رها ماهرو

فیلم نیمه گمشده ساخته جوآن هاک

نیمه گمشده
2011 آمریکا
Trinity Goodheart

Dir:Joanne Hock
 رها ماهرو : خوانندگان عزیز ، لطفا نظر و نقدتان را راجع به فیلم نیمه گمشده به کارگردانی جوآن هاک برای ما بنویسید و بفرستید.
سینمایی"نیمه گمشده"
جمعه 1395/01/20 ساعت: 17:30

خلاصه فیلم:

ماریا گودهارت، دختر نوجوانی است که همراه پدرش در خانه کوچکی در پایین شهر، زندگی می کند. پدر ماریا به آقای کوان که صاحب یک کتابفروشی است کمک می کند و اون هم در عوض به آنها خانه ای کوچک و اجازه استفاده از یخچال مغازه را داده است.
ماریا دختر باهوشی است و در کنار پدرش زندگی آرامی دارد، تا اینکه شبی مادر خود را در خواب می بیند که به او نیمه ی گردنبندش را می دهد و از ماریا می خواهد که نیمه دیگر گردنبند را یافته و تمام خانواده رو دور هم جمع کند. ماریا، این موضوع را با پدرش در میان می گزارد، اما پدرش که سالها پیش، از خانواده خود و همسرش جدا شده و معتقد است همسرش نیز آنها را رها کرده با دور هم جمع کردن خانواده مخالفت می کند.
جرمی (پدر ماریا)  و همسرش (مادر ماریا) که از کودکی با هم بزرگ شده بودند و خانواده هایشان با هم دوست بودند، در جوانی به هم علاقه مند می شوند و تصمیم به ازدواج می گیرند اما پدر دختر به علت سیاه پوست بودن جرمی، با این ازدواج مخالفت می کند و متعاقب آن پدر جرمی هم که از تحقیر نژادش ناراحت است، مخالفت خود را اعلام می کند و همین موضوع، باعث جدایی جوان ها از خانواده ها و ازدواج و زندگی مستقلشان می شود.
ماریا بدون توجه به مخالفت پدرش خانواده پدری و مادری خود را پیدا می کند و از آنها می خواهد که در یافتن مادرش به او کمک کنند، اما همه آنها که هنوز از پسر و دختر خود ناراحت هستند، از کمک به او سر باز می زنند. در نتیجه ماریا به تنهایی راهی شهری که مادرش آخرین بار از آنجا تماس گرفته میشود.
خانواده ها که نگران ماریا هستند با هم به دنبال او راه می افتند و در نهایت در هتل کوچکی در آن شهر متوجه می شوند، مادر ماریا که برای سفری کاری  خانه را ترک کرده در راه دچار سانحه شده و جان باخته است.
خانواده ها پس از یافتن ماریا، پارکی را که در نزدیک محل زندگی ماریا و پدرش قرار دارد را، خریداری کرده و در آنجا مرکز خیریه و کاریابی ، برای یاد بود مادر ماریا افتتاح می کنند.

 

اطلاعات تکمیلی:

نام فیلم (لاتین): Trinity Goodheart

کارگردان: جوآن هاک

تهیه کننده: کریس کیتس

بازیگران اصلی: اریک بنت، اریکا گلوک، جیمز هونگ

سال تولید: 2011

کشور سازنده: آمریکا

مدت (دقیقه): 80:00  نیمه گمشده ( ۱۳۷۸ )
[نیمه گمشده ]      کارگردان :
 محمدعلی آهنگر
 نویسنده :
 محمدرضا گوهری
 محمدعلی آهنگر
   
 

خلاصه داستان : راحیل که نگران حال نامزدش علی است، بی خبر نزد علی به جبهه می رود....

نام     ...     نقش
۱ - سارا پرچم     ....    
۲ - فرشته سرابندی     ....    
۳ - رامبد شکرآبی     ....    
۴ - محمود مقامی     ....    
۵ - حمید آذرنگ     ....    
۶ - محمد رشیدی     ....    
۷ - مجید زارع کار     ....    
۸ - قاسم حساوی     ....    
۹ - علی چکشی     ....    
۱۰ - جلال حدپورسراج     ....    
۱۱ - راحیل بنت تمیم     ....    
۱۲ - یوسف جوکار     ....    
۱۳ - محسن نیکویی     ....    
۱۴ - خداداد مجلسی     ....    
۱۵ - عباس بلوندی     ....    
       

