتد، زمانی که کره توسط ارتش ژاپن تسخیر شده و گروهی از مردم کره تصمیم می گیرند فرمانده ارتش ژاپن در این کشور را به قتل برسانند. فیلم که از ساخته‌های موفق سینمای کره جنوبی در سال 2015 بوده است نامزد بیست جایزه بین المللی بود که از این بین موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم جشنواره اژدهای آبی و جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره زنگ بزرگ کره جنوبی شه است.

فیلم سینمایی هووی :
فیلم هووی محصول 2015 به کارگردانی شون مک نامارا ، داستان خانواده ای آرام را روایت می کند که به خوبی و خوشی در کنار هم زندگی می کنند. هووی پسر خانواده که نوجوانی دبیرستانی است عضو تیم بسکتبال مدرسه و ستاره این تیم است. اما همه چیز با مصدومیت هووی در این خانواده شاد به هم می‌ریزد.

شون مک نامارا کارگردان هووی بیشتر به خاطر فیلم هایی که با موضوعات نوجوان ساخته مشهور است در سال 2015 علاوه بر هووی فیلم قطعات یدکی را نیز ساخته است.

فیلم سینمایی قطعات یدکی :

فیلم قطعات یدکی، داستان گروهی از نوجوانان علاقمند به رباتیک است که با ورود آقای کامرون معلم جدید کنار یکدیگر جمع می شوند تا در مسابقات رباتیک کشوری شرکت کنند. در این فیلم نیز مانند هووی نوجوانان نقش های اصلی فیلم هستند که در کنار هم لحظات شادی را رقم می زنند.

فیلم سینمایی قلعه هایی در آسمان :

در 1930 زمانی که آتش جنگ جهانی دوم در حال شعله ور شدن بود، رابرت واتسون وات مخترع اسکاتلندی بر روی موضوعی محرمانه کار می کرد که زمینه ساخت رادار را فراهم کرد. رابرت واتسون وات که از نوادگان مخترع معروف جیمز وات (مخترع ماشین بخار) بود با بودجه ای محدود تلاش کرد اختراع خود را به ثمر برساند. ادی ایزارد بازیگر انگلیسی که برنده دو جایزه امی شده است نقش رابرت واتسون وات را ایفا کرده و جیلی مک کینون کارگردانی فیلم قلعه‌هایی در آسمان را بر عهده داشته است. فیلم نامزد جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلم انگلیسی در جشنواره فیلم ادینبورگ شده بود.

فیلم سینمایی تصمیم ورونیکا :

فیلم تصمیم ورونیکا محصول 2009، اقتباسی از کتابی با همین نام که توسط نویسنده برزیلی پائولو کوئیلو است. این کتاب در سال 1998 نوشته شد و موفقیت آن باعث ترجمه آن به 48 زبان زنده دنیا شد. این فیلم داستان دختری است که به خاطر مشکلات روحی و افسردگی کارش به بیمارستان روانی کشیده می شود و پس از بررسی های پزشکان متوجه می شود چند ماه بیشتر از عمرش باقی نمانده است.

فیلم تصمیم ورونیکا ساخته امیلی یانگ است و سارا میشل گیلار در نقش ورونیکا و دیوید تلیس در نقش دکتر بلیک ظاهر شده اند.

فیلم سینمایی زندگی به روایت نینو :

نینو پسری هشت ساله است که زندگی خوب و شادی در کنار خانواده اش دارد. اما با مرگ ناگهانی مادر همه چیز به هم می‌ریزد. نینو نمی تواند مرگ مادر را بپذیرد و همین مسئله باعث پناه بردن او به تخیل و دنیای درونی می شود. زندگی به روایت نینو ساخته سال 2014 کشور هلند به کارگردانی سیمون ون دوسلدورف است. فیلم جایزه بهترین فیلم جشنواره سینِکید 2014 را دریافت کرده و در دو رشته جشنواره فیلم هلند نیز نامزد بوده است.

فیلم سینمایی 27 متر بر ثانیه برف :

فیلم 27 متر بر ثانیه برف محصول سال 2006 کشور سوئد که در کوه های سر به فلک کشیده این کشور اتفاق می‌افتد، داستان گروهی است که به خاطر بوران و برف به کلبه ای در ارتفاعات پناه می برند. در شب اول اقامت یکی از افراد گروه کشته می شود و حالا همه به دنبال قاتلی هستند که در بین آنها حضور دارد. این فیلم جنایی و درام در سال 1939 و در بحبوحه جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد.

فیلم سینمایی هوابرد :

هوابرد محصول سال 2012، روایت هواپیمایی است که در یک جبهه هوایی اسیر شده و در همین حین مسافرین با خبر می شوند که خلبانان هواپیما به طرز مشکوکی به قتل رسیده اند. با این خبر همه چیز دستخوش هیجان و دلهره دیوانه واری می شود. دومینیک بورنز کارگردانی فیلم را بر عهده داشته و کریگ کانوی، سیمون فلیپس و گما اتکینسون در برابر دوربین وی قرار گرفته اند.

فیلم سینمایی شاهدا :

فیلم هندی شاهدا داستان دختر بچه ای لال با نام شاهداست که از کشورش پاکستان و خانواده اش جدا افتاده . باجرنجی با بازی سلمان خان که مردی خوش قلب و مهربان است تصمیم می گیرد شاهدا را به نزد خانواده اش در پاکستان بازگرداند.

کارگردانی این فیلم را کبیرخان بر عهده داشته است و فیلم به نوعی تلاش کرده میان مردم هند و پاکستان و مذاهب متفاوت آنها دوستی و مودت ایجاد کند.

فیلم سینمایی بازگشت سینگهام :

فیلم بازگشت سینگهام محصول 2014 دنباله ای است بر فیلم سینگهام که در سال 2011 ساخته شده بود. این فیلم اکشن که داستان پلیسی با نام سینگهام است، مبارزات این پلیس را در برابر خلافکاران خیابانی را نمایش می دهد. کارینا کاپور، آنپام خِر و شارات شاژنا از دیگر بازیگران فیلم سینگهام هستند که در کنار آجای دوگان در برابر دوربین روحیت شتی قرار گرفته اند.

شبکه آی فیلم
شبکه کاترین - به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ شبکه آی‌فیلم برای تعطیلات نوروز 13 فیلم سینمایی را برای پخش در نظر گرفته که هر یک را در یک روز به روی آنتن می‌برد. از جمله فیلم های سینمایی شبکه آی‌فیلم در نوروز 95 میتوان خسته نباشید، عروس، زشت و زیبا، زن‌ها فرشته‌اند، رژیم طلایی، دزد عروسک‌ها، تکیه بر باد، امروز، بید مجنون و … اشاره کرد.

زمان پخش و تکرار فیلم های سینمایی شبکه آی فیلم :

فیلم‌ های سینمایی شبکه آی‌فیلم از اول فروردین‌ ماه هر شب ساعت 22 الی 24 به روی آنتن می‌روند و تکرار اول آن‌ ها در روز بعد از ساعت 6 الی 8 صبح و تکرار دوم نیز روز بعد از ساعت 14 الی 16 پخش خواهد شد.

1395/01/01

فیلم سینمایی «رژیم طلایی» کاری از رضا سبحانی ساخته‌ی سال 91 است که اول فروردین‌ ماه از شبکه آی‌فیلم به روی آنتن می‌رود. مهدی هاشمی، مریلا زارعی و امین حیایی از بازیگران «رژیم طلایی» هستند.

1395/01/02

همچنین فیلم «بید مجنون» به کارگردانی مجید مجیدی برای پخش در دوم فروردین‌ ماه در نظر گرفته شده است. این فیلم در سال 82 ساخته شد و بازیگرانی چون پرویز پرستویی، رویا تیموریان، لیلا اوتادی و … در آن ایفای نقش کردند.

1395/01/03

دزد عروسک‌ها از دیگر فیلم‌های سینمایی است که شبکه آی‌فیلم فارسی آن را سوم فروردین‌ ماه به روی آنتن می‌برد. این فیلم ساخته محمدرضا هنرمند است و اکبر عبدی، آزیتا حاجیان، مهرآوه شریفیان، رسول نجفیان و منوچهر آذری در آن هنرنمایی کردند.

1395/01/04

فیلم سینمایی عروس به کارگردانی بهروز افخمی محصول سال 69 است که چهارم فروردین‌ ماه پخش خواهد شد. نیکی کریمی و ابولفضل پورعرب از بازیگران اصلی این اثر هستند.

1395/01/05

فیلم سینمایی امروز محصول سال 92 کاری از ضا میرکریمی است که در آن بازیگرانی چون پرویز پرستویی، سهیلا رضوی و شبنم مقدمی به ایفای نقش پراختند. این فیلم پنج‌شنبه، پنجم فروردین‌ ماه از شبکه آی‌فیلم به روی آنتن خواهد رفت.

1395/01/06

همچنین فیلم خسته نباشید از دیگر آثار سینمایی است که نوروز امسال از تلویزیون پخش می‌شود. «خسته نباشید» جمعه، ششم فروردین‌ ماه به روی آنتن خواهد رفت. این فیلم به کارگردانی افشین هاشمی و محسن قرائی در سال 91 ساخته شد و غوغا بیات، جلال فاطمی، یدالله شادمان و رویا افشار از بازیگران این فیلم هستند.

1395/01/07

فیلم سینمایی زن‌ها فرشته‌اند برای پخش در هفتم فروردین‌ ماه در نظر گرفته شده است. شهرام شاه حسینی کارگردانی این فیلم را انجام داده است و در آن بازیگرانی چون مهتاب کرامتی، نیکی کریمی، لیلا اوتادی، لادن طباطبایی و امین حیایی به ایفای نقش پرداختند. زن‌ ها فرشته‌اند محصول سال 86 است.

1395/01/08

شبکه آی‌ فیلم برای هشتمین روز از تعطیلات نوروز امسال فیلم سینمایی بچه‌های آسمان را در نظر گرفته است. این فیلم محصول سال 75 است که به کارگردانی مجید مجیدی ساخته شد. امیر فرخ هاشمیان، بهاره صدیقی، رضا ناجی و فرشته سرابندی از بازیگران بچه‌های آسمان هستند.

1395/01/09

فیلم سینمایی عقرب هم نهم فروردین به روی آنتن خواهد رفت. عقرب ساخته بهروز افخمی در سال 75 است که بازیگرانی چون جمشید هاشم‌پور، محمد صالح اعلا و آتیلا پسیانی در این فیلم هنرنمایی کردند.

1395/01/10

فیلم زشت و زیبا از دیگر آثار سینمایی است که نوروز امسال از شبکه آی‌فیلم پخش خواهد شد. این فیلم که کاری از احمدرضا معتمدی است روز سه‌شنبه، 10 فروردین به روی آنتن می‌رود. سعید پور صمیمی، گلچهره سجادیه، بهمن زرین‌پور و اصغر همت از بازیگران اصلی زشت و زیبا هستند.

1395/01/11

همچنین فیلم سینمایی یه حبه قند کاری از رضا میرکریمی 11 فروردین پخش خواهد شد. رضا کیانیان، پریوش نظریه، سعید پورصمیمی، نگار جواهریان، هدایت هاشمی و … از بازیگران یه حبه قند هستند.

1395/01/12

فیلم سینمایی میهمان داریم محمد مهدی عسگرپور هم برای پخش در روز 12 فروردین‌ در نظر گرفته شده است. این فیلم حصول سال 91 است که بازیگرانی چون پرویز پرستویی، آهو خردمن و بهروز شعیبی در آن هنرنمایی کرده‌اند.

1395/01/13

شبکه آی‌فیلم برای آخرین روز از تعطیلات نوروزی نیز فیلم سینمایی تکیه بر باد را پخش خواهد کرد که جمعه 13 فروردین‌ ماه به روی آنتن خواهد رفت. این فیلم اواخر دهه 50 توسط مهدی ژورک ساخته شده است.فیلم سینمایی 27 متر بر ثانیه برف :

فیلم 27 متر بر ثانیه برف محصول سال 2006 کشور سوئد که در کوه های سر به فلک کشیده این کشور اتفاق می‌افتد، داستان گروهی است که به خاطر بوران و برف به کلبه ای در ارتفاعات پناه می برند. در شب اول اقامت یکی از افراد گروه کشته می شود و حالا همه به دنبال قاتلی هستند که در بین آنها حضور دارد. این فیلم جنایی و درام در سال 1939 و در بحبوحه جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد.

إآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآ
27 sekundmeter snö (TV-film)
27 sekundmeter snö
Genre     Roman
Regissör     Tobias Falk
Producent     Lars Blomgren
Tomas Michaelsson
Manus     Lovisa Milles
Skådespelare     Jacob Ericksson
Anders Ahlbom Rosendahl
Elisabet Carlsson
Gunilla Abrahamsson
Jan Mybrand
Jamil Daissi
Livia Millhagen
Malena Engström
Mylaine Hedreul
Niklas Falk
Ulricha Johnson
Originalmusik     My Day with You - Mikael Sundin
Come Back (My Summer Love) - Mikael Sundin
Fotograf     Pär M. Ekberg
Carolina Nordlund
Daniel Kask
Alf Lindbergh
Tomas Michaelsson
Tobias Höiem-Flyckt
Produktionsbolag     Filmlance International AB
Samproduktionsbolag:
Sveriges Television AB
Filmpool Nord AB
PAN Vision AB
Premiär     2005
Speltid     176 minuter
Land      Sverige
Språk     Svenska
Franska
SFDb

27 sekundmeter snö är en svensk TV-film från 2005 och är en filmatisering av romanen med samma namn.


Handling


En grupp skidåkare ger sig iväg på en fem-dagars skidtur i Lapplandsfjällen. På grund av ett svårt oväder blir de insnöade i en fjällstuga. Första natten sker ett mord, den framgångsrika affärsmannen Wiesmann blir brutalt knivhuggen till döds. Gruppens deltagare inser förskräckta att mördaren måste vara en av dem... För att kunna uthärda de följande dygnen instängda i stugan måste de själva försöka lösa mordgåtan.
I rollerna

 Jacob Ericksson - Sven
 Anders Ahlbom Rosendahl - Wiesmann
 Elisabet Carlsson - Marit Thuresson
 Gunilla Abrahamsson - Frida Lundin
 Jan Mybrand - Janzon
 Jamil Daissi - Armand
 Livia Millhagen - Greta
 Malena Engström - Lola
 Mylaine Hedreul - Ninnan Wiesmann
 Niklas Falk - Odd Thuresson
 Ulricha Johnson - Majken

إآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآإآ
بزرگترین فیلسوف جهان . برترین فیلسوف ایرانی . بهترین متفکر جهان . فیلسوف شیروان . حکیم ارد بزرگ . اردبزرگ . Great Orod . Hakim Orod Bozorg . استقبال تاریخی مردم شیروان از حکیم ارد بزرگ . فلسفه ارد بزرگ . فیلسوف جهانی شیروان . بزرگترین فلاسفه ایران . فیلسوف مهربانی ها . فیلسوف . شیران شیروان
رابطه قلبی مردم شیروان و اسطوره شهرشان حکیم ارد بزرگ غیر قابل بیان است


کمرویی و گوشه گیری ، رنج است ... تنها راه رهایی  ، ارزش نهادن به خویش و انجام پرشتاب هر کار شرافتمندانه ای است. حکیم ارد بزرگ

گذشتن از سختی های پیش رو ، چندان سخت تر از آن چه پشت سر گذاشته ایم ، نخواهد بود. حکیم ارد بزرگ

ادب و کردار نیک ، از جهان بزمگاهی خواهد ساخت. حکیم ارد بزرگ

اگر آدمیان می دانستند در این آبی بیکران گیتی ، چقدر کوچک و تنها و آسیب پذیر هستند یک آن هم ، یکدیگر را تنها نمی گذاشتند و یار و غمخوار هم بودند. حکیم ارد بزرگ

اندیشه عوام ، توان فهم ابعاد بیکران گیتی را ندارد. حکیم ارد بزرگ
 


بزرگترین فیلسوف جهان . برترین فیلسوف ایرانی . بهترین متفکر جهان . فیلسوف شیروان . حکیم ارد بزرگ . اردبزرگ . Great Orod . Hakim Orod Bozorg . استقبال تاریخی مردم شیروان از حکیم ارد بزرگ . فلسفه ارد بزرگ . فیلسوف جهانی شیروان . بزرگترین فلاسفه ایران . فیلسوف مهربانی ها . فیلسوف . شیران شیروان
 


دوست و همراه نزدیک فرزندان خویش باشیم ، تا آنها گرفتار گردباد دوستان ناباب نشوند. حکیم ارد بزرگ

دوستان فراوان برای یک جوان ، نشان دهنده کامیابی در زندگی نیست ، بلکه نشان نابودی زمان ، به گونه ای گسترده است. حکیم ارد بزرگ

راهی سوای نرمش و بازی با هستی نیست. حکیم ارد بزرگ

رسیدن به یک زندگی زناشویی خوب ، با ارزش است و مهم نیست که خواستگار ، دختر باشد و یا پسر ... حکیم ارد بزرگ

زاد روز بستگان و دوستان خویش را از یاد نبرید ، دلشان را با درودی شاد و امیدوار سازید ، تا زندگی شان درازتر گردد . حکیم ارد بزرگ
 


بزرگترین فیلسوف جهان . برترین فیلسوف ایرانی . بهترین متفکر جهان . فیلسوف شیروان . حکیم ارد بزرگ . اردبزرگ . Great Orod . Hakim Orod Bozorg . استقبال تاریخی مردم شیروان از حکیم ارد بزرگ . فلسفه ارد بزرگ . فیلسوف جهانی شیروان . بزرگترین فلاسفه ایران . فیلسوف مهربانی ها . فیلسوف . شیران شیروان
 


هیچگاه سیاستمداران خویش را ، از میان کسانی که کودکی و جوانی خویش را در رنج ، تنگدستی و سختی بوده اند ، برنگزینید ، چرا که آنان همواره در پی بازپس گیری غرور و روان نابود شده خود ، و همچنین انتقام از گذشته هستند. حکیم ارد بزرگ

آرامش رسانه ایی ، افزایش شادی های مردمی و هنجارها و قوانین درست دولتی ، توان سرمایه گذاری و کارآفرینی را بیشتر می کند. حکیم ارد بزرگ

پول و سرمایه ، در سرزمین ناآرام ، جایی ندارد. حکیم ارد بزرگ

در هنگامه هیاهو و غوغا ، کسی در اندیشه کارآفرینی و کار نیست. حکیم ارد بزرگ

دستگاه های پیچیده دیوانسالاری ، نباید دست و پای کارآفرینان و سرمایه گذاران را ببندند. حکیم ارد بزرگ
 


بزرگترین فیلسوف جهان . برترین فیلسوف ایرانی . بهترین متفکر جهان . فیلسوف شیروان . حکیم ارد بزرگ . اردبزرگ . Great Orod . Hakim Orod Bozorg . استقبال تاریخی مردم شیروان از حکیم ارد بزرگ . فلسفه ارد بزرگ . فیلسوف جهانی شیروان . بزرگترین فلاسفه ایران . فیلسوف مهربانی ها . فیلسوف . شیران شیروان
 


آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نگاره ایی ماندگار در اندیشه ما دارند. حکیم ارد بزرگ

آنانی که کنشی ندارند و وارستگی را در پشت کردن به گیتی می دانند ، تکه گوشت هایی بیش نیستند. حکیم ارد بزرگ

آنچه رخ داده را باید پذیرفت ، اما آنچه را روی نداده ، می توان به خواست خویش بنا نمود. حکیم ارد بزرگ

آنکه بر کردار خویش فرمانروایی کرد و دلیرانه راه خرد و اندیشه را پیمود ، بی گمان ، آموزگار آیندگان خواهد بود. حکیم ارد بزرگ

آنگاه که آرمان هویدا شد ، هزاران راه بن بست هم ، نمی توانند پیشدارمان باشند. حکیم ارد بزرگ
 


بزرگترین فیلسوف جهان . برترین فیلسوف ایرانی . بهترین متفکر جهان . فیلسوف شیروان . حکیم ارد بزرگ . اردبزرگ . Great Orod . Hakim Orod Bozorg . استقبال تاریخی مردم شیروان از حکیم ارد بزرگ . فلسفه ارد بزرگ . فیلسوف جهانی شیروان . بزرگترین فلاسفه ایران . فیلسوف مهربانی ها . فیلسوف . شیران شیروان
 


هیچگاه ، از راستی و درستی خویش آزرده مباش ، چرا که در انتهای هر رویداد ، پیروزی از آن توست. حکیم ارد بزرگ 

اگر آرمان برایمان هویدا باشد، ابزارهای رسیدن به آن را خیلی زود خواهیم یافت. حکیم ارد بزرگ

اگر آرمان زندگی خویش را بدانیم ، هر دم از خانه این و آن ، سر در نمی آوریم. حکیم ارد بزرگ

اگر بر ساماندهی نیروهای خویش، توانا نباشیم، دیگران سرنوشتمان را می سازند. حکیم ارد بزرگ

اگر برای رسیدن به آرزوهای خویش ، زور گویی پیشه کنیم ، پس از چندی ، کسانی را در برابرمان خواهیم دید ، که دیگر زورمان به آنها نمی رسد. حکیم ارد بزرگ
 