مشخصات دیگر فیلم
 
مدت فیلم      ....     90  دقیقه
کشور     ....     ایران
زبان     ....     فارسی
رنگ     ....     رنگی
صدا     ....     Mono

-----------------------------------------------------
ماریا گودهارت، دختر نوجوانی است که همراه پدرش در خانه کوچکی در پایین شهر ، زندگی می کند. پدر ماریا به آقای کوان که صاحب یک کتابفروشی است کمک می کند و اون هم در عوض به آنها خانه ای کوچک و اجازه استفاده از یخچال مغازه را داده است اما...


شبکه‌های مختلف سیما، فیلم‌های سینمایی متعددی برای پخش در روزهای پایانی هفته در نظر گرفته‌اند.

فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن شبکه‌های سیما با عناوینی همچون نامه، آخرین پرواز، دنیای لیزا، به روح پدرم، سیاره گنج، نیمه گمشده، دلاوران کوچه دلگشا، منفی 168 درجه، آلونک، گاوچران‌ها و بیگانگان، انقلاب چین، گره آخر، هالو، گلس درهم شکسته، الیورتوییست، خواب یشم، میلان پالرمو بازگشت، بازی مرگ آسا، نقطه سرخط، تلالو، ماموریت آقای شادی و چهار حرفی پنجشنبه و جمعه -26 و 27 بهمن ماه- از شبکه‌های سیما پخش می‌شود.

**نامه

فیلم سینمایی « نامه » به کارگردانی داگلاس بار ، محصول سال 2007 آمریکا، پنج شنبه 26 بهمن ماه ساعت 23 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

**آخرین پرواز

پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 7:30 فیلم سینمایی «آخرین پرواز» به کارگردانی ریچارد استنلی و تهیه‌کنندگی تینا استرن از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

**دنیای لیزا

فیلم سینمایی «دنیای لیزا» به کارگردانی برن نیوبرگر، پنجشنبه 26 بهمن  ماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما روی آنتن خواهد رفت.

کاملیا ریپرت، تونی بوم و ترسه آفولتر در این فیلم به تهیه‌کنندگی برن نیوبرگر محصول سال 1995 اتریش بازی کرده‌اند.

**به روح پدرم

فیلم سینمایی «به روح پدرم» به کارگردانی جواد رضویان و تهیه کنندگی کمال الدین طباطبایی، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 21 از شبکه دو سیما روی آنتن خواهد رفت.


**سیاره گنج

انیمیشن «سیاره گنج» جمعه 27 بهمن ماه ساعت 7:30 در قالب برنامه «سینما صبحانه» از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

**نیمه گمشده

فیلم سینمایی «نیمه گمشده» ‌به تهیه‌کنندگی کریس کیتس و کارگردانی جوآن هاک، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 17:30روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

فیلم سینمایی «نیمه گمشده» محصول سال 2011 آمریکا است.

**دلاوران کوچه دلگشا

فیلم سینمایی «دلاوران کوچه دلگشا» با بازی علیرضا خمسه، جمشید مشایخی و خسرو دستگیر، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 23 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «دلاوران کوچه دلگشا» به کارگردانی حسن هدایت در ژانر طنز ساخته شده است.

**منفی 168 درجه

پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 10:30 فیلم سینمایی «منفی 168 درجه» به کارگردانی حسن اسدی و تهیه‌کنندگی رضا ابراهیمی از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.

امیر حسین مدرس، شهره لرستانی و قاسم زارع در این فیلم به عنوان بازیگران اصلی بازی کرده‌اند.