نظرات (2)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
news list
عکس: گریم متفاوت «ارسطو» در پایتخت ۴ عکس: گریم متفاوت «ارسطو» در پایتخت ۴
مرتضی کهزادی گریمور سینما و تلویزیون در اینستاگرام خود عکسی از گریم احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت ۴ منتشر کرد.
ایران ویج |۲ روز قبل
news list
علیرام نورایی: نیازمند جبهه سینمایی مدافعان حرم هستیم علیرام نورایی: نیازمند جبهه سینمایی مدافعان حرم هستیم
بازیگر فیلم«جشن تولد» که به موضوع جانفشانی مدافعان حرم پرداخته است، گفت: همانگونه که در صحنه نبرد نیازمند مدافعان جان بر کف هستیم، در جبهه سینما نیز...
اتاق نیوز |۲ روز قبل
news list
رونمایی از سری دوم پوسترهای اورجینال سینمای جهان رونمایی از سری دوم پوسترهای اورجینال سینمای جهان
به گزارش «آرتنا»، سری دوم از پوسترهای اورجینال سینمای جهان از سال های ١٩٤٠ تا ١٩٧٠ برای نخستین بار در ایران؛ ساعت 20 الی 24 روز جمعه 4 تیر ماه جاری در...
آرتنا |۲ روز قبل
news list
تاکید مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بر رفع بیمه های هنرمندان تاکید مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بر رفع بیمه های هنرمندان
به گزارش پایگاه خبری« عصر اعتبار » به نقل از ایرنا، سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: شعبه اقماری این سازمان به منظور رفاه حال هنرمندان و دسترسی به...
اعتبار نیوز |۲ روز قبل
news list
داعش ویروس خطرناک است داعش ویروس خطرناک است
یک کارگردان سینما و تلویزیون، جشنواره فیلم مقاومت را مناسب ترین مکان برای افشای حقایق پشت پرده داعش در عرصه بین المللی خواند.
پانا |۲ روز قبل
news list
نمایش سری دوم پوسترهای اورجینال سینمای جهان نمایش سری دوم پوسترهای اورجینال سینمای جهان
سری دوم از پوسترهای اورجینال سینمای جهان روز جمعه ۴ تیر ماه جاری در گالری «آس» تهران رونمایی می شود. به گزارش ایلنا، سری دوم از پوسترهای اورجینال...
ایلنا |۲ روز قبل
news list
رونمایی از سری دوم پوسترهای اورجینال سینمای جهان در گالری "آس" رونمایی از سری دوم پوسترهای اورجینال سینمای جهان در گالری "آس"
به گزارش « نسیم آنلاین »، سری دوم از پوسترهای اورجینال سینمای جهان از سال های ١٩٤٠ تا ١٩٧٠ شامل پوسترهای چاپ کشورهای آمریکا، فرانسه، انگلیس و آفریقای...
نسیم آنلاین |۲ روز قبل
news list
نهضت تولید محتوا را باید هرچه سریع تر راه اندازی کنیم/ امروزه آن فردی قدرت دارد که کلیک خور بالایی دارد نهضت تولید محتوا را باید هرچه سریع تر راه اندازی کنیم/ امروزه آن فردی قدرت دارد که کلیک خور بالایی دارد
نهضت تولید محتوا را باید هرچه سریع تر راه اندازی کنیم/ امروزه آن فردی قدرت دارد که کلیک خور بالایی دارد
نسیم آنلاین |۲ روز قبل
news list
بازگشت نومی رپاس با دنباله جدید «بیگانه» بازگشت نومی رپاس با دنباله جدید «بیگانه»
به گزارش چهره نیوز، به نقل از آی سینما، در حالی که پیش از این گفته شده بود شخصیت اصلی «پرومتئوس» در دنباله جدید «بیگانه» ریدلی اسکات حضور نخواهد داشت،...
چهره نیوز |۲ روز قبل
news list
مردم از طرح اکران تا سحر بی خبرند؟ مردم از طرح اکران تا سحر بی خبرند؟
به گزارش چهره نیوز، به نقل از آی سینما، سال گذشته با آغاز ماه رمضان و اجرای طرح اکران فیلم های سینمایی از اذان مغرب تا اذان صبح، مخاطبان بسیاری به...
چهره نیوز |۲ روز قبل
news list
رونمایی از سری دوم پوسترهای اورجینال سینمای جهان در گالری «آس» رونمایی از سری دوم پوسترهای اورجینال سینمای جهان در گالری «آس»
به گزارش چهره نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، سری دوم از پوسترهای اورجینال سینمای جهان از سال های ١٩٤٠ تا ١٩٧٠ شامل پوسترهای چاپ کشورهای آمریکا، فرانسه،...
چهره نیوز |۲ روز قبل
news list
فیلم:: اظهارات جسورانه بازیگر سینما درباره “حبیب” روی آنتن زنده فیلم:: اظهارات جسورانه بازیگر سینما درباره “حبیب” روی آنتن زنده
آوای ایرانیان: این بازیگر سینما و تلویزیون در یکی از برنامه های زنده صداوسیما در خصوص زنده یاد حبیب محبیان گفت: حبیب را بنده خدا با گول زدن آوردند...
آوای ایرانیان |۲ روز قبل
news list
عکس:گریم متفاوت«ارسطو»در پایتخت ۴ عکس:گریم متفاوت«ارسطو»در پایتخت ۴
مرتضی کهزادی گریمور سینما و تلویزیون در اینستاگرام خود عکسی از گریم احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت 4 منتشر کرد.
رویش نیوز |۲ روز قبل
news list
دومین شهرک سینمایی کشور در تبریز ساخته می شود دومین شهرک سینمایی کشور در تبریز ساخته می شود
مجتمع سینمایی تبریز در زیربنایی به مساحت ۹۰۰ متر مربع و در ۳ طبقه ساخته شده است. در این مجتمع ۲ سالن ویژه برای سینما و تئاتر به صورت مجزا تعبیه شده که...
هم نوا |۲ روز قبل
news list
«هفت ماهگی» بدون ممیزی در راه اکران «هفت ماهگی» بدون ممیزی در راه اکران
خبرگزاری صبا: تهیه کننده فیلم سینمایی «هفت ماهگی» گفت: این فیلم بدون اصلاحیه به زودی اکران می شود. منصور لشگری قوچانی درباره آخرین اخبار فیلم...
ستاره نیوز |۲ روز قبل
news list
مراسم گلریزان انجمن حمایت از کودکان کار مراسم گلریزان انجمن حمایت از کودکان کار
مراسم گلریزان انجمن حمایت از کودکان کار با حضور هنرمندان سینما و تلویزیون در باغ تالار زیبا برگزار شد.
روزنو |۲ روز قبل
news list
یادم نمی آید آقای روحانی قول اکران فیلمی را داده باشند یادم نمی آید آقای روحانی قول اکران فیلمی را داده باشند
در پی حاشیه های انتشار فیش حقوقی کارکنان دولت،رئیس سازمان سینمایی گفت: هر چند خود را حافظ آرامش سینما می دانم اما آمادگی انتشار فیش های حقوقی را داریم.
بولتن نیوز |۲ روز قبل
news list
صدا و سیما و سینما دوبال اصلی فرهنگ و هنر کشور صدا و سیما و سینما دوبال اصلی فرهنگ و هنر کشور
رئیس سازمان سینمایی گفت: صدا و سیما و سینما دو بال اصلی فرهنگ و هنر کشور هستند و باید باهم همکاری کنند.
واحد مرکزی خبر |۲ روز قبل
news list
پرویز فلاحی پور: از تهیه کننده "آرام می گیریم" شکایت می کنم پرویز فلاحی پور: از تهیه کننده "آرام می گیریم" شکایت می کنم
بازیگر تلویزیون و سینما با اعلام توقف در ساخت سریال جدید روح الله سهرابی خبر از عدم دریافت مطالبات مالی خود داد.
اتاق نیوز |۲ روز قبل
news list
پشت پرده اصلاحیه های متعدد به فیلم های ایرانی چیست؟ پشت پرده اصلاحیه های متعدد به فیلم های ایرانی چیست؟
به گزارش سلام سینما در چند روز گذشته، خبرهای متنوعی مبنی بر اصلاحیه و عدم دریافت پروانه نمایش دریافت می نماییم. از سخنان وزیر ارشاد درباره فیلم «پنجاه...
سلام سینما |۲ روز قبل
news list
بیگانه دیشب ستاره باران شد/ تقدیم نمایش به اکبر زنجانپور بیگانه دیشب ستاره باران شد/ تقدیم نمایش به اکبر زنجانپور
دیشب هنرمندان تئا تر، سینما و تلوزیون از نسل های مختلف و شخصیت های فرهنگی زیادی در کنار تماشاگران علاقمند در دو سانس ۱۸: ۳٠ و ۲۱ به تماشای نمایش...
ساعت 24 |۲ روز قبل
news list
عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ
اکوفارس: بهشاد مختاری بازیگر سینما و تلویزیون عکسی کمتر دیده شده از سریال قهوه تلخ همراه بازیگران و عوامل سریال به اشتراک گذاشت؛ عکسی که بازیگران طنز...
اکوفارس |۲ روز قبل
news list
سینما 29 بهمن در سال آینده بازسازی می شود/ احداث 3 سینمای جدید در تبریز سینما 29 بهمن در سال آینده بازسازی می شود/ احداث 3 سینمای جدید در تبریز
حاجی زاده گفت: روند بازسازی سینما 29 بهمن تبریز قرار بود با اعتبار یک میلیارد تومانی در سال جاری آغاز شود اما به علت عدم اتمام نوسازی سینما قدس،...
آناج |۲ روز قبل
news list
امیرفضلی: به خاطر پول بازی می کنم امیرفضلی: به خاطر پول بازی می کنم
امیرفضلی گفت: بسیاری بعد از اخراجی ها به من می گفتند که تو از این به بعد سینما را زیر و رو می کنی و همه برای ایفای نقش در آثارشان به تو زنگ می زنند...
خبرداغ |۲ روز قبل
news list
عکس: 65 سالگی رضا کیانیان عکس: 65 سالگی رضا کیانیان
در حاشیه اجرای نمایش «افسانه ببر» در مجموعه تئاتر باران و به مناسبت تولد 65 سالگی رضا کیانیان از این بازیگر سینما و تئاتر، تقدیر شد.
برترینها |۲ روز قبل
news list
رونمایی از سری دوم پوسترهای اورجینال سینمای جهان در گالری "آس" رونمایی از سری دوم پوسترهای اورجینال سینمای جهان در گالری "آس"
به گزارش « نسیم آنلاین »، سری دوم از پوسترهای اورجینال سینمای جهان از سال های ١٩٤٠ تا ١٩٧٠ شامل پوسترهای چاپ کشورهای آمریکا، فرانسه، انگلیس و آفریقای...
نسیم آنلاین |۲ روز قبل
news list
فیلم:: اظهارات عجیب بازیگر سینما در برنامه زنده تلویزیون: “حبیب” را با فریب به ایران آوردند و حتی یک قبر هم.. فیلم:: اظهارات عجیب بازیگر سینما در برنامه زنده تلویزیون: “حبیب” را با فریب به ایران آوردند و حتی یک قبر هم..
فیلم:: اظهارات عجیب بازیگر سینما در برنامه زنده تلویزیون: “حبیب” را با فریب به ایران آوردند و حتی یک قبر هم..
آوای ایرانیان |۲ روز قبل
news list
امیر نوری از جنگ با داعش گفت امیر نوری از جنگ با داعش گفت
امیر نوری بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش به فلوجه رفته بود بامداد ۱ تیر در برنامه «کوی محبت» از سفر خود می گوید.
شبکه خبری فرهنگ و هنر |۲ روز قبل
news list
ارژنگ امیرفضلی: به خاطر پول در فیلم های بی کیفیت بازی می کنم ارژنگ امیرفضلی: به خاطر پول در فیلم های بی کیفیت بازی می کنم
امیرفضلی گفت: بسیاری بعد از اخراجی ها به من می گفتند که تو از این به بعد سینما را زیر و رو می کنی و همه برای ایفای نقش در آثارشان به تو زنگ می زنند...
اتاق نیوز |۲ روز قبل
news list
پروژه «شاه اسماعیل صفوی»، در دست نگارش پروژه «شاه اسماعیل صفوی»، در دست نگارش
به گزارش اتاق خبر، حسن نجفی کارگردان سینما در خصوص جدیدترین فعالیت سینمایی خود گفت: هم اکنون در حال نگارش فیلمنامه ای کمدی با عنوان «استخوان های پدر»...
اتاق نیوز |۲ روز قبل
news list
«بیگانه» فلسفه غریب آلبرکامو را فراموش نکرده است «بیگانه» فلسفه غریب آلبرکامو را فراموش نکرده است
رویا تیموریان، بازیگر پیشکسوت تئا تر، سینما و تلویزیون بعد از تماشای نمایش «بیگانه» نوشته آلبرکامو، تلاش گروه اجرایی نمایش برای تبدیل یک رمان به متن...
اتاق نیوز |۲ روز قبل
news list
آماده ایم فیش حقوقی خود و مدیران گذشته را منتشر کنیم آماده ایم فیش حقوقی خود و مدیران گذشته را منتشر کنیم
صبح امروز حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در جمع خبرنگاران در پی حاشیه های انتشار فیش حقوقی مسئولان، گفت: هر چند خود را حافظ آرامش سینما می دانم...
گفتمان نیوز |۲ روز قبل
news list
مستندی از کامران شیردل درباره استخراج نفت در «گنجینه» مستندی از کامران شیردل درباره استخراج نفت در «گنجینه»