**آلونک

فیلم سینمایی «آلونک» با بازی آشا محرابی، حسین سحرخیز و فرزاد حسنی، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

**گاوچران‌ها و بیگانگان

فیلم سینمایی «گاوچران‌ها و بیگانگان» با بازی هریسون فورد و دانیل کریج، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 23:40 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «گاوچران‌ها و بیگانگان» به کارگردانی جان فاورو و محصول سال 2011 آمریکا و هند در ژانر حادثه‌ای ساخته شده است.

**انقلاب چین

فیلم سینمایی «انقلاب چین» با بازی جکی چان و بینگ بی لی، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.

**گره آخر

جمعه 27 بهمن ماه ساعت 19 فیلم تلویزیونی «گره آخر» به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی علی‌اصغر صدیقی از شبکه سه سیما پخش می شود.

**هالو

فیلم سینمایی «هالو» با بازی بورویل و لویی دفونس، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 16 از شبکه چهار سیما بازپخش می‌شود.

فیلم سینمایی «هالو» محصول سال 1965 فرانسه و ایتالیا، توسط ژرارد اوری کارگردانی شده است.

**گلس در هم شکسته

فیلم سینمایی «گلس در هم شکسته» به کارگردانی بیلی ری و با بازی هیدن کریستینسن و پیتر سارسگارد، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 12 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

**الیور توییست

فیلم سینمایی «الیورتوییست» به کارگردانی رومن پولانسکی و با بازی بارنی کلارک و بن کینگزلی، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.


**خواب یشم

فیلم سینمایی «خواب یشم» به کارگردانی پیتر کاتانیو و با بازی سفیری بویس، کریستین بیرز و وینس کلوزیمو پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود.


**میلان پالرمو-بازگشت

فیلم سینمایی «میلان پالرمو ـ بازگشت» به کارگردانی کلادیو فرگاسو، 40 دقیقه بامداد روز جمعه 27 بهمن ماه از شبکه تهران بازپخش می‌شود.

جیان کارلو جیانینی، رائول بووا، انریکو لو ورسو و گابریل پشینو در فیلم سینمایی «میلان پالرمو ـ بازگشت» بازی کرده‌اند.

**بازی مرگ آسا

فیلم سینمایی «بازی مرگ آسا» به کارگردانی ارین بارباراش، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود.

**نقطه سرخط

فیلم تلویزیونی «نقطه سرخط» به کارگردانی ابراهیم نعمتیان و تهیه‌کنندگی صادق میرزایی، پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 23 از شبکه شما روی آنتن می‌رود.


**تلالو

فیلم تلویزیونی «تلالو» به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه‌کنندگی آرش زینال خیری، از تولیدات صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه شما روی آنتن می‌رود.


**ماموریت آقای شادی

فیلم سینمایی «ماموریت آقای شادی» به کارگردانی محمدرضا زهتابی، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 10:15 از شبکه آموزش پخش می‌شود.

علیرضا خمسه، شهره لرستانی، عبدالرضا اکبری و پورانداخت میهمن در فیلم سینمایی «ماموریت آقای شادی» بازی کرده‌اند.


**چهار حرفی

فیلم تلویزیونی «چهار حرفی» به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه‌کنندگی نوید محمودی، جمعه 27 بهمن ماه ساعت 15 از شبکه قرآن و معارف سیما پخش خواهد شد.


**فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن آخرین سرقت، بازرس کراس (قسمت 4)، نگهبان باغ وحش، روزهای زندگی، بید مجنون و پرومتوس پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 13، 15 ، 17 ، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.


**فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن 23 گرم، بازرس کراس (قسمت 5)، اسرار خانوادگی، خانه‌ای از امید، کافه ترانزیت و فرودگاه 77 جمعه 27 بهمن ماه ساعت 13، 15 ، 17 ، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