خبرگزاری آریا-شبکه مستند سیما در چهل و یکمین قسمت از مجموعه «گنجینه» مستند «گاز، آتش، باد» ساخته کامران شیردل را برای پخش در نظر گرفته است. به گزارش...
آریا نیوز |۲ روز قبل
news list
کارگردان"هوش سیاه": داعش ویروس خطرناک است کارگردان"هوش سیاه": داعش ویروس خطرناک است
یک کارگردان سینما و تلویزیون، جشنواره فیلم مقاومت را مناسب ترین مکان برای افشای حقایق پشت پرده داعش در عرصه بین المللی خواند.
روزنامه جوان |۲ روز قبل
news list
ایوبی توقیف «ارادتمند نازنین بهاره تینا» را تأیید کرد ایوبی توقیف «ارادتمند نازنین بهاره تینا» را تأیید کرد
حجت ا.. ایوبی رییس سازمان سینمایی سه شنبه اول تیرماه در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه بین تهیه کنندگان سینما و عرضه کنندگان سامانه ویدیوی درخواستی با...
خبرگزاری دانشجو |۲ روز قبل
news list
بازیگری که خاطرات لاله زار قدیم را کتاب می کند بازیگری که خاطرات لاله زار قدیم را کتاب می کند
بازیگر با تجربه سینما، تئاتر و تلویزیون از آخرین وضعیت کتاب در دست تالیفش تا سطح بازیگری این روزها سخن گفت.
پارس نیوز |۲ روز قبل
news list
تفاهمنامه VOD امضا شد/ امیدواری برای میلیون ها کلیک روی فیلمهای ایرانی تفاهمنامه VOD امضا شد/ امیدواری برای میلیون ها کلیک روی فیلمهای ایرانی
یک قدم مهم در صنعت سینما و نمایش خانگی کشور برداشته شد و تفاهمنامه پروژه VOD (سند) میان موسسه رسانه های تصویری، نمایندگان شورای عالی تهیه کنندگان و...
خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list
ساختار سنتی قدرت دیگر پاسخگو نیست ساختار سنتی قدرت دیگر پاسخگو نیست
مراسم امضای تفاهم نامه بین تهیه کنندگان سینما و عرضه کنندگان وی او دی و موسسه رسانه های تصویری صبح امروز برگزار شد.
ایلنا |۲ روز قبل
news list
شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: به منظور رفاه حال هنرمندان و دسترسی به خدمات سازمان تامین اجتماعی، شعبه اقماری این سازمان در محل خانه سینما در تهران...
مهر نیوز |۲ روز قبل
news list
عکس/ گریم متفاوت «ارسطو» در پایتخت ۴ عکس/ گریم متفاوت «ارسطو» در پایتخت ۴
مرتضی کهزادی گریمور سینما و تلویزیون در اینستاگرام خود عکسی از گریم احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت 4 منتشر کرد.
آفتاب |۲ روز قبل
news list
گریم متفاوت «ارسطو» در پایتخت ۴ /عکس گریم متفاوت «ارسطو» در پایتخت ۴ /عکس
مرتضی کهزادی گریمور سینما و تلویزیون در اینستاگرام خود عکسی از گریم احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت 4 منتشر کرد.
پایتخت |۲ روز قبل
news list
آماده ایم فیش حقوقی خود و مدیران گذشته را منتشر کنیم/ رسانه ملی و سینما دو بال فرهنگ و هنر کشور آماده ایم فیش حقوقی خود و مدیران گذشته را منتشر کنیم/ رسانه ملی و سینما دو بال فرهنگ و هنر کشور
آماده ایم فیش حقوقی خود و مدیران گذشته را منتشر کنیم/ رسانه ملی و سینما دو بال فرهنگ و هنر کشور
خبرگزاری تسنیم |۲ روز قبل
news list
«نجومی بگیر ها» باید ضمن معرفی به مردم، در دادگاه محاکمه شوند/ فیش های حقوقی غیرمتعارف برای جامعه ما درد آور است «نجومی بگیر ها» باید ضمن معرفی به مردم، در دادگاه محاکمه شوند/ فیش های حقوقی غیرمتعارف برای جامعه ما درد آور است
«نجومی بگیر ها» باید ضمن معرفی به مردم، در دادگاه محاکمه شوند/ فیش های حقوقی غیرمتعارف برای جامعه ما درد آور است
دزنیوز |۲ روز قبل
news list
بیگانه دیشب ستاره باران شد/ تقدیم نمایش به اکبر زنجانپور بیگانه دیشب ستاره باران شد/ تقدیم نمایش به اکبر زنجانپور
اجرای شب گذشته نمایش بیگانه بهاکبر زنجانپور تقدیم شد. به گزارش ایلنا، دیشب هنرمندان تئا تر، سینما و تلوزیون از نسل های مختلف و شخصیت های فرهنگی...
ایلنا |۲ روز قبل
news list
شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: شعبه اقماری این سازمان به منظور رفاه حال هنرمندان و دسترسی به خدمات سازمان تامین اجتماعی به زودی در محل خانه سینما...
خبرگزاری آنا |۲ روز قبل
news list
نهضت تولید محتوا را باید هرچه سریع تر راه اندازی کنیم/ امروزه آن فردی قدرت دارد که کلیک خور بالایی دارد نهضت تولید محتوا را باید هرچه سریع تر راه اندازی کنیم/ امروزه آن فردی قدرت دارد که کلیک خور بالایی دارد
نهضت تولید محتوا را باید هرچه سریع تر راه اندازی کنیم/ امروزه آن فردی قدرت دارد که کلیک خور بالایی دارد
نسیم آنلاین |۲ روز قبل
news list
عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ
بهشاد مختاری عکسی کمتر دیده شده از سریال قهوه تلخ به اشتراک گذاشت. به گزارش شمال نیوز، بهشاد مختاری بازیگر سینما و تلویزیون عکسی کمتر دیده شده از...
شمال نیوز |۲ روز قبل
news list
رونمایی از سری دوم پوسترهای اورجینال سینمای جهان در گالری «آس» رونمایی از سری دوم پوسترهای اورجینال سینمای جهان در گالری «آس»
به گزارش خبرگزاری مهر ، سری دوم از پوسترهای اورجینال سینمای جهان از سال های ١٩٤٠ تا ١٩٧٠ شامل پوسترهای چاپ کشورهای آمریکا، فرانسه، انگلیس و آفریقای...
مهر نیوز |۲ روز قبل
news list
امیرفضلی: به خاطر پول بازی می کنم امیرفضلی: به خاطر پول بازی می کنم
امیرفضلی گفت: بسیاری بعد از اخراجی ها به من می گفتند که تو از این به بعد سینما را زیر و رو می کنی و همه برای ایفای نقش در آثارشان به تو زنگ می زنند...
برترینها |۲ روز قبل
news list
موتمن: سینمای ایران فاقد نظم است موتمن: سینمای ایران فاقد نظم است
فرزاد موتمن کارگردان مطرح سینمای کشور همزمان با آغاز آخرین سال حیات دولت تدبیر و امید گفت: متأسفانه طی سال های اخیر مشکلات اساسی و بنیادی که در بخش...
برترینها |۲ روز قبل
news list
فیلم «عشق دیوانه وار» در پلک تهران به نمایش درمی آید. فیلم «عشق دیوانه وار» در پلک تهران به نمایش درمی آید.
به گزارش اتاق خبر، در ادامه برنامه های سینماتک خانه هنرمندان ایران، سی و سومین نشست پلک تهران با عنوان چهره ی هنرمند-سینما به نمایش فیلم «عشق دیوانه...
اتاق نیوز |۲ روز قبل
news list
شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود
به منظور رفاه حال هنرمندان و دسترسی به خدمات سازمان تامین اجتماعی، شعبه اقماری این سازمان در محل خانه سینما در تهران افتتاح می شود.
رویکرد |۲ روز قبل
news list
پاسخ های ایوبی به برخی حواشی این روزهای سینما پاسخ های ایوبی به برخی حواشی این روزهای سینما
در پی حاشیه های انتشار فیش حقوقی کارکنان دولت،رئیس سازمان سینمایی گفت: هر چند خود را حافظ آرامش سینما می دانم اما آمادگی انتشار فیش های حقوقی را...
الف |۲ روز قبل
news list
عکس/ ریل سینما به سمت غرب زدگی عکس/ ریل سینما به سمت غرب زدگی
آن هایی که دلبسته سینمای به اصطلاح هنری و جشنواره ای اروپا شدند و دل و دیده در اختیار ساختار فکری و فرمی فیلمسازان اروپایی نهادند و سینماگرانی که جهان...
دیدبان |۲ روز قبل
news list
عکس: گریم متفاوت «ارسطو» در پایتخت ۴ عکس: گریم متفاوت «ارسطو» در پایتخت ۴
مرتضی کهزادی گریمور سینما و تلویزیون در اینستاگرام خود عکسی از گریم احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت 4 منتشر کرد.
عصر خبر |۲ روز قبل
news list
حضور هنرمندان در اجرای شب گذشته «بیگانه» + تصاویر حضور هنرمندان در اجرای شب گذشته «بیگانه» + تصاویر
اجرای شب گذشته «بیگانه» کاری از مسعود دلخواه به اکبر زنجانپور تقدیم شد. به گزارش گروه فرهنگی آنا و به نقل از روابط عمومی نمایش «بیگانه»، دیشب هنرمندان...
خبرگزاری آنا |۲ روز قبل
news list
تاکید مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بر رفع بیمه های هنرمندان تاکید مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بر رفع بیمه های هنرمندان
به منظور رفاه حال هنرمندان و دسترسی به خدمات سازمان تامین اجتماعی به زودی در محل خانه سینما افتتاح می شود.
صنعت بیمه |۲ روز قبل
news list
توضیحات ایوبی درباره توقیف فیلم کاهانی، حذف صدای یاس از “بارکد” با هماهنگی تهیه کننده فیلم، ماجرای بازبینی مجدد برخی فیلمها در اداره نظارت و قولی که حسن روحانی داده بود توضیحات ایوبی درباره توقیف فیلم کاهانی، حذف صدای یاس از “بارکد” با هماهنگی تهیه کننده فیلم، ماجرای بازبینی مجدد برخی فیلمها در اداره نظارت و قولی که حسن روحانی داده بود
توضیحات ایوبی درباره توقیف فیلم کاهانی، حذف صدای یاس از “بارکد” با هماهنگی تهیه کننده فیلم، ماجرای بازبینی مجدد برخی فیلمها در اداره نظارت و قولی که حسن روحانی داده بود
سینما ژورنال |۲ روز قبل
news list
بیگانه" دیشب ستاره باران شد بیگانه" دیشب ستاره باران شد
به گزارش روابط عمومی نمایش «بیگانه»، دیشب هنرمندان تیاتر، سینما و تلوزیون از نسل های مختلف و شخصیت های فرهنگی زیادی در کنار تماشاگران علاقه مند در دو...
روزنامه جوان |۲ روز قبل
news list
عباس کیارستمی، افتخار جهانی ایران عباس کیارستمی، افتخار جهانی ایران
وب سایت نقد فارسی - پوریا صادقی: عباس کیارستمی ( متولد 1319 ، 22 جوئن سال 1940 ، تهران ) کارگردان ، نویسنده ، تهیه کننده و عکاس مشهور و بین المللی...
هشدار نیوز |۲ روز قبل
news list
فیلم /حضور بازیگر مدافع حرم در برنامه تلویزیونی فیلم /حضور بازیگر مدافع حرم در برنامه تلویزیونی
شهیدخبر(شهیدنیوز): امیر نوری بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش با حضور در فلوجه به جمع مدافعان حرم پیوسته بود شب گذشته مهمان برنامه "کوی محبت" شبکه...
شهیدنیوز |۲ روز قبل
news list
عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ
به گزارش ستاره ها؛ بهشاد مختاری بازیگر سینما و تلویزیون عکسی کمتر دیده شده از سریال قهوه تلخ همراه بازیگران و عوامل سریال به اشتراک گذاشت؛ عکسی که...
ستاره نیوز |۲ روز قبل
news list
احتمال اکران «مشکل گیتی» بعد از عید فطر احتمال اکران «مشکل گیتی» بعد از عید فطر
بهرام کاظمی کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ در خصوص آخرین وضعیت «مشکل گیتی» جهت اکران گفت:...
باشگاه خبرنگاران |۲ روز قبل
news list
شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود
جامع خبر:به منظور رفاه حال هنرمندان و دسترسی به خدمات سازمان تامین اجتماعی، شعبه اقماری این سازمان در محل خانه سینما در تهران افتتاح می شود. به گزارش...
جامع نیوز |۲ روز قبل
news list
ایوبی: پروژه VOD اتفاق بزرگی برای سینما و فرهنگ کشور محسوب می شود/ با اتهام زدن به دیگران چیزی حل نمی شود ایوبی: پروژه VOD اتفاق بزرگی برای سینما و فرهنگ کشور محسوب می شود/ با اتهام زدن به دیگران چیزی حل نمی شود
ایوبی: پروژه VOD اتفاق بزرگی برای سینما و فرهنگ کشور محسوب می شود/ با اتهام زدن به دیگران چیزی حل نمی شود
نسیم آنلاین |۲ روز قبل
news list
علیرام نورایی: مدافعان حرم جذابیت های بالای سینمایی دارد علیرام نورایی: مدافعان حرم جذابیت های بالای سینمایی دارد
بازیگر فیلم«جشن تولد» که به موضوع جانفشانی مدافعان حرم پرداخته است، گفت: همانگونه که در صحنه نبرد نیازمند مدافعان جان بر کف هستیم، در جبهه سینما نیز...
هم اندیشی |۲ روز قبل
news list
اظهارات ایوبی درباره ی ماجرای فیش حقوقی و چند حاشیه دیگر اظهارات ایوبی درباره ی ماجرای فیش حقوقی و چند حاشیه دیگر
در پی درج اخباری مبنی بر انتشار فیش حقوقی کارکنان سازمان سینمایی رئیس این سازمان گفت: هر چند خود را حافظ آرامش سینما می دانم اما آمادگی انتشار فیش های...
ایسنا |۲ روز قبل
news list
برای سالگرد تولد عباس کیارستمی برای سالگرد تولد عباس کیارستمی
عباس کیارستمی از همان فیلم اول اش نان و کوچه (1349) هویت مشخص هنری خود را ساخت و همان روند را تا به امروز هم ادامه داده است. او از ابتدای مسیر...
تبیان |۲ روز قبل
news list
رونمایی از سری دوم پوسترهای اورجینال سینمای جهان در گالری «آس» تهران رونمایی از سری دوم پوسترهای اورجینال سینمای جهان در گالری «آس» تهران
سری دوم از پوسترهای اورجینال سینمای جهان از سال های ١٩٤٠ تا ١٩٧٠ برای نخستین بار در ایران جمعه 4 تیرماه در گالری «آس» تهران رونمایی می شود. به گزارش...
خبرگزاری آنا |۲ روز قبل
news list
نیازمند جبهه سینمایی مدافعان حرم هستیم نیازمند جبهه سینمایی مدافعان حرم هستیم
بازیگر فیلم«جشن تولد» که به موضوع جانفشانی مدافعان حرم پرداخته است، گفت: همانگونه که در صحنه نبرد نیازمند مدافعان جان بر کف هستیم، در جبهه سینما نیز...
شما نیوز |۲ روز قبل
news list
ایوبی: پروژه VOD اتفاق بزرگی برای سینما و فرهنگ کشور محسوب می شود/ با اتهام زدن به دیگران چیزی حل نمی شود ایوبی: پروژه VOD اتفاق بزرگی برای سینما و فرهنگ کشور محسوب می شود/ با اتهام زدن به دیگران چیزی حل نمی شود
ایوبی: پروژه VOD اتفاق بزرگی برای سینما و فرهنگ کشور محسوب می شود/ با اتهام زدن به دیگران چیزی حل نمی شود
نسیم آنلاین |۲ روز قبل
news list
عکس: گریم متفاوت «ارسطو» در پایتخت ۴ عکس: گریم متفاوت «ارسطو» در پایتخت ۴
مرتضی کهزادی گریمور سینما و تلویزیون در اینستاگرام خود عکسی از گریم احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت 4 منتشر کرد.
فردا نیوز |۲ روز قبل
news list
زندگی «سر طلایی» فیلم می شود زندگی «سر طلایی» فیلم می شود
کاوه سجادی حسینی کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ در خصوص جدیدترین فعالیت خود گفت: مراحل...
باشگاه خبرنگاران |۲ روز قبل
news list
می خواستم با «سلطان و شبان» جریان سازی کنم می خواستم با «سلطان و شبان» جریان سازی کنم
خبرگزاری میزان- بازیگر سینما و تلویزیون گفت: ساخت سریال «سلطان و شبان» به این منظور بود که جریانی مبتنی بر افسانه های شرقی خودمان راه بیندازم. ولی...
میزان |۲ روز قبل
news list
عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ! عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ!
بهشاد مختاری بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرامش عکسی از سریال قهوه تلخ همراه بازیگران و عوامل سریال منتشر کرد.
مجمل نیوز |۲ روز قبل
news list
شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود
تهران - ایرنا - سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: شعبه اقماری این سازمان به منظور رفاه حال هنرمندان و دسترسی به خدمات سازمان تامین اجتماعی به زودی در...
ایرنا |۲ روز قبل
news list
قیمت انواع سینماخانگی در بازار؟ +جدول قیمت انواع سینماخانگی در بازار؟ +جدول
اقتصاد آنلاین - بهروز طاهری : آنچه در زیر می آید جدول قیمت انواع سینما خانگی در بازار تهران است؛
اقتصاد آنلاین |۲ روز قبل
news list
ناگفته های داریوش فرهنگ از «طلسم» ناگفته های داریوش فرهنگ از «طلسم»
به گزارش چهره نیوز، به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، در یکصد و هشتاد و هفتمین برنامه سینماتک خانه هنرمندان ایران که دوشنبه 31 خرداد در تالار...
چهره نیوز |۲ روز قبل
news list
عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ
بهشاد مختاری بازیگر سینما و تلویزیون عکسی کمتر دیده شده از سریال قهوه تلخ همراه بازیگران و عوامل سریال به اشتراک گذاشت؛ عکسی که بازیگران طنز این فیلم...
24 آنلاین نیوز |۲ روز قبل
news list
شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود
به منظور رفاه حال هنرمندان و دسترسی به خدمات سازمان تامین اجتماعی، شعبه اقماری این سازمان در محل خانه سینما در تهران افتتاح می شود. به گزارش ایلنا،...
بازارکار |۲ روز قبل
news list
حبیب دهقان نصب: بیکارم چون نقش ها را در محافل خصوصی رد و بدل می کنند! حبیب دهقان نصب: بیکارم چون نقش ها را در محافل خصوصی رد و بدل می کنند!
بازیگر سینما گفت: برخی از نقش ها خریداری می شود و برخی هم در محافل خصوصی ردوبدل می شود.چند وقت پیش هم یک عده از همکاران خانم راجع به این مسئله و نحوه...
بازارکار |۲ روز قبل
news list
تماشای فیلم ترسناک به قیمت جان مرد 65 ساله هندی ! تماشای فیلم ترسناک به قیمت جان مرد 65 ساله هندی !
اخبار حوادث - مرد 65 ساله هندی حین تماشای فیلم ترسناک احضار روح 2 براثر حمله قلبی جان خود را ازدست داد. تماشای دنباله جدید فیلم ترسناک «احضار ارواح»...
آسمان خبر |۲ روز قبل
news list
عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ
بهشاد مختاری بازیگر سینما و تلویزیون عکسی کمتر دیده شده از سریال قهوه تلخ همراه بازیگران و عوامل سریال به اشتراک گذاشت؛ عکسی که بازیگران طنز این فیلم...
شوشان |۲ روز قبل
news list
مسعود فراستی: سال 60 زیر حکم اعدام بودم مسعود فراستی: سال 60 زیر حکم اعدام بودم
مسعود فراستی، منتقد جنجالی سینما می گوید که گرایش چپ مائوئیستی داشته و آخر سال ۱۳۶۰ به زندان افتاده و حکم اعدام برای او صادر شده بود. به گزارش گروه...
خبرگزاری آنا |۲ روز قبل
news list
علیرام نورایی: نیازمند جبهه سینمایی مدافعان حرم هستیم علیرام نورایی: نیازمند جبهه سینمایی مدافعان حرم هستیم
آرتنا: بازیگر فیلم«جشن تولد» که به موضوع جانفشانی مدافعان حرم پرداخته است، گفت: همانگونه که در صحنه نبرد نیازمند مدافعان جان بر کف هستیم، در جبهه...
عصر امروز |۲ روز قبل
news list
شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود
خبرگزاری آریا-به منظور رفاه حال هنرمندان و دسترسی به خدمات سازمان تامین اجتماعی، شعبه اقماری این سازمان در محل خانه سینما در تهران افتتاح می شود. به...
آریا نیوز |۲ روز قبل
news list
جشنواره فیلم مقاومت؛ ویترینی برای نمایش آثار سینمایی ضد تروریسم است جشنواره فیلم مقاومت؛ ویترینی برای نمایش آثار سینمایی ضد تروریسم است
خبرگزاری میزان- کارگردان سینما گفت: جشنواره فیلم مقاومت را مناسب ترین مکان برای افشای حقایق پشت پرده داعش در عرصه بین المللی خواند.
میزان |۲ روز قبل
news list
سینما به سازمان اما موسیقی به دفتر تبدیل شد/ تدوین یک سند ملی سینما به سازمان اما موسیقی به دفتر تبدیل شد/ تدوین یک سند ملی
هفتمین جلسه از سلسله نشست های «گفتمان ضرب اصول» با نقد و بررسی عملکرد دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران |۲ روز قبل
news list
عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ
بهشاد مختاری بازیگر سینما و تلویزیون عکسی کمتر دیده شده از سریال قهوه تلخ همراه بازیگران و عوامل سریال به اشتراک گذاشت؛ عکسی که بازیگران طنز این فیلم...
آخرین نیوز |۲ روز قبل
news list
شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود
ایلنا: به منظور رفاه حال هنرمندان و دسترسی به خدمات سازمان تامین اجتماعی، شعبه اقماری این سازمان در محل خانه سینما در تهران افتتاح می شود.
ایلنا |۲ روز قبل
news list
سال شلوغ آقای نقاش سال شلوغ آقای نقاش
فرهنگ امروز/علی مطلب زاده: از روز گذشته منتخبی از آثار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش درآمده...
فرهنگ امروز |۲ روز قبل
news list
اظهارنظر معاون اجتماعی پلیس فتا درباره هکر «ماه عسل» اظهارنظر معاون اجتماعی پلیس فتا درباره هکر «ماه عسل»
به گزارش سوره سینما ، پس از آنکه شایان؛ هکر ۲۰ ساله که به «ماه عسل» آمد و داستانش را تعریف کرد ، کاربران اینترنتی در فضای مجازی با تشکیل کمپین های...
سوره سینما |۲ روز قبل
news list
"هفت ماهگی" بدون ممیزی در راه اکران است "هفت ماهگی" بدون ممیزی در راه اکران است
به گزارش ایران خبر ، تهیه کننده فیلم سینمایی «هفت ماهگی» گفت: این فیلم بدون اصلاحیه به زودی اکران می شود. منصور لشگری قوچانی درباره آخرین اخبار فیلم...
ایران خبر |۲ روز قبل
news list
«هفت ماهگی» بدون ممیزی در راه اکران «هفت ماهگی» بدون ممیزی در راه اکران
خبرگزاری صبا: تهیه کننده فیلم سینمایی «هفت ماهگی» گفت: این فیلم بدون اصلاحیه به زودی اکران می شود. منصور لشگری قوچانی درباره آخرین اخبار فیلم...
برترینها |۲ روز قبل
news list
ساخت «جو گندمی» منتفی شد ساخت «جو گندمی» منتفی شد
اصغر هاشمی کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ در خصوص آخرین وضعیت «جو گندمی» گفت: تهیه کنندگان...
باشگاه خبرنگاران |۲ روز قبل
news list
انیمیشن های فرشید مثقالی از گنجه بیرون آمدند انیمیشن های فرشید مثقالی از گنجه بیرون آمدند
۶ انیمیشن از فرشید مثقالی در هفته فیلم های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، روز پنجشنبه ۳ تیر در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در...
چهره نیوز |۲ روز قبل
news list
«شاعران مشروطه» و «شهر آشوب» در موزه سینما نمایش داده می شود «شاعران مشروطه» و «شهر آشوب» در موزه سینما نمایش داده می شود
به گزارش چهره نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، آیین دیدار مستندهای «شاعران مشروطه» و «شهرآشوب» از ساخته های امیر فرض الهی روز چهارشنبه دوم تیرماه در موزه...
چهره نیوز |۲ روز قبل
news list
فیلم اخیر کاهانی را ندیده ام/حاضرم فیش حقوقی مدیران را منتشر کنم فیلم اخیر کاهانی را ندیده ام/حاضرم فیش حقوقی مدیران را منتشر کنم
رئیس سازمان سینمایی صبح امروز (اول تیرماه) در مراسم امضای تفاهم نامه بین تهیه کنندگان سینما و عرضه کنندگان وی او دی و موسسه رسانه های تصویری در جمع...
برنا نیوز |۲ روز قبل
news list
اسدزاده:هدف جوان ها از ورود به عرصه بازیگری شهرت است اسدزاده:هدف جوان ها از ورود به عرصه بازیگری شهرت است
داریوش اسدزاده در مورد ورود بازیگران جدید طی یکی دو دهه اخیر بیان کرد: برخی از این جوان ها با عشق و علاقه دروغین وارد عرصه بازیگری می شوند؛ یعنی شهرت...
افکار نیوز |۲ روز قبل
news list
عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ
جام جم سیما: بهشاد مختاری بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرامش عکسی از سریال قهوه تلخ همراه بازیگران و عوامل سریال منتشر کرد
جمعه 4 تیر‌ماه سال 1395 ساعت 08:59 ق.ظ
امتیاز: 0 0
news list
کمال تبریزی دبیر جشن خانه سینما شد کمال تبریزی دبیر جشن خانه سینما شد
خبرگزاری میراث فرهنگی – فرهنگ و هنر - رضا میرکریمی با اعلام این خبر درباره ی آخرین تصمیمات درباره ی روند برگزاری جشن خانه سینما و انتخاب دبیر جشن،...
پارسینه |۲ روز قبل
news list
اصغر بیچاره همواره چاره ساز بود اصغر بیچاره همواره چاره ساز بود
مراسم بزرگداشت هنرمند فقید اصغر بیچاره با حضور جمع کثیری از هنرمندان و سینماگران کشور در تالار سیف الله داد خانه سینما برگزار شد.
پانا |۲ روز قبل
news list
نگاهی به فیلم «ایستاده در غبار» از زبان کارگردان نگاهی به فیلم «ایستاده در غبار» از زبان کارگردان
جالب این است که اکثر مستند سازان این فیلم را مستند نمی دانند، البته همانطور که بارها گفته ام این فیلم با این کیفیت و سبک برای نمایش روی پرده سینما...
خبر ایرانی |۲ روز قبل
news list
شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود
تاپ خبر۲۴: به منظور رفاه حال هنرمندان و دسترسی به خدمات سازمان تامین اجتماعی، شعبه اقماری این سازمان در محل خانه سینما در تهران افتتاح می شود. به...
تاپ خبر |۲ روز قبل
news list
به امید روزی که "ضابطه" جای "رابطه" را در سینما و تلویزیون بگیرد/ فرار کردن کوروش تهامی از دست چماق داران + تصاویر به امید روزی که "ضابطه" جای "رابطه" را در سینما و تلویزیون بگیرد/ فرار کردن کوروش تهامی از دست چماق داران + تصاویر
به امید روزی که "ضابطه" جای "رابطه" را در سینما و تلویزیون بگیرد/ فرار کردن کوروش تهامی از دست چماق داران + تصاویر
میزان |۲ روز قبل
news list
اصغر بیچاره، چاره ساز اهالی سینما اصغر بیچاره، چاره ساز اهالی سینما
رضا میرکریمی در مراسم بزرگداشت اصغر بیچاره گفت: برخلاف فامیلی این عکاس کسانی که با او آشنا بودند می دانند که او چقدر چاره ساز بوده و به دنبال حل...
ایسنا |۲ روز قبل
news list
بزرگداشت زنده یاد اصغر بیچاره بزرگداشت زنده یاد اصغر بیچاره
مراسم بزرگداشت زنده یاد اصغر بیچاره عکاس سینما، عصر امروز سه شنبه در خانه هنرمندان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران |۲ روز قبل
news list
بزرگداشت اصغر بیچاره در خانه سینما بزرگداشت اصغر بیچاره در خانه سینما
بزرگداشت اصغر بیچاره در خانه سینما
ایلنا |۲ روز قبل
news list
عکس/ هنرمندان در بزرگداشت مرحوم اصغر بیچاره عکس/ هنرمندان در بزرگداشت مرحوم اصغر بیچاره
مراسم بزرگداشت زنده یاد اصغر بیچاره، عکاس سینما، عصر امروز سه شنبه در خانه هنرمندان برگزار شد.
صابرنیوز |۲ روز قبل
news list
بزرگداشت اصغربیچاره در خانه سینما با حضور جمعی از هنرمندان بزرگداشت اصغربیچاره در خانه سینما با حضور جمعی از هنرمندان
بزرگداشت اصغربیچاره در خانه سینما با حضور جمعی از هنرمندان
خبرگزاری آنا |۲ روز قبل
news list
حاضرم فیش حقوقی مدیران را منتشر کنم حاضرم فیش حقوقی مدیران را منتشر کنم
آوای ایرانیان: رئیس سازمان سینمایی صبح امروز (اول تیرماه) در مراسم امضای تفاهم نامه بین تهیه کنندگان سینما و عرضه کنندگان وی او دی و موسسه رسانه های...
آوای ایرانیان |۲ روز قبل
news list
نیوشا ضیغمی با چند فیلم در راه سینما نیوشا ضیغمی با چند فیلم در راه سینما
ضیغمی- نیوشا ضیغمی از کارهای آماده نمایش خود در سینماهای کشور گفت.این بازیگر سینما و تلویزیون که در رشته روان شناسی تحصیل کرده بازی در آثاری هم چون...
روزنامه خراسان |۲ روز قبل
news list
اتفاقات عجیب و غریب برای «پادری» ها اتفاقات عجیب و غریب برای «پادری» ها
مریم ضیغمی-در کارنامه هنری اش رنگین کمانی از نقش های متفاوتی از جدی گرفته تا طنز و هم چنین تهیه آثار سینمایی و تلویزیونی به چشم می خورد. دوستی او با...
روزنامه خراسان |۲ روز قبل
news list
کفش هایم کو؛ دستپخت جدید پوراحمد کفش هایم کو؛ دستپخت جدید پوراحمد
ضیغمی-وقتی برای تماشای «کفش هایم کو؟» به سالن نمایش فیلم مراجعه کردم به تماشای فیلمی خوب امیدی نداشتم چرا که ساخته پیشین این کارگردان کهنه کار یعنی...
روزنامه خراسان |۲ روز قبل
news list
کافه سینما کافه سینما
در این شماره، اخبار و نقل قول های مهم سینما و تلویزیون در هفته گذشته را در اختیارتان قرار می دهیم. *«گذر موقت» فیلمی به کارگردانی افشین هاشمی برای...
روزنامه خراسان |۲ روز قبل
news list
اتفاقات عجیب و غریب برای «پادری» ها اتفاقات عجیب و غریب برای «پادری» ها
مریم ضیغمی-در کارنامه هنری اش رنگین کمانی از نقش های متفاوتی از جدی گرفته تا طنز و هم چنین تهیه آثار سینمایی و تلویزیونی به چشم می خورد. دوستی او با...
روزنامه خراسان |۲ روز قبل
news list
چهره ها و خبرها چهره ها و خبرها
جشن تولد کیارستمی در یک شب تئاتری درسومین شب اجرای نمایش «مجلس ضربت زدن» به کارگردانی محمد رحمانیان در تالار اصلی تئاتر شهر، گروه اجرایی این نمایش31...
روزنامه خراسان |۲ روز قبل
news list
پیک خبر پیک خبر
پاسخ ایوبی به حاشیه های جنجالی اخیر سینما رئیس سازمان سینمایی صبح سه شنبه در مراسم امضای تفاهم نامه بین تهیه کنندگان سینما و عرضه کنندگان وی او دی...
روزنامه خراسان |۲ روز قبل
news list
شهر و استان در شبکه های اجتماعی شهر و استان در شبکه های اجتماعی
رضا رفیع طنزپرداز، این روزها سلفی های متعددی با چهره های سینمایی و فرهنگی در صفحه شخصی اش به اشتراک می گذارد. او در آخرین پستش عکسی با «جمشید هاشم...
روزنامه خراسان |۲ روز قبل
news list
انیمیشن های تاریخ ساز ایران انیمیشن های تاریخ ساز ایران
گروه ادب و هنر: از دوشنبه ۳۱ خرداد هر روز ساعت ۱۷ گزیده ای از آثار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به...
فرهیختگان |۲ روز قبل
news list
مراسم یادبود اصغر بیچاره در خانه سینما برگزار شد مراسم یادبود اصغر بیچاره در خانه سینما برگزار شد
آرتنا: مراسم یادبود مرحوم اصغر بیچاره عکاس پبشکسوت سینما درخانه سینما با حضور برخی از سینماگران، هنرمندان و اهالی رسانه برگزار شد.
آرتنا |۲ روز قبل
news list
فاطمه گودرزی: با فرزندانم دوست هستم فاطمه گودرزی: با فرزندانم دوست هستم
بازیگر 53 ساله سینما و تلویزیون یک پسر به نام پویان دارد که متولد سال 66 است و یک دختر که سال 68 به دنیا آمده است. همسر فاطمه گودرزی یکی از کارگردانان...
روزنامه جام جم |۲ روز قبل
news list
مدیریت می خواندم، بازیگر شدم! مدیریت می خواندم، بازیگر شدم!
نسیم ادبی بازیگر خوب و شناخته شده ای است که بی شک حضور او روی صحنه تئاتر، پرده سینما، قاب تلویزیون و شبکه نمایش خانگی این حس را به بیننده منتقل می کند...
روزنامه جام جم |۲ روز قبل
news list
فاطمه گودرزی: با فرزندانم دوست هستم فاطمه گودرزی: با فرزندانم دوست هستم
بازیگر 53 ساله سینما و تلویزیون یک پسر به نام پویان دارد که متولد سال 66 است و یک دختر که سال 68 به دنیا آمده است. همسر فاطمه گودرزی یکی از کارگردانان...
روزنامه جام جم |۲ روز قبل
news list
امروز در تاریخ امروز در تاریخ
1334 ش) تولد پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون 14 ق) آغاز جنگ «قادسیه» میان سپاه اسلام و ایران 1902 م) انجام موفقیت آمیز...
روزنامه جام جم |۲ روز قبل
news list
در سینما و تئاتر چه خبر است؟ در سینما و تئاتر چه خبر است؟
برگزاری تور فیلم سازی ،تعطیلی تماشاخانه های تهران در شب های قدر و... از جمله خبرهای سینما و تئاتر در تاریخ اول تیر ماه است.
تدبیر |۲ روز قبل
news list
«ایستاده در غبار» در صدر جدول/ «بارکد» و «عادت نمی کنیم» در رده دوم «ایستاده در غبار» در صدر جدول/ «بارکد» و «عادت نمی کنیم» در رده دوم
به گزارش «آرتنا»،فیلم های «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمد حسین مهدویان، «بارکد» ساخته مصطفی کیایی، «رسوایی 2 »، «عادت نمی کنیم» به کارگردانی...
آرتنا |۲ روز قبل
news list
عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ +عکس عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ +عکس
بهشاد مختاری بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرامش عکسی از سریال قهوه تلخ همراه بازیگران و عوامل سریال منتشر کرد.
بلاغ نیوز |۲ روز قبل
news list
رونمایی از کتاب«پنجره ای به سوی زندگی»در یاسوج رونمایی از کتاب«پنجره ای به سوی زندگی»در یاسوج
با حضور مسؤولان فرهنگی در استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد و تنی چند از هنرمندان در...
بسیج نیوز |۲ روز قبل
news list
در جست و جوی قهرمان در جست و جوی قهرمان
علاوه بر این، سینمای جنگ در ایران همیشه از اقبال ویژه مردم و منتقدان برخوردار بوده و جوایز خوبی هم در جشنواره ها دریافت کرده است. فیلم های ژانر جنگ...
فرهیختگان آنلاین |۲ روز قبل
news list
نمایش انیمیشن های علی اکبر صادقی فردا در موزه هنرهای معاصر تهران نمایش انیمیشن های علی اکبر صادقی فردا در موزه هنرهای معاصر تهران
انیمیشن های زال و سیمرغ ، ملک خورشید و چهار انیمیشن دیگر از علی اکبر صادقی در هفته فیلم های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، امروز ساعت ۱۷ در سالن...
اطلاعات |۲ روز قبل
news list
گریم متفاوت «ارسطو» در سریال پایتخت 4 + عکس گریم متفاوت «ارسطو» در سریال پایتخت 4 + عکس
مرتضی کهزادی گریمور سینما و تلویزیون در اینستاگرام خود عکسی از گریم احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت 4 منتشر کرد.
بلاغ نیوز |۲ روز قبل
news list
«ایستاده در غبار» در صدر جدول/ «بارکد» و «عادت نمی کنیم» در رده دوم «ایستاده در غبار» در صدر جدول/ «بارکد» و «عادت نمی کنیم» در رده دوم
به گزارش ذاکرنیوز ؛ فیلم های «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمد حسین مهدویان، «بارکد» ساخته مصطفی کیایی، «رسوایی 2 »، «عادت نمی کنیم» به کارگردانی...
ذاکرنیوز |۲ روز قبل
news list
نمایش انیمیشن های علی اکبر صادقی فردا در موزه هنرهای معاصر تهران نمایش انیمیشن های علی اکبر صادقی فردا در موزه هنرهای معاصر تهران
انیمیشن های زال و سیمرغ ، ملک خورشید و چهار انیمیشن دیگر از علی اکبر صادقی در هفته فیلم های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، امروز ساعت 17 در سالن...
اطلاعات |۲ روز قبل
news list
«نجومی بگیر ها» باید ضمن معرفی به مردم، در دادگاه محاکمه شوند «نجومی بگیر ها» باید ضمن معرفی به مردم، در دادگاه محاکمه شوند
آوای ایرانیان: محمود پاک نیت گفت: باید مشخص شود که چه سازمان یا ارگانی مسئول رسیدگی به این حقوق های نجومی است و باید این افراد ضمن معرفی به مردم، در...
آوای ایرانیان |۲ روز قبل
news list