m . بیوگرافی ساحل بکرانی . نقد وبررسی طنز در حاشیه . سریال ساخته جواد افشار . کانال سخنان بزرگان تلگرام . نقد فیلم دوما . مجری برنامه تا نیایش . دانلود پخش زنده برنامه ای تا سحر گاهان شبکه سه . داستان فیلم پذیرایی ساده . دانلود فیلم دوستان ماشینی . کانال تلگرام تاجیکستان . داستان فیلم کوچه پس کوچه های شمرون . عروسک تنبل در کلاه قرمزی شش حرغی . تا نیایش شبکه 5 . مادر ساحل بکرانی . بازیگران فیلم inspgevtor clouseau dir:bud yorkin . پدر و مادر ساحل بکرانی . داستان فیلم پسری از اکلاهما . اکران فیلم سنتورى . سریال خانه به دوش . قصه ویکی و مردان پر زور . دانلود برنامه تا نیایش . فیلم هایی در رده ی فکری جنایت ومکافات . دنیای فلسفی استنلی کوبریک . عکس متحرک بانو سیندرلا . روسندا مونتروس . بازیگران حد عمود . دیبا زاهدی در سریال شهرزاد چه نقشی را ایفا می کند . فیلم سپس هیچ کس نبود . تامی تراکتور . درباره فیلم جوزی ولز . موضوع و بازیگران فیلم بیداری . کانال سخنان بزرگان . سکانس سرقت فیلم ریفیفی چگونه است . بیداری فیلم . ویکی پدیاپریساگلدوست . استار بازیگران . رمان پرستوهای عاشق . فیلم و سپس هیچ کس نبود . آپارات صحبت شهرزادوفرهادزیرباران . فیلم نگار ساخت رامبد جوان .حکیم ارد بزرگ, ارد بزرگ, سخنان حکیم ارد بزرگ, جملات حکیم ارد بزرگ, عکس حکیم ارد بزرگ

 

 
در هنگامه رستاخیز و نهیب توفان مردمی ، خموش باش چرا که سخنت را پژواکی نیست. حکیم ارد بزرگ

راه مبارزه با پندار نادرست ، پرداختن بر اندیشه درست است . هر راه دیگری ، ریشه کجروی را نیرومندتر می سازد. حکیم ارد بزرگ

رایزنی با خردمندان ، پیروزی در پی دارد. حکیم ارد بزرگ

روان خود را با شنیدن و خواندن رویدادهای نادرست و حوادث هولناک، به بند نکشیم. حکیم ارد بزرگ

ره آورد سفر در درون آدمی ، سوای از خرد و پیشرفت نیست. حکیم ارد بزرگ

فیلسوف جهانی ، حکیم ارد بزرگ, ارد بزرگ, برترین فیلسوف ،فیلسوف جهانی ،بزرگترین فلاسفه جهان، سخنان بزرگان, سخنان حکیم ارد کبیر . سخنان حکیم ارد بزرگ, بزرگ شیروان ، حکیم خراسانی, عکس حکیم ارد بزرگ

 

 
خردمند از آن رو خوشبخت است، که می داند خوشبختی، در راستی و پاکی است. حکیم ارد بزرگ

خودخواه تنهاست ، چرا که توان ستایشگری و مهرورزی ندارد. حکیم ارد بزرگ

خوشبخت کسی است ، که در برابر درون خویش ، شرمنده نباشد. حکیم ارد بزرگ

دختر پاک ، پریزاد خانه است. حکیم ارد بزرگ

دختر مهربان ، خوشبختی بی پایان پدر و مادر است. حکیم ارد بزرگ

دخترها نیز می توانند خواستگاری کنند. حکیم ارد بزرگ

فیلسوف جهانی ، حکیم ارد بزرگ, ارد بزرگ, برترین فیلسوف ،فیلسوف جهانی ،بزرگترین فلاسفه جهان، سخنان بزرگان, سخنان حکیم ارد کبیر . سخنان حکیم ارد بزرگ, بزرگ شیروان ، حکیم خراسانی, عکس حکیم ارد بزرگ

 
مردان و زنان کهن ، با مهربانی در بین مردم سرزمین خویش ، همبستگی و دوستی می آفرینند. حکیم ارد بزرگ