فارس: در فیلم کاهانی دزدی، فحاشی و شوخی های رکیک جنسی به وفور یافت می شود فارس: در فیلم کاهانی دزدی، فحاشی و شوخی های رکیک جنسی به وفور یافت می شود
به گزارش سلام سینما فیلم جدید عبدالرضا کاهانی به تهیه کنندگی سعیدخانی توسط شورای پروانه نمایش با گزینه «غیر قابل اصلاح» مواجه شد. حجت الله...
سلام سینما |۲ روز قبل
news list
مفاهیم قرآنی را با استفاده از شبکه های اجتماعی گسترش دهیم مفاهیم قرآنی را با استفاده از شبکه های اجتماعی گسترش دهیم
محمود پاک نیت بازیگر سریال «روزی روزگاری» در گفتگو با خبرگزاری شبستان در خصوص ترویج سبک زندگی قرآنی گفت: برای ترویج سبک زندگی قرآنی باید فیلم ها و...
شبستان |۲ روز قبل
news list
کافه خبر کافه خبر
هنر دو نمایش «مجلس ضربت زدن» و «بیگانه» تئا تر شهر دو اجرایی شد |ایلنا| پگاه آهنگرانى و حمیدرضا آذرنگ دو بازیگرى هستند که به تازگى براى ایفاى نقش در...
روزنامه تعادل |۲ روز قبل
news list
حاضرم فیش حقوقی مدیران را منتشر کنم حاضرم فیش حقوقی مدیران را منتشر کنم
رییس سازمان سینمایی درباره احتمال انتشار فیش های حقوقی مدیران سازمان سینمایی گفت: من خیلی دوست دارم که این فضای آرام در سینما را حفظ کنیم. ما آمادگی...
روزنامه تعادل |۲ روز قبل
news list
آمادگی داریم فیش حقوقی مدیران قبلی و فعلی را منتشر کنیم آمادگی داریم فیش حقوقی مدیران قبلی و فعلی را منتشر کنیم
در پی حاشیه های انتشار فیش حقوقی، حجت الله ایوبی، رئیس سازمان سینمایی گفت: هر چند خود را حافظ آرامش سینما می دانم اما آمادگی انتشار فیش های حقوقی را...
مردم سالاری |۲ روز قبل
news list
عکس/ هنرمندان در بزرگداشت مرحوم اصغر بیچاره عکس/ هنرمندان در بزرگداشت مرحوم اصغر بیچاره
مراسم بزرگداشت زنده یاد اصغر بیچاره، عکاس سینما، عصر امروز سه شنبه در خانه هنرمندان برگزار شد.
مشرق نیوز |۲ روز قبل
news list
دلنوشته تکان دهنده بسیجی مدافع حرم برای دانیال عبادی +عکس دلنوشته تکان دهنده بسیجی مدافع حرم برای دانیال عبادی +عکس
دانیال عبادی بازیگر سینما و تلویزیون ایران، دلنوشته بسیجی مدافع حرم یگان ویژه فاتحین را در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد.
نماینده |۲ روز قبل
news list
محمد علی کشاورز: امیدوارم همه خوش و خرم زندگی کنند محمد علی کشاورز: امیدوارم همه خوش و خرم زندگی کنند
این بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون امروز سه شنبه اول تیر ماه در گفت وگوی کوتاهی با خبرنگار ایسنا درباره این روزهایش گفت: مدت ها است که در خانه...
هموطن سلام |۲ روز قبل
news list
VOD موجب رونق اقتصادی سینما می شود/ رئیس رسانه ملی رویکرد مثبت و خوبی دارد VOD موجب رونق اقتصادی سینما می شود/ رئیس رسانه ملی رویکرد مثبت و خوبی دارد
حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی درگفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به توان نفوذ فرهنگی ایران گفت: من...
صابرنیوز |۲ روز قبل
news list
مراسم یادبود اصغر بیچاره در خانه سینما برگزار شد مراسم یادبود اصغر بیچاره در خانه سینما برگزار شد
مراسم یادبود مرحوم اصغر بیچاره عکاس پبشکسوت سینما درخانه سینما با حضور برخی از سینماگران، هنرمندان و اهالی رسانه برگزار شد.
صابرنیوز |۲ روز قبل
news list
«ایستاده در غبار» در صدر جدول/ «بارکد» و «عادت نمی کنیم» در رده دوم «ایستاده در غبار» در صدر جدول/ «بارکد» و «عادت نمی کنیم» در رده دوم
به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ فیلم های «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمد حسین مهدویان، «بارکد» ساخته...
صابرنیوز |۲ روز قبل
news list
«ایستاده در غبار» در صدر جدول/ «بارکد» و «عادت نمی کنیم» در رده دوم «ایستاده در غبار» در صدر جدول/ «بارکد» و «عادت نمی کنیم» در رده دوم
به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ فیلم های «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمد حسین مهدویان، «بارکد» ساخته...
باشگاه خبرنگاران |۲ روز قبل
news list
آرزوی محمد علی کشاورز برای همه مردم آرزوی محمد علی کشاورز برای همه مردم
این بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون امروز سه شنبه اول تیر ماه در گفت وگوی کوتاهی درباره این روزهایش گفت: مدت ها است که زمین گیر شدم و در خانه...
فردا نیوز |۲ روز قبل
news list
مراسم یادبود اصغر بیچاره در خانه سینما برگزار شد مراسم یادبود اصغر بیچاره در خانه سینما برگزار شد
مراسم یادبود مرحوم اصغر بیچاره عکاس پبشکسوت سینما درخانه سینما با حضور برخی از سینماگران، هنرمندان و اهالی رسانه برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران |۲ روز قبل
news list
ساخت «جو گندمی» منتفی شد ساخت «جو گندمی» منتفی شد
به گزارش «آرتنا»،اصغر هاشمی کارگردان سینما در خصوص آخرین وضعیت «جو گندمی» گفت: تهیه کنندگان این فیلم بنا به دلایلی از هم جدا شدند؛ به این جهت ساخت آن...
آرتنا |۲ روز قبل
news list
تماشای رایگان با فیلترشکن رقیب سرسخت طرح VOD تماشای رایگان با فیلترشکن رقیب سرسخت طرح VOD
روز گذشته تفاهمنامه VOD با آب و تاب فراوان امضا شد؛ طرحی که از آن به عنوان قدمی مهم در صنعت سینما و نمایش خانگی یاد شده و برای آن رویاپردازی های زیادی...
روزنامه جوان |۲ روز قبل
news list
چهره ها در شبکه های اجتماعی (266) چهره ها در شبکه های اجتماعی (266)
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای...
برترینها |۲ روز قبل
news list
VOD موجب رونق اقتصادی سینما می شود/ رئیس رسانه ملی رویکرد مثبت و خوبی دارد VOD موجب رونق اقتصادی سینما می شود/ رئیس رسانه ملی رویکرد مثبت و خوبی دارد
حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی درگفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به توان نفوذ فرهنگی ایران گفت: من...
باشگاه خبرنگاران |۲ روز قبل
news list
پاسخ های ایوبی به برخی حواشی این روزهای سینما پاسخ های ایوبی به برخی حواشی این روزهای سینما
در پی حاشیه های انتشار فیش حقوقی کارکنان دولت،رئیس سازمان سینمایی گفت: هر چند خود را حافظ آرامش سینما می دانم اما آمادگی انتشار فیش های حقوقی را داریم.
ستاره نیوز |۲ روز قبل
news list
عکس کمتر دیده شده از سریال «قهوه تلخ» عکس کمتر دیده شده از سریال «قهوه تلخ»
به گزارش ایران، بهشاد مختاری بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرامش عکسی از سریال قهوه تلخ همراه بازیگران و عوامل سریال منتشر کرد. به گزارش ایران،...
پویش |۲ روز قبل
news list
محمد علی کشاورز: مدت ها است که زمین گیر شدم و در خانه هستم محمد علی کشاورز: مدت ها است که زمین گیر شدم و در خانه هستم
محمد علی کشاورز برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی کرد و گفت: امیدوارم همه خوش، خرم و موفق زندگی کنند. این بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون امروز...
پویش |۲ روز قبل
news list
محمد علی کشاورز: مدت ها است که زمین گیر شدم و در خانه هستم محمد علی کشاورز: مدت ها است که زمین گیر شدم و در خانه هستم
محمد علی کشاورز برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی کرد و گفت: امیدوارم همه خوش، خرم و موفق زندگی کنند. این بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون امروز...
تدبیر |۲ روز قبل
news list
محمد علی کشاورز: مدت ها است که زمین گیر شدم و در خانه هستم محمد علی کشاورز: مدت ها است که زمین گیر شدم و در خانه هستم
محمد علی کشاورز برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی کرد و گفت: امیدوارم همه خوش، خرم و موفق زندگی کنند. این بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون امروز...
خرداد |۲ روز قبل
news list
پاسخ های ایوبی به برخی حواشی این روزهای سینما پاسخ های ایوبی به برخی حواشی این روزهای سینما
در پی حاشیه های انتشار فیش حقوقی کارکنان دولت،رئیس سازمان سینمایی گفت: هر چند خود را حافظ آرامش سینما می دانم اما آمادگی انتشار فیش های حقوقی را داریم.
شفاف |۲ روز قبل
news list
محمد علی کشاورز: امیدوارم همه خوش و خرم زندگی کنند محمد علی کشاورز: امیدوارم همه خوش و خرم زندگی کنند
این بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون امروز سه شنبه اول تیر ماه در گفت وگوی کوتاهی با خبرنگار ایسنا درباره این روزهایش گفت: مدت ها است که زمین...
هدانا |۲ روز قبل
news list
امضای تئاتری خودم را پای کار گذاشتم امضای تئاتری خودم را پای کار گذاشتم امضای تئاتری خودم را پای کار گذاشتم امضای تئاتری خودم را پای کار گذاشتم
در یکصد و هشتاد و هفتمین برنامه سینماتک خانه هنرمندان ایران که دوشنبه 31 خرداد در تالار استاد ناصری برگزار شد، فیلم «طلسم» ساخته داریوش فرهنگ به روی...
روزنامه ستاره صبح |۲ روز قبل
news list
آمادگی انتشار فیش های حقوقی را داریم آمادگی انتشار فیش های حقوقی را داریم آمادگی انتشار فیش های حقوقی را داریم آمادگی انتشار فیش های حقوقی را داریم
در پی حاشیه های انتشار فیش حقوقی کارکنان دولت،رییس سازمان سینمایی گفت: هر چند خود را حافظ آرامش سینما می دانم اما آمادگی انتشار فیش های حقوقی را...
روزنامه ستاره صبح |۲ روز قبل
news list
در سینما و تئاتر چه خبر است؟ در سینما و تئاتر چه خبر است؟
برگزاری تور فیلم سازی ،تعطیلی تماشاخانه های تهران در شب های قدر و... از جمله خبرهای سینما و تئاتر در تاریخ اول تیر ماه است.
آفتاب |۲ روز قبل
news list
قیمت انواع سینماخانگی در بازار +جدول قیمت انواع سینماخانگی در بازار +جدول
آنچه در زیر می آید جدول قیمت انواع سینما خانگی در بازار تهران است.
مشرق نیوز |۲ روز قبل
news list
عکس کمتر دیده شده از سریال «قهوه تلخ» عکس کمتر دیده شده از سریال «قهوه تلخ»
به گزارش ایران، بهشاد مختاری بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرامش عکسی از سریال قهوه تلخ همراه بازیگران و عوامل سریال منتشر کرد.
سوک |۲ روز قبل
news list
محمد علی کشاورز: مدت ها است که زمین گیر شدم و در خانه هستم محمد علی کشاورز: مدت ها است که زمین گیر شدم و در خانه هستم
این بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون امروز سه شنبه اول تیر ماه در گفت وگوی کوتاهی با خبرنگار ایسنا درباره این روزهایش گفت: مدت ها است که زمین...
سوک |۲ روز قبل
news list
عکس// نماز خواندن خانم بازیگر در کنار سگ خانگی اش! عکس// نماز خواندن خانم بازیگر در کنار سگ خانگی اش!
آوای ایرانیان: این بازیگر سینما در صفحه اینستاگرامش با انتشار یک تصویر قابل تأمل صدای طرفدارانش را در آورد. پرستو صالحی تصویری از سجاده نماز در کنار...
آوای ایرانیان |۲ روز قبل
news list
افتتاح شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما
شفا آنلاین>اجتماعی>سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: شعبه اقماری این سازمان به منظور رفاه حال هنرمندان و دسترسی به خدمات سازمان تامین اجتماعی به زودی در...
شفا آنلاین |۲ روز قبل
news list
مسئولین سینمایی چشم و گوش خود را به روی مشکلات بسته اند مسئولین سینمایی چشم و گوش خود را به روی مشکلات بسته اند
جهانگیر الماسی، بازیگر و کارگردان سینمای ایران گفت: یکی از مهم ترین اقداماتی که مدیران سینمایی در دولت تدبیر و امید انجام دادند این بود که جلوی فعالیت...
روزنامه رسالت |۲ روز قبل
news list
محمد علی کشاورز: امیدوارم همه خوش و خرم زندگی کنند محمد علی کشاورز: امیدوارم همه خوش و خرم زندگی کنند
روز نو : محمد علی کشاورز برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی کرد و گفت: امیدوارم همه خوش، خرم و موفق زندگی کنند. این بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و...
روزنو |۲ روز قبل
news list
محمد علی کشاورز: مدت ها است که زمین گیر شدم و در خانه هستم محمد علی کشاورز: مدت ها است که زمین گیر شدم و در خانه هستم
آفتاب نیوز : این بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون امروز سه شنبه اول تیر ماه در گفت وگوی کوتاهی با خبرنگار ایسنا درباره این روزهایش گفت: مدت ها...
آفتاب |۲ روز قبل
news list
عکس: 65 سالگی رضا کیانیان عکس: 65 سالگی رضا کیانیان
در حاشیه اجرای نمایش «افسانه ببر» در مجموعه تئاتر باران و به مناسبت تولد 65 سالگی رضا کیانیان از این بازیگر سینما و تئاتر، تقدیر شد.
لحظه نیوز |۲ روز قبل
news list
مجری طرح “بادیگارد”: دیگر در هیچ فیلمی نخواهم بود+عکس مجری طرح “بادیگارد”: دیگر در هیچ فیلمی نخواهم بود+عکس
سینماژورنال: پژمان لشکری پور که در سالهای اخیر و در تولید “چ” و “بادیگارد” به عنوان همکار در گروه تولید ابراهیم حاتمی کیا حضور داشت به تازگی از این...
سینما ژورنال |۲ روز قبل
news list
استخدام بازیگر | چهارشنبه ۲ تیر ۹۵ استخدام بازیگر | چهارشنبه ۲ تیر ۹۵
صرفا انتخاب بازیگر مستعدسطوح سنی ۱۰الی۲۷ سال بصورت سطح سنجی ،گزینشی و حرفه ای جهت تکمیل کادر بازیگران فیلم های موسسه.ساعت تماس ۱۲الی ۱۹ (ازپذیرش با...
ایران استخدام |۲ روز قبل
news list
کمال تبریزی با بهروز افخمی آشتی نکرده است!! کمال تبریزی با بهروز افخمی آشتی نکرده است!!
درحالی که طی چند روز گذشته خبرهایی مبنی بر آشتی کردن کمال تبریزی و بهروز افخمی منتشر شده بود, اما اعلام شد کمال تبریزی با افخمی آشتی نکرده است! به...
ریسک نیوز |۲ روز قبل
news list
پاسخ های ایوبی به برخی حواشی این روزهای سینما پاسخ های ایوبی به برخی حواشی این روزهای سینما
در پی حاشیه های انتشار فیش حقوقی کارکنان دولت،رئیس سازمان سینمایی گفت: هر چند خود را حافظ آرامش سینما می دانم اما آمادگی انتشار فیش های حقوقی را داریم.
فرهنگ نویس |۲ روز قبل
news list
عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ عکس کمتر دیده شده از قهوه تلخ
بهشاد مختاری بازیگر سینما و تلویزیون عکسی کمتر دیده شده از سریال قهوه تلخ همراه بازیگران و عوامل سریال به اشتراک گذاشت؛ عکسی که بازیگران طنز این فیلم...
تیک |۲ روز قبل
news list
/ در سینما و تئاتر چه خبر است؟/ / در سینما و تئاتر چه خبر است؟/
برگزاری تور فیلم سازی ،تعطیلی تماشاخانه های تهران در شب های قدر و... از جمله خبرهای سینما و تئاتر در تاریخ اول تیر ماه است.
ایسنا |۲ روز قبل
news list
محمد علی کشاورز: امیدوارم همه خوش و خرم زندگی کنند محمد علی کشاورز: امیدوارم همه خوش و خرم زندگی کنند
این بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون امروز سه شنبه اول تیر ماه در گفت وگوی کوتاهی با خبرنگار ایسنا درباره این روزهایش گفت: مدت ها است که زمین...
ایسنا |۲ روز قبل
news list
محمد علی کشاورز: مدت ها است که زمین گیر شدم و در خانه هستم محمد علی کشاورز: مدت ها است که زمین گیر شدم و در خانه هستم
محمد علی کشاورز برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی کرد و گفت: امیدوارم همه خوش، خرم و موفق زندگی کنند. این بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون امروز...
قم پرس |۲ روز قبل
news list
امیدوارم همه خوش و خرم زندگی کنند امیدوارم همه خوش و خرم زندگی کنند
به گزارش چهره نیوز، این بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون امروز سه شنبه اول تیر ماه در گفت وگوی کوتاهی با خبرنگار ایسنا درباره این روزهایش گفت:...
چهره نیوز |۲ روز قبل
news list
عکس کمتر دیده شده از سریال «قهوه تلخ» عکس کمتر دیده شده از سریال «قهوه تلخ»
فرهنگی - به گزارش ایران، بهشاد مختاری بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرامش عکسی از سریال قهوه تلخ همراه بازیگران و عوامل سریال منتشر کرد.
24 آنلاین نیوز |۲ روز قبل
news list
تفاهمنامه VOD امضا شد/ امیدواری برای میلیون ها کلیک روی فیلمهای ایرانی تفاهمنامه VOD امضا شد/ امیدواری برای میلیون ها کلیک روی فیلمهای ایرانی
یک قدم مهم در صنعت سینما و نمایش خانگی کشور برداشته شد و تفاهمنامه پروژه VOD (سند) میان موسسه رسانه های تصویری، نمایندگان شورای عالی تهیه کنندگان و...
19دی آنلاین |۲ روز قبل
news list
محمد علی کشاورز: مدت ها است که زمین گیر شدم و در خانه هستم محمد علی کشاورز: مدت ها است که زمین گیر شدم و در خانه هستم
محمد علی کشاورز برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی کرد و گفت: امیدوارم همه خوش، خرم و موفق زندگی کنند. این بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون امروز...
عصر ایران |۲ روز قبل
news list
اختلاف تهیه کنندگان ساخت «جو گندمی» را منتفی کرد اختلاف تهیه کنندگان ساخت «جو گندمی» را منتفی کرد
مازندمجلس : کارگردان باسابقه سینما، به توقف ساخت جدیدترین فیلم سینمایی خود اشاره کرد. به گزارش هنرنیوز، اصغر هاشمی کارگردان سینما در خصوص آخرین...
مازند مجلس |۲ روز قبل
news list
اختلاف تهیه کنندگان ساخت «جو گندمی» را منتفی کرد اختلاف تهیه کنندگان ساخت «جو گندمی» را منتفی کرد
کارگردان باسابقه سینما، به توقف ساخت جدیدترین فیلم سینمایی خود اشاره کرد. به گزارش هنرنیوز، اصغر هاشمی کارگردان سینما در خصوص آخرین وضعیت «جو گندمی»...
72عارف |۲ روز قبل
news list
عکس کمتر دیده شده از سریال «قهوه تلخ» عکس کمتر دیده شده از سریال «قهوه تلخ»
بهشاد مختاری بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرامش عکسی از سریال قهوه تلخ همراه بازیگران و عوامل سریال منتشر کرد.
جنوب ایران |۲ روز قبل
news list
هیچ بازیگری زیر بار عنوان تبلیغاتی نمی رود هیچ بازیگری زیر بار عنوان تبلیغاتی نمی رود
حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص ایفای نقش خود در سریال «برادر» گفت: با توجه به اینکه قصه «برادر» مرتبط به سبد غذایی خانوار است و اصولا...
روزنامه آفتاب یزد |۲ روز قبل
news list
اختلاف تهیه کنندگان ساخت «جو گندمی» را منتفی کرد اختلاف تهیه کنندگان ساخت «جو گندمی» را منتفی کرد
منبع : باشگاه خبرنگاران کارگردان باسابقه سینما، به توقف ساخت جدیدترین فیلم سینمایی خود اشاره کرد. به گزارش هنرنیوز، اصغر هاشمی کارگردان سینما در...
هنر نیوز |۲ روز قبل
news list
عکس کمتر دیده شده از سریال «قهوه تلخ» عکس کمتر دیده شده از سریال «قهوه تلخ»
به گزارش ایران، بهشاد مختاری بازیگر سینما و تلویزیون در اینستاگرامش عکسی از سریال قهوه تلخ همراه بازیگران و عوامل سریال منتشر کرد.
عصر ایران |۲ روز قبل
news list
فیلم شهاب حسینی تابستان اکران خواهد شد فیلم شهاب حسینی تابستان اکران خواهد شد
به گزارش اتاق خبر، حسن توکلی نیا تهیه کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت اکران «سایه های موازی» به کارگردانی اصغر نعیمی گفت: تاریخ اکرانش مشخص نیست تا...
اتاق نیوز |۲ روز قبل
news list
ایوبی: نسبت به تحولات صدا و سیما بسیار امیدوارم/ از دیدن فیش حقوقی من متحیر می شوید ایوبی: نسبت به تحولات صدا و سیما بسیار امیدوارم/ از دیدن فیش حقوقی من متحیر می شوید
ایوبی: نسبت به تحولات صدا و سیما بسیار امیدوارم/ از دیدن فیش حقوقی من متحیر می شوید
خبرگزاری آنا |۲ روز قبل
news list
نا امنی شغلی در سینمای ایران نا امنی شغلی در سینمای ایران
تورج اصلانی از فیلمبرداران سینمای ایران که در خارج از کشور هم تجربه های قابل توجهی دارد ضمن به پایان رساندن دو پروژه بین المللی مشغول بررسی یک...
روزنامه آفتاب یزد |۲ روز قبل
news list
صفحات فرهنگی امروز تقدیم می شود به صفحات فرهنگی امروز تقدیم می شود به
عباس کیارستمی - فیلمساز***عباس کیارستمی در تاریخ اول تیر سال ۱۳۱۹ در تهران به دنیا آمد. وی فیلمنامه نویس، تهیه کننده، کارگردان هنری، تدوین گر و عکاس...
روزنامه آفتاب یزد |۲ روز قبل
news list
«احضار ارواح» تماشاگر هندی را کشت «احضار ارواح» تماشاگر هندی را کشت
تماشای دنباله جدید فیلم ترسناک «احضار ارواح» (The Conjuring) به قیمت جان مرد 65 ساله هندی تمام شد. تماشاگر سالخورده ای که برای تماشای این فیلم به...
روزنامه آفتاب یزد |۲ روز قبل
news list
به خاطر پول در فیلم های بی کیفیت بازی می کنم به خاطر پول در فیلم های بی کیفیت بازی می کنم
ارژنگ امیر فضلی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: بسیاری بعد از «اخراجی ها» به من می گفتند که تو از این به بعد سینما را زیر و رو می کنی و همه برای ایفای...
روزنامه آفتاب یزد |۲ روز قبل
news list
ایوبی: می توانیم فیش های حقوقی را منتشر کنیم اما این کار را درست نمی دانیم ایوبی: می توانیم فیش های حقوقی را منتشر کنیم اما این کار را درست نمی دانیم
مازندمجلس :به گزارش هنرآنلاین به نقل از ایسنا، در پی حاشیه های انتشار فیش حقوقی کارکنان دولت، حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی گفت: هر چند خود را...
مازند مجلس |۲ روز قبل
news list
شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود شعبه اقماری تامین اجتماعی در خانه سینما افتتاح می شود
خبرگزاری شبستان: به منظور رفاه حال هنرمندان و دسترسی به خدمات سازمان تامین اجتماعی، شعبه اقماری این سازمان در محل خانه سینما در تهران افتتاح می شود.
شبستان |۲ روز قبل
news list
عکس: ۶۵ سالگی رضا کیانیان عکس: ۶۵ سالگی رضا کیانیان
ایستانیوز:در حاشیه اجرای نمایش «افسانه ببر» در مجموعه تئاتر باران و به مناسبت تولد ۶۵ سالگی رضا کیانیان از این بازیگر سینما و تئاتر، تقدیر شد.
ایستانیوز |۲ روز قبل
news list
عکس: گریم متفاوت «ارسطو» در پایتخت ۴ عکس: گریم متفاوت «ارسطو» در پایتخت ۴
مرتضی کهزادی گریمور سینما و تلویزیون در اینستاگرام خود عکسی از گریم احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت ۴ منتشر کرد.
ایران ویج |۲ روز قبل
جمعه 4 تیر‌ماه سال 1395 ساعت 08:57 ق.ظ
امتیاز: 0 0