مردان و زنان کهن ، برآیند و پژواک پاکی و راستی هستند. حکیم ارد بزرگ

مردان و زنان کهن، در راه رسیدن به آرمان بزرگ، یک آن هم نمی ایستند. حکیم ارد بزرگ

مردمی که ، نام نامداران و اساطیر خویش را پاک می کنند ، فرزندانشان را بی پناه ساخته اند ، فرزندان چنین دودمانی به نامداران کشورهای دیگر دل خواهند بست. حکیم ارد بزرگ

میهن دوستی ، هنر برآزندگان نیست که آرمان آنان است. حکیم ارد بزرگ


عکس برای اینستاگرم . عکس سخنان بزرگان اینستاگرم . عکس سخنان حکیمانه اینستاگرم . عکس سخنان زیبا اینستاگرم . عکس سخنان ناب اینستاگرم . عکس سخنان بزرگان اینستاگرم . عکسنوشته اینستاگرم . عکس اینستاگرم . جدیدترین عکس ها از اینستاگرم . جدیدترین عکس های جذاب و دیدنی از اینستاگرم . عکس سخنان حکیم ارد بزرگ اینستاگرم . تصویر ارد بزرگ اینستاگرم . عکس نوشته بزرگان اینستاگرم . عکس نوشته های حکیم ارد بزرگ اینستاگرم . ارد بزرگ . حکیم ارد بزرگ . حکیم اردبزرگ . hakimorodbozorg . hakim orod bozorg . hakim great orod . great orod . mojtaba shoraka . sokhanan bozorgan . sokhanan ziba . jomalat bozorgan . jomalat hakimaneh
 

 
نامداری که خود را به خواری می افکند ، هزاران دل آویخته به دامان خویش را نیز به خاک می کشد. حکیم ارد بزرگ

نخستین گام بهره کشان کشورها ، در آغاز نابودی بزرگان آنهاست و سپس تاراج دارایی شان. حکیم ارد بزرگ

نگاه مردان و زنان کهن ایستا نیست ، آنها دوران های آینده را نیز ، به خوبی می بینند. حکیم ارد بزرگ

ویرانه کاخ های برآزندگان هم ، هزاران گهواره امید بر بستر خویش دارد. حکیم ارد بزرگ

از آغاز باید نظم را به کودکانمان آموزش دهیم. حکیم ارد بزرگ

 


عکس برای اینستاگرم . عکس سخنان بزرگان اینستاگرم . عکس سخنان حکیمانه اینستاگرم . عکس سخنان زیبا اینستاگرم . عکس سخنان ناب اینستاگرم . عکس سخنان بزرگان اینستاگرم . عکسنوشته اینستاگرم . عکس اینستاگرم . جدیدترین عکس ها از اینستاگرم . جدیدترین عکس های جذاب و دیدنی از اینستاگرم . عکس سخنان حکیم ارد بزرگ اینستاگرم . تصویر ارد بزرگ اینستاگرم . عکس نوشته بزرگان اینستاگرم . عکس نوشته های حکیم ارد بزرگ اینستاگرم . ارد بزرگ . حکیم ارد بزرگ . حکیم اردبزرگ . hakimorodbozorg . hakim orod bozorg . hakim great orod . great orod . mojtaba shoraka . sokhanan bozorgan . sokhanan ziba . jomalat bozorgan . jomalat hakimaneh
 

 
اندیشه های فراگیر مردمی ، همیشگی نیست ، زیرا همواره دستخوش دگرگونی به دست جوانان پس از خود است ، با آمدن جوانان ، به آرامی آرمان های نو پدید می آید ، و اگر آرمان گذشتگان نتواند خود را بازسازی کند ، ناگریز نابود می گردد. حکیم ارد بزرگ

اندیشه های کوچک ، توان رسیدن به آرزوهای بزرگ را ندارند. حکیم ارد بزرگ

آدم های آرمانگرا، نیکروز هستند. حکیم ارد بزرگ

آدمهای آرمانگرا ، هنگامیکه به نادرست بودن آرزویی پی می برند ، همان دم رهایش می کنند. حکیم ارد بزرگ

آدمهای فرهمند و خودباور ، بدنبال کف زدن دیگران نیستند ، آنها به شکوه و ارزش کار خود ، باور دارند. حکیم ارد بزرگ  


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)